New Jersey – Detroit 0:1 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:3 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.)
Edmonton – Carolina 1:0 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Los Angeles Kings
Úterý 05.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Pro dnešek se s Vámi loučím a u dalších on-line přenosů z nejslavnější ligy světa se těším napočtenou! (05:51:20)

Československá stopa

Marián Gáborík (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:32

1. Tyson Barrie (COL) 2+2
    2. Jarome Iginla (COL) 1+0
    3. Semjon Varlamov (COL) 30 zák., 1 gól, 96,8%

Colorado poráží LA Kings po velmi dobrém výkonu 4:1 a posouvá se do elitní osmičky tabulky Západní konference. Dnešní večer patřil především Tysonovi Barriemu a Jaromovi Iginlovi. Obránce Barrie byl dnes u všech zásahů svého týmu, když první dva góly vstřelil a u dalších dvou si připsal asistenci. Jarome Iginla pak uzavřel skóre zápasu a zaznamenal svůj jubilejní 600 zásah kariéry v NHL!

Střely na branku ve 3. třetině – 10:16, celkem – 33:31.

59:35
    Jarome Iginla se už může na střídačce smát, domácí navíc u puku.

59:09
    Hosté v postavení mimo hru.

59:00
    Přesně minutu před koncem třetí třetiny zasáhl Varlamov, jenž přerušil hru po pokusu Lewise.

58:35
    Jedovatou střelu oslavence Iginly vyrazil Enroth betonem do rohu.

58:10
    Skille jen nahazuje kotouč za Enrothovu klec, domácí už nemusejí nikam spěchat.

57:30
    Gáboríkova střela nadělala před domácí brankou docela zmatek. Ani bekhend Kopitara se však neujal, skončil mimo.

56:30
    Čas běží a domácí jsou stále blíže cennému vítězství. Zdá se, že pětizápasová vítězná série LA v Denveru skončí.

55:16

54:56
    McNabbovu dorážku vyrazil v pádu Varlamov! Ruský brankář je jedním z hrdinů zápasu.

54:20
    Domácí vyhazují.

53:38
    Doughtyho pokus našel ve své výstroji dnes výborný Varlamov.

53:15
    Za vysokou hůl je potrestán Gabriel Landeskog. Přesilovka pro LA.
    Jarome Iginla se stává 19. hráčem historie soutěže, který dosáhl hranice 600 vstřelených gólů!

53:02 Jarome IGINLA - 4:1

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 27. Barrie (Duchene, Comeau), 33. Barrie (Martinsen), 42. Duchene (Barrie, Landeskog), 54. Iginla (Barrie, Comeau) – 32. Toffoli (Kopitar, Muzzin)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Johnson, Beauchemin, Holden, Barrie, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Martinsen – Iginla (A), Grigorenko, Tanguay – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A). Trenér: Patrick Roy
    Los Angeles Kings: Enroth (Quick) – Doughty (A), McNabb, Muzzin, Martinez, Forbort, Ehrhoff – Toffoli, Kopitar (A), Lucic – Gáborík, Shore, Pearson – Brown (C), Lewis, King – Nolan, Andreoff, Mersch. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Hanson, Meier – Cherrey, Murchison

Diváci: 15202