Mountfield HK – Přerov 5:4 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Třinec – Zlín 1:4 (kon.)
Mountfield HK
5:4 (3:0, 0:1, 2:3)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 14.01.2016, 15:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

53:09
    Štěpán Růta sekl do golmana a odsedí si dvě minuty. Velmi zbytečný faul neboť domácí byli momentálně více na koni.

47:33
    Štěpán Pokorný odchází na trestnou lavici za podražení. Přerov má tak šanci ještě s utkáním něco udělat.

44:12
    Jan Barveníček si odpyká dvě minuty za podražení. Hradec si může pojistit svůj náskok dalším gólem.

33:47
    Martin Pěnčík po slibné situaci fauloval a dostane dvě minuty za hrubost.

20:38
    Ve stejném čase dostal pět plus do koce Dominik Šedivý za hákování.

19:59
    Pouhou sekundu před koncem utkání fauloval Štěpán Růta a vyrovnává početní sílu na ledě za vysokou hůl.

19:30
    Jan Šafránek se podívá na trestnou lavici za podražení, Mountfield zkusí štěstí v přesilové hře.

14:21
    Strhla se nám tu lavina vyloučení. Daniel Indrák si odsedí dvě minuty za hákování, ve stejném čase i David Dobša za podražení. Hradečtí si zahrají přesilovou hru čtyři na tři.

12:46
    Matěj Síla podrazil svého soupeře a odpyká si za to dvouminutový trest. Přerov bude hrát přesilovku čtyři na tři.

12:08
    Dva tresty byly uděleny po šarvátce před bránou. Na straně domácích Petr Poppel, u hostů to byl Martin Pěnčík. Oba za hrubost.

06:55
    Hostující přesilová hra zrovna příliš dlouho netrvala, Vojtěch Kadlic hákoval svého protihráče a též si odsedí dvě trestné minuty.

06:40
    Daniel Vaňát si odpyká trest za vražení na hrazení. Přerov si tak první zahraje přesilovou hru.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 10. Vaňát (V. Síla), 18. Duben (Jakubec, Soukup), 19. Poppel (V. Síla), 47. Poppel (Morong, V. Síla), 57. Junek (Poppel) – 21. Plášek, 42. Šafránek (Viktorin, Dobša), 49. Mlčák (Kadlic, Krátký), 58. Mlčák

Mountfield HK: Novotný (Dvořák) – Řehák, Voňka, Martinec "C", Junek, Krištof, Duben, Klodner, Kynčl – Šedivý, Soukup, Hladík, Jakubec, M. Síla. "A", V. Síla, Vaňát, Pokorný "A", Müller, Morong, Růta, Poppel. Trenér: Karel Soudek.
    HC ZUBR Přerov: Rachůnek (21. Kocák) – Vohrabal, Kopeček, Tureček, Tischer, Borot, Kleiner "C", Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic "A", Šafránek, Plášek "A", Govoruško. Trenér: Aleš Verlík.

Rozhodčí: Barek, Holeček, Pechánek.