Mladá Boleslav – Hr. Králové 7:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 2:4 (kon.) | Brno – Zlín 0:1 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    ANTONÍN KŘAPKA se dostal ve vápně k míči a z úhlu ho napálil k zadní tyči, což znamená už sedmou branku pro domácí.

84
    Protiútok je také přeměněný v další branku, balón do sítě dopravil TOMÁŠ LADRA – 6:0.

74
    Jan Chramosta našel povedeně na středu naběhlého RUDOLFA SKÁCELA, pro kterého to nebylo těžké zakončení – 5:0.

56
    A rázem to je o čtyři góly. JAN CHRAMOSTA se dostal před branku z levé strany hřiště, následně si obehrál brankáře Jiřího Lindra a zakončil do prázdné branky – 4:0.

56
    Na rohový kop od Rudolfa Skácela si naskočil PAVEL ČMOVŠ, který dává už třetí branku domácích.

42
    Tomáš Přikryl protáhl míč po levém křídle, poté odcentroval do pokutového území, kde balón propadl až na JIŘÍHO SKALÁKA, který neměl problém se zakončením – 2:0!
    18. BAROŠ - 1:0

18
    Tomáš Přikryl se na pravé straně dostal k míči, následně ho nadýchaně poslal na hranici malého vápna, odkud se už MILAN BAROŠ nemýlil – 1:0.

Ondřej Novotný

Branky: 18. Baroš, 42. Skalák, 56. Čmovš, 56. Chramosta, 74. Skácel, 84. Ladra, 88. Křapka

Karty:   21. Polom (MBL)

FK Mladá Boleslav: I. poločas: Diviš – Kysela, Kúdela, Polom, Fleišman – Ščuk, Čermák – Skalák, Magera, Přikryl – Baroš.
    II. poločas: Šeda – Křapka, Vraštil, Čmovs, Pauschek – Takacs, Malpon – Ladra, Chramosta, Skácel – Klobása.

FC Hradec Králové: I. poločas: Ottmar – Krátký, Krmaš, Nosek, Plašil – Schwarz, Vobejda – Hlavsa, Zorvan, Javůrek – Pázler.
    II. poločas: Lindr – Prajza, Nosek, Chleboun, Mareš – Hable, Janoušek – Shejbal, Vlkanova, Kopecký – Černý.

Rozhodčí: Matějček – Štefan, Machýček.