Mountfield HK – Přerov 5:4 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Třinec – Zlín 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 14.01.2016, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 25. kolo

59:28
    Ve stejném čase, jako padl čtvrtý gól Dukly, obdržel Jakub Šípek desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. S hlavním sudím Pokorným si ještě nyní něco vyjasňuje kouč hostí Tomáš Černík.

35:15
    Jakub Šípek dnes podruhé usedá za katr, tentokrát se provinil podražením.

Na vyloučení: 3-3.

31:08
    Jelikož dostává Adam Rusňák dvě minuty za podražení, bude se mít gólman Jan Juřička více na pozoru. Boleslavští mají šanci vyrovnat.

Na vyloučení: 3-2.

10:39
    Šance pro Mladou Boleslav. Jindřich Kardoš si jde sednout na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 2-2.

06:15
    Přesilovka hostí dlouho netrvala, za brankou zbytečně podržel Jakub Šípek soupeřovu hůl a také Mladá Boleslav jde do čtyř.

Na vyloučení: 1-2.

05:31
    Přesilovku si vyzkouší i Boleslavští protože Martin Barák (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-1.

03:16
    Jihlava si zahraje přesilovou hru. Jan Málek jde za nedovolené bránění na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Najman (Úlovec, Vala), 22. Úlovec (Vala, Najman), 58. Vala (Úlovec), 60. Juda – 12. Valdhans (Šípek), 48. Šípek (Moravčík, M. Čermák)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Trávník, Rusňák, Piskač, Barák, Filip, P. Brož – Musil, Kardoš, Chlubna – Zadražil, Juda, V. Brož – Vala, Najman, Úlovec – P. Čermák. Trenér: Petr Svoboda
    BK Mladá Boleslav: Haas (Rylich) – Červenka, Dobrkovský, Novotný, Furmánek, Málek, Sýkora – Litera, Šípek, M. Čermák – Moravčík, Valdhans, Schulz – Vojta, Jindra, Vokurka – Novák. Trenér: Tomáš Černík

Rozhodčí: Pokorný – Jeletz, Rampír