Wycombe – Aston Villa 1:1 (kon.) | Watford – Newcastle 1:0 (kon.) | West Brom – Bristol 2:2 (kon.)
West Ham – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 3:1 (kon.) | Birmingham – Bournemouth 1:2 (kon.)
Southampton – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Everton – Dag & Red 2:0 (kon.) | Norwich – Manchester City 0:3 (kon.)
Doncaster – Stoke 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
Wycombe Wanderers FC
1:1 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 09.01.2016, 13:45 • Adams Park, High Wycombe, Buckinghamshire • FA Cup • 3. kolo

Děkuji všem za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (16:07:45)

Rozhodčí Oliver dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zajímavé utkání, které však vítěze nenašlo. Wycombe dokázalo na domácí půdě remizovat s Aston Villou 1:1 a díky nerozhodnému výsledku se bude hrát odvetný zápas. Aston Villa byla jednoznačně lepší na míči, ten držela hodně často a v prvním poločase byla i hodně nebezpečná. Nicméně domácí Wycombe nabralo o poločasové přestávce hodně sil a do druhého poločasu vstoupilo s obrovskou chutí a motivací. Hned v úvodu druhé půle zápasu byl ve vápně faulovaný Richards, ale penalta se nepískala, avšak o malou chvíli později byl ve vápně faul na Bloomfielda a tady už sudí penaltu nařídil. Pokutový kop si vzal na starost Jacobsen, který přesnou trefou nedal Bunnovi šanci a vyrovnal na 1:1. V prvním poločase totiž skóroval ve 22. minutě Richards. Do konce zápasu už gól nepadl, ale šancí bylo hodně. Třeba Gestede trefil brankovou konstrukci.
    Díky Jacobsonově trefě z 50. minuty, kdy vyrovnal na 1:1 se bude hrát odvetné utkání, a tak Wycombe slaví obrovský úspěch.

90+4

90+1
    V samotném závěru utkání se Harriman provinil proti pravidlům a od sudího byl potrestán žlutou kartou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

88
    Ugwu získal míč a podařilo se mu s ním vběhnout do pokutového území, jenže tam poslal k zemi Bacunu a sudí mu nedovolený zákrok okamžitě odpískal.

85
    Na levém křídle nastartoval rychlé nohy K. Richardson, který centrem před bránou hledal Gestedeho, ale ten se k míči nedostal, protože včas zasáhla připravená obrana.

84
    Dnes dohrál také velmi aktivní Richards, který přenechal místo na trávníku Lydenovi.

82
    Aston Villa mohla jít do vedení, ale Gestede v obrovské příležitosti trefil pouze brankovou konstrukci.

81
    Dohrál kapitán Bloomfield, místo něj přišel na hřiště McGinn.

80
    Zlomit smůlu hostů se snažil nový muž na hřišti, Ayew, ale ani on nebyl úspěšný. Ayew se zbavil tří protihráčů a poté se dostal do zakončení z dobré vzdálenosti, ale jeho rána branku tesně minula.

79
    Další šanci měl na kopačce Bacuna, ale ani jemu se nepodařilo prodrat míč do sítě, protože jeho tvrdá rána byla zablokována a Aston Villa dostala výhodu rohového kopu. Tehdy se do zakončení dostal i Gestede, ale ani jeho pokus gólový nebyl. V 79. minutě je stav skóre stále nerozhodný, přesněji řečeno 1:1.

75
    Hosté na svého soupeře po delší době vyvinuli tlak a dokázali získat rohový kop, kdy se do zakončení hlavou dostal Richards, ale jeho pokus gólem neskončil.

71
    Aston Villa provedla hned dvojí střídání: hrací plochu opustil Sinclair s Carlesem Gilem a nahradili je Ayew s Veretoutem.
    Radost hráčů Wycombe po vyrovnávací trefě.

70
    Hrací plochu opustil Amadi-Holloway, kterého na hřišti nahradil Ugwu.

69
    Ke střele hlavou se z 18 metrů prodral Stewart, ale pozorný Bunn byl na místě a nepříjemný pokus zlikvidoval.