Boston – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Calgary 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | Toronto – Carolina 0:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 2:1 (kon.)
Winnipeg – Nashville 1:4 (kon.) | Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 0:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 22.01.2016, 01:10 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL
    Crosby vstřelil parádní branku.

V sedmém vzájemném utkání v řadě padlo více jak pět branek, Pittsburgh porazil Philadelphii poprvé od 18.10.2013 a hostům nestačilo na výhru ani 41 Masonových zákroků. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování, budu se těšit u dalších přenosů. (04:04:19)

Michal Neuvirth (PHI) – do utkání nezasáhl

Pensylvánské derby je u konce a vítězí Pittsburgh Penguins! Domácí Tučňáci tak přerušili osmizápasovou šňůru proher s tímto soupeřem, a zcela jistě tak potěšili své diváky. Utkání se vyvíjelo divoce. Hosté nejprve v první periodě nastříleli dvě branky, domácí ale v té druhé skóre zcela otočili. Třetí třetina pak patřila prakticky jen domácím, kteří na soupeře opravdu hodně tlačili a přidali jednu branku. Letcům se podařilo v závěru snížit v přesilové hře, hra bez brankáře v poslední minutě ale již vyrovnání nepřinesla.

59:38
    Po buly se dostal ke kotouč Letang, pokusil se trefit prázdnou klec, ale opět puk končí jen těsně vedle. Další zakázané uvolnění.

59:31
    Hosté si ještě berou oddechový čas, uvidíme, co jim trenér na poslední půlminutku poradil.

59:31
    Domácí poté vyhodili puk, byl to pravděpodobně Fehr, puk ale jen těsně minul prázdnou klec. Je to tedy zakázané uvolnění.

59:22
    Schenn pálil od modré, jeho střelu zblokoval hned první clonící hráče.

59:02
    Mason je na střídačce, hosté to zkusí v šesti!

58:32
    Cullen hledal mezi kruhy Malkina, k tomu se ale kotouč nedostal. Domácí jsou stále v útočném pásmu.

58:14
    Teď se ale domácím nepodařila rozehrávka, hra se po icingu stěhuje do jejich obranného pásma.

58:04
    Domácí pouze vyhazují puky z obranného pásma, závěr bude ještě zajímavý.

57:52
    Giroux se po rychlém průniku do pásma domácích dostal ke střele, tu ale Fleury bez problémů schoval do lapačky.

57:31
    Cullen na vhazování proti hostujícímu kapitánovi upadl, celá akce se tak bude opakovat. Domácí jsou trochu nervózní.

57:19
    Uvidíme tedy, jestli se podaří hostům ještě vytvořit si v posledních minutkách tlak a vyrovnat, bylo by to velmi zajímavé.
    56:35 Claude GIROUX - 4:3

56:35
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Ale pozor, hosté snižují a máme tu ještě zaděláno na drama! CLAUDE GIROUX od modré čáry vystřelil opravdu lehce, před Fleurym ale stáli hned tři hráči, domácí brankář měl zakrytý výhled, a vůbec si tak nevšiml puku, který kolem něj jen prolétl až do sítě. Asistence: Jakub Voráček a Brayden Schenn

56:04
    Simmonds hledal Voráčka, ten se ale nedokázal uvolnit obráncům, domácí následně vyhazují.

55:41
    Je tu ale vyloučení na straně domácích, Dumoulin (PIT) vyhodil kotouč z obranného pásma rovnou do sítě, jasné dvě minuty za zdržování hry.

55:20
    Netrvalo to dlouho a Tučňáci se usadili v útočném pásmu. Tam ale spíše lovili kotouč po mantinelu, než aby více kombinovali.

54:30
    S přibývajícím časem domácí trochu polevují ze svého tlaku a Flyers se po dlouhé době dostávají více do hry, stále ale diktují tempo domácí.

