Jablonec – Jablonec n. J. 9:0 (kon.) | Slavia – Kolín 5:0 (kon.) | Dukla Praha – Žižkov 7:1 (kon.)
Vyšehrad – Příbram 1:1 (kon.) | Slavia – Vlašim 4:0 (kon.) | Liberec – Chrastava 0:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
TJ Spartak Chrastava
Sobota 09.01.2016, 15:00 • UMT u stadionu U Nisy • Přípravný zápas

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (16:36:48)

Střetnutí končí výsledkem 0:0. Chrastava dnes předvedla velmi sympatický výkon, když během první půle si vytvořila dvě velké šance a v druhé bezchybně bránila liberecké útoky.

90

89
    Zdá se, že Filip Kusič bude v utkání pokračovat.

88
    Uzel fauloval na útočné polovině, na trávníku zůstává ležet Kusič.

85
    Na stadion již dolehla tma, do konce zápasu zbývá pouhých pět minut.

83
    Zika fantasticky vyběhl proti unikajícímu Bartlovi a obral ho o míč!

80
    Nařízený přímý volný kop Bartošák zakroutil pouze do zdi.

78
    Modro-bílí zvolili rozehrávku nakrátko, která se nakonec neukázala být správnou variantou. Kvůli nepřesnosti se Slovan k ohrožení branky vůbec nedostal.

77
    Rohový kop pro Liberec.

75
    Liberec svého soupeře přehrává, vypadá to jako kdyby Spartaku došla většina sil, stav je ale stále 0:0.

72
    Zika nakonec zasahovat nemusel. Hostující obrana míč odvrátila.

71
    Bartošák byl na levé straně ostře sražen k zemi. Uvidíme přímý volný kop Slovanu.

68
    Coufal na poslední chvíli zastavil rozvíjející se útok Spartaku

66
    Beneš mohl unikat sám vstříc Koubkovi, zastavil ho však zdvižený praporek pomezního sudího.

62
    Odhadem tři stovky fanoušků modro bílých sledují i nadále atraktivní utkání, gól ale prozatím neviděli.

59
    Sýkora nadvakrát dorážel z velké blízkosti, ale ani tentokrát míč za brankovou čáru po výborném zásahu Ziky nezamířil.

55
    Liberečtí jsou po změně stran jednoznačně aktivnější, Spartak prozatím tlaku odolává.

53
    Obrovská šance Slovanu! Z nebezpečné blízkosti pálil Rabušic. Z první však přestřelil.

RR

Branky:

FC Slovan Liberec:
    1. poločas: Hladký – Sýkora, Pavelka, Shala, Hovorka, Mudra, Machuča, Bakoš, Delarge, Pokorný, Vůch
    2. poločas: Koubek – Bláha, Coufal, Rabušic, Švejdík, Cal, Jefremov, Bartl, Bartošák, Kusič.

TJ Spartak Chrastava: Zoul (46. Zika) – Kopecký, Uzel, Žemlička, Henzl, Volf, Rozmajzl M., Kos, Kouba, Beneš, Štajner
    Náhradníci: Zika – Vávra, Sochor, Rozmajzl P., Abraham, Řezka, Ďuriš