Mladá Boleslav – Hr. Králové 7:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 2:4 (kon.) | Brno – Zlín 0:1 (kon.)
Ostrava – Frýdek-Místek 3:3 (kon.)
FK Mladá Boleslav
7:0 (2:0)
FC Hradec Králové
Středa 13.01.2016, 11:00Tipsport liga • Skupina B

Utkání je u konce, domácí dnes jasně dominovali a po zásluze také vyhrávají. Ode mě to je z Mladé Boleslavi vše, díky za pozornost a zase někdy na shledanou. (12:41:47)

90
    Mladá Boleslav navíc postupuje ze skupiny do finálového turnaje, který se odehraje příští víkend na Vyšehradě.

88
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    ANTONÍN KŘAPKA se dostal ve vápně k míči a z úhlu ho napálil k zadní tyči, což znamená už sedmou branku pro domácí.

84
    Protiútok je také přeměněný v další branku, balón do sítě dopravil TOMÁŠ LADRA – 6:0.

84
    Šeda podruhé, tentokrát míč stáhl do své moci a založil rychlý protiútok.

83
    Vlkanova měl na noze alespoň čestnou branku, nedokázal ale včas vystřelit, proto jeho pokus dokázal z metru vytěsnit Šeda na roh.

81
    Balón se snášel na zadní tyč, kde se ale Janušek k zakončení těsně nedostal.

80
    Hradec se nyní dvakrát po sobě dostal levou stranou do útoku, ze druhé situace z toho bude rohový kop.

78
    Klobása se dostal k pořádné pumelenici, která však do branky těsně nezamířila.

76
    Maplon se snažil naservírovat míč před Lindra, Chleboun to ale nedovolil.

74
    Jan Chramosta našel povedeně na středu naběhlého RUDOLFA SKÁCELA, pro kterého to nebylo těžké zakončení – 5:0.

72
    K tvrdé střele na levé straně vápna se dostal pravděpodobně domácí Ladra, Lindr byl ale pozorný.

70
    Hradečtí se dostali rychle do útoku, kde ale hlavičkoval Černý nad bránu a z ofsajdu.

68
    Utkání je už prakticky rozhodnuto, oba týmy se ale i přesto snaží vymýšlet rychlé akce, které by ještě skóre změnily.

65
    Na polovině byl faulován hostující Černý, Hradec se ale po následné situaci k zakončení nedostal.

64
    Hraje se na obě strany, nicméně ani jeden z brankařů nyní zasahovat nemusel.

61
    Po následné standardní situaci zakončoval Janoušek, ovšem z ofsajdu.

60
    Kopecký se dostal do velkého vápna, kde jeho střela pouze práskla do rukavic Šedy. Křapka pak raději poslal míč na rohový kop.

Ondřej Novotný

Branky: 18. Baroš, 42. Skalák, 56. Čmovš, 56. Chramosta, 74. Skácel, 84. Ladra, 88. Křapka

Karty:   21. Polom (MBL)

FK Mladá Boleslav: I. poločas: Diviš – Kysela, Kúdela, Polom, Fleišman – Ščuk, Čermák – Skalák, Magera, Přikryl – Baroš.
    II. poločas: Šeda – Křapka, Vraštil, Čmovs, Pauschek – Takacs, Malpon – Ladra, Chramosta, Skácel – Klobása.

FC Hradec Králové: I. poločas: Ottmar – Krátký, Krmaš, Nosek, Plašil – Schwarz, Vobejda – Hlavsa, Zorvan, Javůrek – Pázler.
    II. poločas: Lindr – Prajza, Nosek, Chleboun, Mareš – Hable, Janoušek – Shejbal, Vlkanova, Kopecký – Černý.

Rozhodčí: Matějček – Štefan, Machýček.