54:04
    Hra se opět stěhuje před Masona, jelikož se jeho spoluhráči dopustili zakázaného uvolnění. Ještě před vhazováním nás ale čeká komerční pauza.

53:33
    Letci se po dlouhé době dostali na delší čas do útočného pásma, nevytvořili si ale žádnou akci,po chvíli o kotouč přišli.

52:24
    Domácí opět ujeli do přečíslenou dvou proti jednomu, Kessel nahrával Hagelinovi, ten ale puk netrefil pořádně, a Mason ho tak zvládl vychytat skvělým zákrokem.

52:05
    Giroux se v předchozím souboji srazil nezaviněně s Kunitzem, ten po krátkém ošetření na lavičce odchází do šatny.

51:59
    Hörnqvist se protáhl s pukem mezi dvěma obránci, dostal se až do zakončení, nemohl do něj vložit ale moc síly, a tak to pro Masona nebyl problém.

51:35
    Tučňáci se snažili co nejrychleji přejít do útočného pásma, vše ale skončilo jen zakázaným uvolnění, a tedy vhazováním před Fleurym.

51:19
    Nakonec se podařilo hostujícím obráncům vybojovat kotouč, avšak pouze ho vyvezli do středního pásma, kde o něj přišli a vystřídali.

50:55
    Domácí se opět přesouvají s pukem do útočného pásma, Mason se musí mít na pozoru.

50:19
    Pittsburgh se přehoupl již přes hranici čtyřiceti střel na branku, Mason hraje opravdu důležitou roli. Po dlouhé době si ale zahrál i jeho protějšek Fleury, ten pouze přikryl nahození od modré.

49:24
    Další Masonův důležitý zákrok, kterým přerušuje hru. Domácí ale mají drtivý tlak, hosté se vůbec nedostanou ke kotouči a diváci jsou ve varu, atmosféra není NHL moc podobná, je totiž velmi bouřlivá.

48:39
    Domácí dostávají soupeře pod obrovský tlak, Mason ale svůj celek drží neskutečnými zákroky. Na kontě jich má již 35!

48:09
    Hagelin mohl vstřelit svou první branku v dresu Pens, avšak Mason ho zastavil dobrým zákrokem.

47:16
    Hosté nyní budou mít opravdu mnoho práce, aby se jim podařilo alespoň vyrovnat. Ve třetí třetině se ještě prakticky k ničemu nedostali.
    46:20 Phil KESSEL - 4:2

46:20
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Nyní už ale akce domácího celku brankou končí! Tučňáci se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, Hagelin vyčkal, přes Del Zotta předložil kotouč PHILU KESSELOVI, který puk jen uklidil do odkryté branky. Asistence: Carl Hagelin a Ben Lovejoy

45:42
    Domácí mají ale i po přesilové hře stále velmi silný tlak, jsou stále usazeni v útočném pásmu a snaží se skórovat.

45:15
    Määttä vystřelil od modré svižně zápěstím, puk jen prosvištěl kolem branky na mantinel za ní.

44:59
    Hosté se tak tedy i trochu se štěstím další přesilové hře Penguins ubránili a hrají opět v plném počtu.

44:23
    Hra byla následně velmi rozhozená, hosté puk vyhodili na druhou stranu hřiště.

43:48
    Hörnqvist se zdálo vstřelil branku, rozhodčí ale rozpažilo! Puk se odrazil od jedné tyčky do druhé a následně ven. Mason si ale sám myslel, že inkasoval, v klidu se začal občerstvovat, zatímco hra pokračovala dál. O branku se ale opravdu nejednalo.

42:48
    Hosté se na úvod osvobozují, Tučňáci se ale hned derou kupředu.

42:30
    Radko Gudas (PHI) jasně podrazil protihráče, po zásluze dostává dvě minuty.

42:23
    Cole vypálil lehce od modré čáry, bránu ale netrefil. Domácí ale hrají ve výhodě...

42:12
    Umberger nedokázal zachytit rychlou přihrávku, a tak je z toho pro Flyers zakázané uvolnění.

