NY Islanders – Columbus 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | St. Louis – New Jersey 5:2 (kon.)
Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Winnipeg – San Jose 1:4 (kon.) | Chicago – Nashville 3:2 (kon.)
Colorado – Tampa 0:4 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.)
Colorado Avalanche
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 13.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

56:14
    Tampa Bay si zahraje dokonce přesilovku v pěti proti třem. Domácí kapitán Gabriel Landeskog (COL) totiž inkasuje dvě minuty za podražení svého soka. Další problémy pro Avalanche.

55:10
    Uvidíme poslední komerční přestávku, poté také dost možná poslední přesilovku zápasu. Tu si zahrají hosté. Na trestnou lavici totiž míří domácí hokejista Zach Redmond (COL), který je trestán za sekání.

26:36
    Šance pro domácí, jak se dostat zpátky do zápasu. Vyloučen je obránce Tampy Victor Hedman (TBL), který musí jít pykat za hákování. Početní výhoda pro Colorado Avalanche.

21:49
    Navíc si nyní hosté zahrají také přesilovku. Zach Redmond (COL) dostává od rozhodčího dvě minuty za faul loktem. Ještě jedna šance pro Blesky.

17:48
    Domácí tým si před koncem první třetiny zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za hákování inkasuje od rozhodčího Valtteri Filppula (TBL), který bude inkasovat, že jeho tým neinkasuje.

08:23
    Máme tu první vyloučení zápasu, přesilovou hru si zahrají hostující Bolts. Faul v útočném pásmu posílá na trestnou lavici domácího muže jménem Alex Tanguay (COL), který se provinil hákováním. Přesilovka Tampy.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 11. Palát (Hedman, Killorn), 22. Stamkos (Namestnikov, Palát), 26. Stamkos (Palát, Namestnikov), 52. Johnson (Hedman, Kučerov)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Beauchemin, Bondarchuk, Holden, Barrie, Redmond, Guenin – Tanguay, MacKinnon, Duchene – Martinsen, Grigorenko, Iginla "A" – Landeskog "C", Söderberg, Comeau – McLeod "A", Mitchell, Skille
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Stralman, Nesterov, Coburn, Garrison, Šustr – Palát "A", Stamkos "C", Namestnikov – Killorn, Johnson, Kučerov – Paquette, Filppula, Callahan "A" – Brown, Boyle, Condra

Rozhodčí: Peel, Hebert – Heyer, Mach

Diváci: 14 227