Jihlava – Žďár n/S 0:1 (po s.n.) | Olomouc – HK MD Šumperk 5:2 (kon.) | Chomutov – Písek 13:2 (kon.)
Kometa Brno – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Třinec – Mountfield HK 4:0 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 2:1 (kon.)
Havířov – Opava 4:0 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 3:2 (3:2 po s.n.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
Letňany – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ztracená třetí třetina se Motoru nakonec vymstila a dva body bere Boleslav! Po přihrávce Petera Nováka se nekompromisní střelou prosadil ANDREJ MORAVČÍK. Asistence: Novák.

61:35
    Motor dlouho držel Boleslav v jejich pásmu a okupoval Hassovu branku, bruslařům se ale podařilo vyhnat domácí z třetiny a dostat je do ofsajdu.

60:01

Nadějně vypadající třetí třetinu včetně dvoubodového náskoku nakonec Motor ztratil a tři body tak dneska nikdo brát nebude. Uvidíme, jak a kdy se budou dělit.

60:00

58:45
    Matěj Toman mohl rozhodnout utkání, puk ale přes Hasse nedostal.

57:38
    Tak toto ještě bude zajímavé, bruslařům se podařilo vyrovnat! Opět u toho byl Jakub Šípek se svojí přihrávkou na MICHALA ČERMÁKA a ten přidává zápasu nový rozměr. Asistence: Šípek.

56:54
    Bruslaři opět snižují na rozdíl jedné branky! Zpoza Svobodovo branky přišla přihrávka od Jakuba Šípka na MICHALA ČERMÁKA, který z bezprostřední blízkosti propálil Svobodu. Asistence: Šípek, Valdhans.

55:56
    Gólman Svoboda dnes po několikáté musí čelit tlaku Boleslavi, zatím ale vše zvládá.

55:29

53:27
    Filip Novák (CEB) – 2 minuty – podražení 4/5

52:52
    Před Hassovo svatyní se vytvořila skrumáž a gólman Boleslavi měl, co dělat, aby všechno ubránil.

52:39
    Pokus Ondřeje Vaculíka skončil v Hassovo lapačce.

50:45

50:09
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Jedna z přesilovek je využita a Motor má opět dvoubodový náskok! Po střele Jana Stárka se k dorážce dostal ONDŘEJ SVOBODA a rozsvítil červené světlo Hassovy branky. Asistence: Stárek

49:44
    Bruslařům se podařilo donutit Motor k úmyslnému ofsajdu a hra se stěhuje k nim.

48:45
    Šimon Jindra (MLB) – 2 minuty – sekání a trest pro celou hráčskou lavici Boleslavi za nesportovní chování, odpyká David Litera
    5/3

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 7. Vaculík (Krcho), 30. Krcho (Vaculík), 51. Svoboda (Stárek) – 46. Novák (Moravčík, Sýkora), 57. Čermák (Šípek, Valdhans), 58. Čermák (Šípek), 63. Moravčík (Novák)

Banes Motor České Budějovice: Svoboda D. (Prušák) – Procházka, Janoušek, Stárek, Škola, Doktor, Novák – Silný, Holý, Krcho, Grossmann, Čížek, Houdek, Egert, Toman, Vaculík, Svoboda O.
    BK Mladá Boleslav: Hass (Mašek) – Novotný, Sýkora, Málek, Červenka, Holoubek, Furmánek – Schulz, Valdhans, Šípek, Vojta, Litera, Novák, Moucha, Čermák, Jindra, Moravčík, Vokurka

Rozhodčí: Mertl – Kreuzer, Brůha