41:55
    Zatímco se Kessel akorát vrátil na hřiště, tak Fleury kryl lehčí střelu z oblasti kruhů. Vhazovat se bude po jeho levici.

41:36
    Lovejoy za bránou vybojoval kotouč, nakonec vyhazuje až na druhou stranu hřiště.

41:08
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, schází tomu ale trochu pohybu, takto se vyrovnání nedočkají.

40:37
    Cullen a Porter odvedli dobrou práci, když na více jak deset sekund udrželi kotouč v útočném pásmu.

40:15
    Kessel sedí na trestné lavici, odpykává trest za špatné střídání.

40:01
    Statistiky po druhé třetině.

Věděli jste, že? V poslední šesti vzájemných zápasech vždy padlo alespoň 5 branek, tato statistika se potvrzuje i dnes.

Druhá perioda byla také hodně divoká, viděli jsme o jednu branku více než v první. Přesilovou hru hned na úvod využil Trevor Daley, který tak zadělal na drama. Neuběhlo ani osm minut ze druhé části a Sidney Crosby se zasloužil o vyrovnání. Domácí pokračovali ve skvělé hře a využili druhou přesilovou hru, přesnou trefou se prezentoval Phil Kessel. Pens tak úplně otočili skóre, jsem zvědavý, co nás čeká v poslední části.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:55
    Pár vteřin před koncem jsou domácí potrestáni, na hřišti se jich totiž objevilo šest.

39:40
    Simmonds se snažil zpoza branky najít někoho ze svých spoluhráčů, ani jeden se ale nedokázal uvolnit.

39:07
    Domácí jsou taktéž již v plném počtu, nepodařilo se jim ale rozehrát dle představ, a tak je z toho zakázané uvolnění.

38:48
    Simmonds dostal puk těsně před branku, zády k ní se snažil zakončit bekhendem, puk ale poslal velmi vysoko.

38:14
    Fleury zachytil nahození, měl dost času, a tak sám vyhodil kotouč na druhou stranu hřiště.

37:48
    Raffl je zpět na ledě, hosté mají k dispozici necelou minutku přesilové hry.

37:17
    Rychlá akce domácích přes celé hřiště, Cullen našel přes pásmo Hagelina, jeho střelu ale vyráží Mason betonem.

36:46
    Počet hráčů na ledě se srovná, dvě minuty totiž dostává za krosček Crosby (PIT).

36:42
    Malkin našel na modré Letanga, jeho střelu se snažil ještě dorazit Kessel, bránu ale netrefil.

36:05
    Hned po buly pálil od modré Gudas, Fleury jeho střelu ale chytá. Po vhazování se domácí přesunují do útočného pásma.

36:00
    První zákrok si ale v této přesilové hře připisuje Fleury, který musel zastavit kotouč před dotírajícími hráči Flyers.

35:48
    Další šance pro Tučňáky, dvě minuty totiž za hákování vyfasoval Raffl (PHI).

35:16
    Malkin se dral kupředu, o slovo se ale přihlásil český bek Gudas, který ho tvrdě odstavil od puku.

34:51
    Giroux si najel z druhé vlny pro přihrávku od Simmondse, byl ale bráněn, a tak nedokázal pořádně zakončit.

34:25
    Teprve šestá střela v této třetině nyní mířila na Fleuryho, ten si s ní ale dokázal poradit, ačkoliv si na puk předtím poměrně dlouho nesáhl.
    34:06 Phil KESSEL - 3:2

34:06
    Druhá využitá přesilovka, Pittsburgh přidává třetí branku a jde do vedení! Krásná akce domácího celku, hráči zcela rozebrali hostující obranu. Crosby našel přihrávkou přes brankoviště volného PHILA KESSELA, který již pálil do odkryté klece. Asistence: Sidney Crosby a Patric Hörnqvist

33:36
    Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu, Flyers se brání velmi dobře.

