Benátky n/J – Jihlava 3:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 3:4 (kon.) | Slavia – Třebíč 4:2 (kon.)
Prostějov – Most 2:1 (kon.) | Kladno – Havířov 5:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
Šumperk – Ústí n/L 3:4 (0:2 po s.n.)
Sportovní klub Kadaň
3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Středa 27.01.2016, 18:00Chance liga • 45. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

ČEZ Motor České Budějovice

Českobudějovický Motor se nachází na druhém místě s 85 body. Svěřencům trenéra Rosola vyšel vstup do nového roku, zatím ztratili body pouze ve třech zápasech. V posledním kole zvítězili na domácím ledě nad ústeckým Slovanem vysoko 8:3. Nejproduktivnějším hráčem je Josef Straka(18+28), v brance se představí Ondřej Bláha(2,36 branky na zápas, 92,21%).

Sestava Motoru ve 44. kole: Bláha – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Zíb, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Žálčík, Mikyska, Babka – Marek, Točík, Švihálek

Trhači se nacházejí na 5. místě tabulky se 70 body. Kadaň v lednu bodovala ve všech domácích zápasech. V posledním kole dlouho trápili pražskou Slavii a nakonec si odnesli bod za prohru 3:4 v prodloužení. Svěřence trenéra Becka trápí marodka, v obraně se tak poprvé představí junior Martin Wienhold. Nejproduktivnějším hráčem je Roman Chlouba(10+14). V brance se představí Jan Strmeň(2,94 branky na zápas, 91,67%).

Sestava SK Kadaň ve 44. kole: Čech (Dvořák) – Černý, Trefný, Drobný, Rohan, Szathmáry, Blaha, Novák – Sloboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Šťovíček, Chrpa – Koblasa, Vrána, Vaněk – Macháček

Vzájemné zápasy

6. kolo: ČEZ Motor České Budějovice 3:2 SK Kadaň (1:0, 2:2, 0:0)
    19. kolo: SK Kadaň 3:1 ČEZ Motor České Budějovice (0:0, 2:1, 1:0)
    32. kolo: ČEZ Motor České Budějovice 4:2 SK Kadaň (3:0, 0:1, 1:1)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Trefný, Černý, Szathmáry, Novák, Weinhold, Drobný, Meliško – Kadlec, Kverka, Sloboda – Macháček, Šťovíček, Hlava – Koblasa, Vrána, Vaněk – Huňady, Deveri, Wágner

ČEZ Motor České Budějovice: Bláha (Kváča) – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Zíb, Klinecký – Chovan, Pajič, Květoň – Kuchejda, Straka, Nouza – Babka, Mikyska, Žalčík – Švihálek, Točík, Marek

Rozhodčí: Grech – Coubal, Rozlílek.

Oba celky nastupují na ledovou plochu, zápas za malou chvíli začne. .

00:01

00:12
    Kolmann napřáhl od modré čáry, Strmeň si připisuje první zákrok.

00:59
    Nouzova střela šla mimo branku.

01:20
    První vyloučení dnešního zápasu. Vrána(KAD) si odsedí dvě minuty za napadení.

01:40
    Kolmannova prudká střela skončila na hrudi domácího brankáře.

02:29
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    A Motor využívá přesilovou hru. LUKÁŠ ZÍB dostal přihrávku na modrou čáru a prudkou střelou k tyči otevírá skóre zápasu. Asistence: Lukáš Květoň, Michal Chovan.

03:29
    Koblasův samostatný únik zastavila Bláhova vyrážečka.

04:00
    Vrána se dostal k puku mezi kruhy, Bláha si však povyskočil a jeho střelu vyrazil ramenem.

04:54
    Hosté drží puk ve vlastním pásmu, domácí se snaží napadat rozehrávku.

06:03
    Bláha raději přikryl puk po nahození Šťovíčka.

06:27
    Žalčík projel celé kluziště a poté posunul puk na Mikysku, ten však minul branku.

07:12
    Kadaňští kombinují ve vlastním pásmu.

07:34
    Švihálek zachytil puk a vyslal na Strmeně rychlou střelu, domácí brankář byl připravený.

08:13
    Kolmannovo nahození končí v lapačce domácího brankáře.

08:28
    Strmeň musel zasahovat proti Suchánkově nahození ze středního pásma.

