Znojmo – Vienna Capitals 1:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
spusu Vienna Capitals
Úterý 05.01.2016, 18:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 40. kolo

Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:44:09)

Výsledek může vypadat jednoznačně, ale zápasu by určitě víc slušela po šedesáti minutách remíza, hokejové štěstí však dnes přálo Vídni opravdu víc než dost, vzpomeňme na situaci za stavu 1:1 ve 2. třetině, kdy Štach trefil za ležícím Lawsonem místo odkryté brány jen boční konstrukci. Orli dnes svého soupeře jasně přestříleli, ale nechali vyniknout jeho gólmana, když většina pokusů mířila právě do něj.

59:49
    Ještě jedno přerušení poté, co Lawson schoval letící puk do lapačky.
    Tomas v šanci
    Zdroj: Playo.tv

59:17
    Tomas ještě v šanci, ve velké tísni ale mířil jen do gólmana.

58:42
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    JONATHAN FERLAND si zajel pro puk do středního pásma a bekhendem jej poslal do volné orlí svatyně.
    Asistence: Andreas Nödl.

58:29
    Bořutovu ránu od modré nikdo netečoval a Lawson tak snadno schoval puk do své výstroje.

58:02
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

57:35
    Nechvátal zůstává na střídačce.

57:35
    Lawson raději podržel nahozený puk pod lapačkou.

57:10
    Hra se nyní přesouvá ze strany na stranu, ale bez větší šance.

55:25
    Lattner mířil jen do připraveného Lawsona.
    NÖDL - 1:3

53:47
    ANDREAS NÖDL využil hrubice ve znojemské rozehrávce, dostal se do samostatného nájezdu a zamířil k pravé tyčce. Zatímco Znojmo nevyužilo dva samostatné nájezdy, hosté hned ten první.

53:37
    Polovina přesilovky je pryč a Lawson zasahovat nemusel.

52:37
    Vyloučení v týmu UPC Vienna Capitals (Fischer - 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:10
    Lawson raději schoval puk do výstroje a přerušil hru.

51:57
    Znojemští hráči musí přerušit útočnou akci vinou ofsajdu.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 1. Yellow Horn (Bartoš) – 24. Schiechl (Dzieduszycki), 42. Milam (Iberer), 54. Nödl, 59. Ferland (Nödl)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Roupec, Lattner, Šulák, Stehlík, Štach, Bořuta – Tomas, Pucher, Rehuš – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Podešva, Trivino, Číp – Špaček, Fiala, Novák.
    spusu Vienna Capitals: Lawson (Kickert) – Iberer, Milam, Fraser, Lakos, Cuma, Peter – Nödl, Dzieduszycki, Ferland – Gamache, Sharp, Rotter – Fischer, Bois, Hartl – Grosslercher, Schiechl, Nissner – Maxa.

Rozhodčí: Warshaw, Kincses – Pardatscher, Nagy

Diváci: 4 353