33:10
    Obráncům se hned po vhazování daří kotouč vyhodit, to navíc až na střídačku. Po dalším vhazování ale vyhazují až na druhu stranu hřiště.

32:57
    Početní výhodu, v pořadí druhou, si vyzkouší také domácí. Za hákování si odsedí dvě minuty VandeVelde (PHI).

32:05
    Hned poté se dostali domácí kupředu, Crosby našel na levém křídle Kunitze, ten ale nedosáhl na přihrávku, puk jen jemně tečoval, i tak ale Masona vystrašil.

31:59
    Malkin je zpátky na ledě, hosté třetí přesilovou hru nevyužili.

31:08
    Výborná práce Fehra, který v útočném pásmu ukořistil puk, ušetřil několik vteřin a ještě zaměstnal Masona. Diváky tímto velmi potěšil.

30:40
    Domácí se již podruhé osvobozují, tato přesilovka není tak povedená jako ty předchozí.

30:18
    Simmonds hledal před bránou Schenna, ten byl ale bráněn velmi těsně, a tak nedokázal zakončit.

29:59
    Třetí vyloučení pro domácí, za podražení si vykoledoval dvě minuty Malkin (PIT). Uvidíme třetí branku hostů?

29:32
    Hosté se dostali sice z pásma, následně ale kotouč chtěli zavést zpět co nejrychleji. Nahození o mantinel ale tečovali hráči na střídačce, a tak se hra přerušuje.

29:16
    Kunitz svedl se Schultzem sprinterský souboj, nakonec se ale přeci jen Pittsburghu zakázané uvolnění píská.

28:39
    VandeVelde u mantinelu tvrdě, ale čistě dohrál Letanga. Ten se netvářil zrovna nadšeně, hit to byl opravdu povedený.

28:19
    Hosté jsou touto brankou zaskočeni, naopak domácí jsou teď na koni a hraje se jim velmi lehce.

27:29
    Devátá střela na branku ve druhé třetině a je z toho vyrovnávací branka, ale jaká! Kunitz od modré našel v levém kruhu SIDNEY CROSBYHO, který se dostal s pukem téměř do nulového úhlu, i tak ale zvládl trefit přesně horní růžek Masonovy branky! Asistence: Chris Kunitz a Patric Hörnqvist
    27:29 Sidney CROSBY - 2:2

26:47
    Domácí ale i po komerční pauze drží kotouč a derou se s ním kupředu, již jsou v útočném pásmu.

26:16
    Penguins jsou ve druhé třetině hodně aktivní, na Masona vyslali během necelých sedmi minut již osm střel. Za celou první periodu jich měli devět.

26:09
    Tučňáci dokázali získat kotouč v útočném pásmu, do druhé vlny dostal přihrávku Cole, jeho střelu ale zvládl Mason vyrazit mimo tři tyče.

25:44
    Další akce Letců už ale nekončí ani střelou, domácí obránci je připravují o puk a jdou kupředu.

25:06
    Raffl se ale s kotoučem prodral až do útočného pásma a z dálky vypálil, Fleury ale jeho střelu dokázal bez větších obtíží vyrazit do bezpečné zóny.

24:31
    Domácí nedávají hostům nyní moc příležitostí ke hře, vstřelená branka je psychicky posílila, a tak se hned snaží o srovnání.

23:54
    Kessel ale opět v akci, jeho střela zpoza modré pořádně protáhla Masona, ten ji vyrazil krajem lapačky nad sebe.

23:40
    Kessel a Letang se snažili trefit volný kotouč před Masonem, ani jednomu se to ale nepodařilo. Celý rozruch skončil až poté, co Mason puk schoval u sebe.

23:11
    Nakonec se ale dostali kupředu hosté, kteří také ohrozili Fleuryho, ten si ale místo u tyčky pohlídal.

22:59
    Útočná akce domácích je ale nyní zastavena, pro ofsajd.

