Wycombe – Aston Villa 1:1 (kon.) | Watford – Newcastle 1:0 (kon.) | West Brom – Bristol 2:2 (kon.)
West Ham – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 3:1 (kon.) | Birmingham – Bournemouth 1:2 (kon.)
Southampton – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Everton – Dag & Red 2:0 (kon.) | Norwich – Manchester City 0:3 (kon.)
Doncaster – Stoke 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (0:0)
Bristol City FC
Sobota 09.01.2016, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • FA Cup • 3. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:00:13)

Fauly: 6:14.

Zápas třetího kola FA Cupu tak končí nerozhodným výsledkem a bude tak muset rozhodnou zápas na půdě Bristolu.

Dnešní zápase byl velmi vyrovnaný. Do vedení se dostali domácí po střele střídajícího Berahima. Následně však hosté otočili vývoj utkání. Nejdříve srovnal Kodjia a následně poslal Bristol do vedení Agard, který byl na hřiště několik vteřin. V poslední nastavené minutě zachránil domácí Morrison a udal tak konečné skóre na 2:2.

90+6

90+5
    West Brom právě vstřelil branku!
    Domácí to dokázali a vyrovnávají. Na centr z pravé strany Jonnyho Evanse si naskočil JAMES MORRISON a hlavičkou do protipohybu brankáře srovnává skóre dnešního zápasu.

90+4
    K míči se postavil Fletcher a poslal do vápna nebezpečný centr. Na míč si naskočil Berahimo a jen těsně netrefil odkrytou brankou hostů.

90+3
    Marlon Pack fauluje v nebezpečné pozici Berahima a domácí tak budou míč ještě šanci na ohrožení branky hostů.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

90
    V poslední minutě základní hrací doby se dostal ke střele záložník domácího celku McManaman. Ani jeho pokus však nepřekvapil O'Learyho, který míč s přehledem chytá do rukavic.

89
    Nyní vybojoval faul Dawson a domácí se ženou do rychlého útoku. Přihrávka na Berahima však neprochází přes Flinta a míč tak mají znovu hosté.

88
    Střídající Burns hlídá míč u rohového praporku. Až po několika vteřinách se o něj postarala dvojice Brunt – Evans a domácí posílají dlouhý míč na útočnou polovinu.

87
    Barahimo fauluje při napadání rozehrávky soupeře a dává tak hostům další čas na konci zápasu. Hosté s rozehrávkou nespěchají a vteřiny pro domácí ubíhají velmi rychle.

85
    Velký zásah pro naděje domácího celku. Po obdržené brance se hráči Bronwiche rychle dostávají do útoku a zatím vyčkávají a vhodnou příležitost k průniku.

84
    Bristol City právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo velmi vydařené střídání. Ihned po vstupu na hřiště se prosazuje KIERAN AGARD po centru z pravého kraje hřiště dostal míč přesně na kopačku a z voleje poslal míč z dosahu Fostera.

83
    Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Kodjia, přichází Agard.

82
    Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Wilbraham, přichází Burns.

81
    Po pravém kraji unikl obraně hostů Morrison. Jeho pas do vápna však nenašel nikoho z domácích hráčů a míč tak jen proletěl šestnáctkou.

80
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby se vstřelením branky dostaly do vedení a tím i postoupili do dalšího kola FA Cupu.