Barcelona – Granada 4:0 (kon.) | Getafe – Real Betis 1:0 (kon.) | Sevilla – Ath. Bilbao 2:0 (kon.)
Real Madrid – La Coruňa 5:0 (kon.) | Levante – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Getafe CF
1:0 (0:0)
Real Betis
Sobota 09.01.2016, 18:15 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe (Madrid) • Španělská LaLiga • 19. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:08:54)

Je dobojováno! Tři body bere Getafe, které tak potvrzuje dobrou formu z posledních ligových kol. Naopak hosté pokračují v herní a výsledkové mizérii a znovu prohrávají. V dnešním utkání sice měli dobré pasáže, kdy byli lepší, ale jakoukoli snahu Betisu srazil gól Vázqueze, který přišel právě v době tlaku hostů.

90+4

90+4
    Odkop od branky Getafe, ani poslední akce se Betisu nevyvedla.

90+3
    Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (Real Betis).

90+3
    Ne, vlastní nepřesností a následnou frustrací se hosté blíží porážce.

90+2
    Hosté budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Real Betis dělí čtyři nastavené minuty od další porážky.

89
    Je z toho nakonec střela zpoza vápna, kdy ale míč končí pouze nad brankou.

88
    Rafael van der Vaart si připravují míč k rozehrání volného kopu.

87
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Bernard Mensah.

86
    Poslední střídání v zápase připravují domácí, ze hry půjde Pedro Léon.

83
    Wolfswinkel fauluje loktem v hlavičkovém souboji v pokutovém území soupeře.

81
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Rafael van der Vaart.

80
    Při pohledu ke střídačkám vidíme svlékajícího se Rafaela van der Vaarta, který tak bude zřejmě tím posledním, kdo zasáhne v zelenobílém dresu do dnešního zápasu.