22:37
    Začátek druhé periody tak hned přinesl drama. Zdá se, že to nebude tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát.
    21:40 Trevor DALEY - 1:2

21:40
    Avšak i Tučňáci nakonec využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jedné branky! TREVOR DALEY dostal přihrávku do levého kruhu, odkud se trefil přesně k tyčce. Výbornou práci odvedl před brankářem Fehr, Mason přes něj vůbec neviděl. Asistence: Olli Määttä a Chris Kunitz

21:15
    Tato přesilovka zatím není od domácího celku moc povedená, již poněkolikáté se musí vracet pro kotouč za svou branku.

20:45
    Kessel se dostal před brankou do dobré pozice, avšak Mason předvedl skvělý zákrok, a tak stále drží na svém kontě nulu!

20:30
    Druhé úvodní vhazování vyhráli domácí, kteří se ihned pokusili usadit v útočném pásmu, to se ale jim ale nepodařilo.

20:01

Věděli jste, že? Poslední výhra Pittsburghu se datuje až na 18.10.2013? Tučňáci tehdy vyhráli 4:1 (Jokinen, Kunitz, Crosby, Malkin – Simmonds). Od té doby se osmkrát radovali Letci.
    Statistiky první periody.

První perioda je za námi a skóre mluví jasně. Domácí si nedali pozor na zbytečná vyloučení, dvakrát putovali na trestnou lavici a také z toho dvakrát inkasovali. První branku vstřelil Brayden Schenn, druhou poté přidal po pěkné individuální akci Jakub Voráček. Domácí si do druhé periody přenesou téměř celou přesilovou hru, uvidíme, jak s ní naloží.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:46
    Početní výhodu si vyzkouší také domácí, avšak bude nejspíše přerušena. Dvě minuty za sekání dostává White (PHI).

19:31
    Crosby to zkusil individuálně, protáhl se mezi obránci, jeho střelu ale na poslední chvíli zblokoval Streit, dorážku poté chytil již sám Mason.

18:47
    Gagner dostal kotouč do útočného pásma, tam ho ale přebral Letang, který se pokoušel rozjet útočnou akci, to se mu ale nepodařilo.

18:08
    Domácí se sice v závěru první periody snaží, dvě branky v oslabeních je ale hodně srazily. Toto dotáhnout budou mít ještě hodně těžké.

17:27
    Svou chybu se pokoušel napravit Daley, avšak ani on svou tvrdou střelu na brankáře Philadelphie nenašel recept, ten předvádí velmi dobré zákroky.

16:57
    O střelu na bránu se zasloužil také Malkin, pálil ale z nevýhodné pozice, a tak Masona příliš neohrozil.

16:32
    Letang se snažil v úniku najít Hörnqvista, ten ale nedokázal puk zpracovat, a tak opět mohou hrát hosté.
    15:51 Jakub VORÁČEK - 0:2

15:51
    Druhá přesilová hra a druhý gól, takto by to Letcům šlo! JAKUB VORÁČEK si od mantinelu vybruslil až mezi kruhy, kde nejprve naznačil střelu, avšak ještě chvíli počkal, poté nekompromisně zakončil o tyčku, Fleury se jen ohlédl. Asistence: Claude Giroux a Shayne Gostisbehere

15:39
    Přichází ale druhé vyloučení v zápase a opět na straně domácích, Daley (PIT) si odsedí dvě minuty za hákování. Dobrá šance pro Flyers takto v závěru periody.

15:32
    Sheary operoval za brankou hostů, nepodařilo se mu ale dostat kotouč před bránu, a tak z akce nakonec nic nebylo.

15:05
    Avšak ani domácím se nedaří udržet se v pásmu po delší dobu, a tak musí být Fleury opět v pozoru.

14:36
    Hosté se na okamžik podívali do útočného pásma, domácí si ale bleskurychle vzali kotouč opět pod svou kontrolu.

