Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:2 (kon.) | Buffalo – Washington 4:1 (kon.)
Columbus – Colorado 2:1 (kon.) | St. Louis – Montreal 4:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)
Edmonton – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 5:0 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Tampa – Florida 3:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Washington Capitals
Neděle 17.01.2016, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

54:12
    Po Grubauerově zákroku se do strhla menší potyčka a domácí Zach Bogosian a hostující Jason Chimera dostali dvouminutové tresty za hrubost.

52:48
    Dvě minuty za držení dostal Aaron Ness.

50:43
    Jak Marcus Foligno, tak i Tom Wilson dostali pětiminutové tresty za bitku.

47:20
    Je tu přesilovka pro hosty, ti tak mají dobrou příležitost na další snížení. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Mark Pysyk.

40:00
    Po závěrečné siréně se strhla menší šarvátka a rozhodčí trestali. Domácí Sam Reinhart a hostující Tom Wilson obdrželo dvouminutové tresty za hrubost.

38:50
    Opět se vylučuje a Buffalo čeká další přesilovka. Za sekání je menším trestem potrestán Taylor Chorney.

34:30
    Kane se už prodíral do útočné akce, jenže T. J. Oshie mu vysekl hokejku z rukavic a nemohlo následovat nic jiného, než dvě minuty za sekání. Přesilovka pro Buffalo.

29:29
    Hosté dostávají k dispozici přesilovku, dvě minuty za podražení vyfasoval Philip Varone.

22:25
    Akci ale předcházel faul a Buffalo si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za držení dostal Zach Sill.

18:05
    Přesilovku si nyní zahraje domácí tým, dvě minuty za držení totiž dostal Taylor Chorney.

14:33
    Jenže to nemělo dlouhého trvání. Jack Eichel se ve středním pásmu dopustil trochu zbytečného podražení a už sedí na trestné lavici.

12:14
    Je tu první přesilová hra utkání a výhodu budou mít hosté. Dvě minuty za faul loktem dostal Mark Pysyk.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 11. Varone (Ristolainen, Bogosian), 16. Schaller, 28. Kane (O'Reilly, Reinhart), 36. Franson (Kane, Bogosian) – 43. Johansson (Chimera)

Buffalo Sabres: Johnson (Lehner) – Ristolainen, Bogosian, Weber, McCabe, Franson, Pysyk – McGinn, O'Reilly, Kane – Reinhart, Eichel, Moulson – Gionta (C), Larsson, Foligno – Legwand, Schaller, Varone. Trenér: Dan Bylsma.
    Washington Capitals: Holtby (28. Grubauer) – Niskanen, Alzner, Schmidt, Orlov, Chorney, Ness – Oshie, Bäckström, Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Burakovsky – Wilson, Johansson, Chimera – Latta, Richards, Sill. Trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Meier, Walsh – Berg, Kovachik

Diváci: 19 070