Lyon – Troyes 4:1 (kon.) | Angers – Caen 2:0 (kon.) | Monaco – GFC Ajaccio 2:2 (kon.)
Montpellier – Bordeaux 0:1 (kon.) | Remeš – Toulouse 1:3 (kon.) | Rennes – Lorient 2:2 (kon.)
Montpellier HSC
0:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
Sobota 09.01.2016, 20:00 • Stade de la Mosson (Montpellier). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (22:03:04)

Druhá půle nebyla kvalitativně o mnoho lepší, než ta první, domácí tým se snažil vyrovnat a vypracoval si několik velkých šancí, avšak vytouženého gólu se nedočkal. Hostující tým, který v závěru v podstatě už jen bránil, poprvé v této sezóně vítězí na cizím hřišti.

90+7

90+6
    Biyogo Poko zastavil tělem ránu Hiltona, následkem toho byl rovněž ošetřován.

90+5
    Roussillon se mohl stát hrdinou večera, sám před brankářem ale neuspěl, když mířil pouze do vyběhnutého Carrassa.

90+4
    Až nyní Carrasso rozehrává, je jasné, že čas se tak ještě natáhne.

90+3
    Nyní už sice stojí na nohou, ale signalizuje nějaké zranění na prstech.

90+2
    Camara se ve snaze o hlavičku srazil s Carrassem, který zůstává ležet na trávníku.

90+2
    Jedna z posledních možností v podobě rohového kopu.

90
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Znovu Boudebouz, tentokrát se tísněn nedokázal dostat k hlavičce, hosté se v posledních minutách už jen brání.

88
    Boudebouz se snažil zamířit k bližší tyči, ovšem tu minul. Čas se jeho týmu krátí.

86
    Camara byl připravený před bránou, ale přihrávka k němu nedoputovala.

85
    Další útok domácímu celku nevyšel, soupeře velice dobře brání, Carrasso nyní bude rozehrávat a je jasné, že nikam nepospíchá.

82
    Camara střílel z dálky pouze do protihráče před sebou.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází William Rémy, přichází Jamel Saihi.

79
    Ninga využil chyby v rozehrávce hostů, naběhl po levé straně sám před brankáře, ale slabou střelou jej překonat nedokázal, Carrasso dokázal míč zkrotit.

78
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Wahbi Khazri, přichází Thomas Touré.