14:06
    Lovejoy dostal puk zpoza brány a hned z první vypálil, Mason ale na jeho střelu viděl, a tak ji stihl v pohodě vyrazit.

13:14
    Zpoza brány se najednou dostal kotouč před Fleuryho, který se nemohl jen tak zorientovat, a málem si tak srazil kotouč do své brány.

12:26
    Kousek za modrou čárou poslal Masonovi pozdrav Kühnhackl, jeho střela ale nenadělala brankáři hostí výraznější problémy.

11:33
    Penguins se ale opět snaží usadit se v útočném pásmu a co nejrychleji vyrovnat, to se jim prozatím ale nedaří, elitní formace Letců se jen bránit nehodlá.

11:04
    Nejprve se ke střele z pravého kruhu dostal Daley, následně se ještě u tyčky pokoušel dopravit kotouč pod víko Malkin, avšak ani jeden na Masona neuspěl.

10:36
    Hosté tak udělali důležitý krok k dalšímu vítězství proti svému rivalovi. Pocit porážky totiž zažili naposledy v roce 2013.
    10:17 Brayden SCHENN - 0:1

10:17
    Hosté ale využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení! Střelu od modré čáry ještě dokázal Fleury vyrazit, avšak k volnému puku se dostal BRAYDEN SCHENN, který již měl lehkou pozici pro dopravení puku do odkryté sítě! Asistence: Wayne Simmonds a Shayne Gostisbehere

10:08
    Simmonds tečoval kotouč před brankou, puk ale branku těsně přeletěl.

09:38
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Cole – 2 min., nedovolené bránění).

09:38
    Schenn našel v rohu kluziště Gagnera, který si vybruslil s kotoučem před bránu, střela mu ale nesedla. Navíc se bude vylučovat.

09:04
    Hra se opět přerušuje ve středním pásmu, hosté se opět dopustili ofsajdu.

08:44
    Letci se snažili vybojovat kotouč za brankou Tučňáků, což se jim nakonec podařilo. Ke střele se dostal Gudas, na domácího brankáře ale nevyzrál. Před brankou pak došlo k menší strkanici, zatím se ale vše stihlo uklidnit ještě před pořádnou bitkou.

08:13
    Flyers se rozhodli střídat v ten nepravý čas, Malkin zavezl kotouč od pásma, jeho spoluhráči ale nedokázali využít rozhozené obrany hostujícího celku.

07:51
    Na druhé straně se snažil zakončit Crosby, hosté jsou ale velmi aktivní a o puk jej připravují.

07:20
    Giroux zachytil kotouč na modré, posunul jej na Simmondse, který hned pálil, Fleuryho ale nedokázal překonat.

07:07
    Fleury raději lehké nahození kryje ve své lapačce, a tak se bude vhazovat v obranném pásmu domácího celku.

06:37
    Hostům se podařilo vyhrát vhazování v útočném pásmu, dnes se ale již poněkolikáté sami vyhnali nepřesným pasem z pásma ven.

06:34
    Máme za sebou docela divoku dvouminutovku, ve které se zapotili oba brankáři, především ale Mason. Hra bude pokračovat po komerční pauze.

05:45
    Domácí dostali soupeře pod tlak, z mezikruží se dostal k dobré střele po Crosbyho přihrávce naslepo mezi nohama Kunitz, připraveného Masona ale nedokázal překonat.

05:06
    Z protiútoku ale zahrozili domácí. Malkin zavezl kotouč do pásma, kde jej přenechal Hagelinovi. Nováček v dresu Tučňáků ale svou první branku v novém působišti nevstřelil.

05:01
    Vhazování sice vyhráli, avšak jejich následná útočná akce skončila hned za modrou čarou, kde o kotouč přišli.

04:40
    Hra se vrací před Masona, jeho spoluhráči totiž rozehráli pouze na zakázané uvolnění.

04:19
    Gostisbehere se protáhl do útočného pásma po levé straně, obhodil si obránce, jeho střela ale skončila pouze na mantinelu za bránou, Fleury nemusel zasahovat.

03:53
    Skupinka hráčů bojovala ve středním pásmu u mantinelu o kotouč, ten nakonec získali hosté, avšak nakonec rozehrávají zpoza vlastní brány.

03:25
    Důležitý zákrok Masona! Ten nejprve rozehrál přímo na hokejku Crosbymu, jeho střelu ale dokázal zachytit, následně si poradil i s dorážkou Hörnqvista.

03:19
    Nyní tu ale máme krátké přerušení, hosté se při přechodu do útoku nedohodli na modré čáře, a tak jim je odpískán ofsajd.

02:44
    Hra se velmi rychle dostává ze strany na stranu, málo se přerušuje, hráči nevynechají jediný osobní souboj.

02:14
    Tučňáci se chvíli usadili v útočném pásmu, podařilo se jim ale jen párkrát nahodit puk na branku, větší šanci si zatím nevypracovali.

01:38
    Flyers se s kotoučem snaží prodrat do útočného pásma, mají s tím ale mírné problémy. Stále ale drží kotouč na svých hokejkách.

01:14
    První větší zákrok si připsal Mason, neměl s ním ale moc problémů, a jeho spoluhráči se tak mohou pustit do útoku.

00:39
    Voráček v akci dvou proti jednomu hledal na druhé straně Simmondse, přihrávka na něj ale neprošla skrze obránce.

00:19
    Domácí se také hned pustili do útoku, zastavil je ale hvizd rozhodčího, dopustili se totiž ofsajdu.

00:10
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, kteří se ihned dostali kupředu, avšak Voráček svou přihrávkou před bránu nikoho nenašel.

00:01

Úvodní pětky jsou již nastoupeny na ledě, halou nyní zní americká hymna.

Jak už je u NHL zvykem, začátek utkání se trochu opozdí. Avšak při atraktivnosti tohoto duelu si všichni fanoušci na začátek rádi počkají.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Määttä, Letang, Dumoulin, Lovejoy, Cole, Daley – Kunitz, Crosby, Hörnqvist – Hagelin, Malkin, Kessel – Kühnhackl, Fehr, Rust – Porter, Cullen, Sheary

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Del Zotto, Gudas, Schultz, Streit, Gostisbehere, Medvěděv – Voráček, Giroux, Simmonds – Raffl, Gagner, Schenn – Read, Laughton, Umberger – VandeVelde, Bellemare, White..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Derby se blíží, kdo se bude dnes radovat?

Jiří Sekáč byl vyměněn! Anaheim ho poslal do Chicaga.

Před pár sekundami byl vyměněn Jiří Sekáč z Anaheim Ducks do Chicago Blackhawks výměnou za kanadského forvards Ryana Garbutta! Co na tento krok říkáte? :-)

Zveřejnil(a) Onlajny.com dne 21. leden 2016

Zdravím všechny hokejové fanoušky! V 1:00 našeho času vypukne očekávané pensylvánské derby mezi Pittsburghem Penguins a Philadelphií Flyers. Oba slavné celky se v letošní sezoně zatím celkem trápí a momentálně jsou mimo postupovou osmičku. Velké rivaly navíc od sebe dělí pouhý jeden bod, takže Letci mohou v případě výhry svého soupeře přeskočit. Podaří týmu s českým triem Neuvirth – Gudas – Voráček zvítězit? Textový přenos zápasu můžete sledovat na webu onlajny.com.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 22. Daley (Määttä, Kunitz), 28. Crosby (Kunitz, Hörnqvist), 35. Kessel (Crosby, Hörnqvist), 47. Kessel (Hagelin, Lovejoy) – 11. Schenn (Simmonds, Gostisbehere), 16. Voráček (Giroux, Gostisbehere), 57. Giroux (Voráček, Schenn)

Rozhodčí: Brad Meier, Justin St. Pierre – Brian Mach, Tim Nowak

Diváci: 18652