08:40
    Na druhé straně ujel podél mantinelu Wágner, jeho střela skončila pouze v Bláhově lapačce.

09:29
    Po Žalčíkově nahození Strmeň raději přikryl puk před dotírajícím Mikyskou.

10:33
    Po povedené kombinaci se k puku dostal Kadlec, toho však brzy obral o puk jeden z obránců.

11:08
    Huňadyho slabá střela skončila v Bláhově lapačce.

11:40
    Szathmáry pouze nahodil puk za branku hostů a zamířil na střídačku.

11:56
    Rychlý útok druhého domácího útoku zastavil ofsajd.

12:42
    Po sérii nepřesností zkusil sólovou akci Vrána, ale mezi třemi hráči hostí přišel o puk.

13:30
    Prní přesilová hra pro domácí tým. Za nedovolené bránění obdržel menší trest Straka.

13:52
    Po Černého střele poskakoval puk v brankovišti, ale žádný z domácích útočníků se k němu nedostal!

14:08
    Švihálek(CEB) obdržel dvě minuty za podražení a domácí mají téměr 90 sekund dlouhou přesilovou hru 5 proti 3.

14:20
    Hosté vyhazují puk.

14:43
    Další vyhození. Hosté zatím skvěle brání.

15:30
    Szathmáryho střela šla mimo branku.

15:30
    Hosté ve čtyřech.

15:59
    Domácí si posílají puk podél mantinelu, ale Bláha zatím nemusel zasahovat.

16:08

16:57
    Ofsajd Kadaně.

17:06
    Okamžitě po vhazování se rozjel Hlava, ale obrana Motoru ho vytlačila za branku.

17:32
    Koblasa se neprobil přes obranu hostí.

17:45
    Za podražení obdržel dvě minuty Novák(KAD)

17:55
    Domácí vyhazují puk.

18:55
    Po Zíbově střele se k puku probojoval Květoň, ale jeho střelu do odkryté branky zastavil Strmeň lapačkou.

19:25
    Kadaň právě vstřelila branku!
    PETR KOBLASA vybojoval puk ve středním pásmu, nejprve kličkou obešel obránce, poté si položil Bláhu a zakončil do odkryté klece. Bez asistence.

19:48

20:00

První třetina příliš šancí nenabídla. Hosté se v přesilové hře dostali do vedení zásluhou Zíba a poté spíše kontrolovali hru. Domácí dostali v 15. minutě výhodu dvojnásobné přesilové hry, ale hosté skvěle bránili a Bláha téměř nemusel zasahovat. Když už se zdálo, že první třetinu vyhrají hosté, prosadil se pohlednou samostatnou akcí Koblasa. Druhá třetina začne přibližně v 18:52.

20:01

20:10
    Útok domácích zastavil ofsajd.

20:59
    Šťovíček dostal přihrávku za obranu, ale nezpracoval.

21:18
    Macháček(KAD) si odsedí dvě minuty za hákování.

21:49
    Žalčík se protáhl podél mantinelu, ale trefil pouze boční síť.

22:33

23:01
    Kadaňská čtveřice nestačila vystřídat a hosté se toho snaží využít.

23:07
    Černý(KAD) dostává dvě minuty za vystřelení puku mimo hrací plochu a hosté si zahrají krátkou dvojnásobnou přesilovou hru.

23:18
    Kadaň ve čtyřech.

23:52
    Trhači drží puk daleko od vlastní branky.

24:38
    Mikyskova střela končí v lapačce domácího brankáře.

25:07

25:40
    Sloboda zachytil puk a okamžitě vystřelil na Bláhovu branku, ten však zasáhl vyrážečkou.

26:14
    Točíkovu střelu poslal jeden z domácích hráčů do ochranné sítě.

26:58
    Rychlý útok hostů zakončil Nouza střelou mimo tři tyče.

27:44
    Hlava napřáhl z mezikruží, ale minul branku.

28:27
    Icing Kadaně.

29:00
    Křížově prudké střele vystavila stopku Strmeňova lapačka.

29:49
    Po sérii nepřesností končí puk za brankou Motoru.

30:29
    Koblasa(KAD) obdržel menší trest za podražení

30:42
    Hosté okamžitě využívají přesilovou hru. Od modré čáry napřáhl TOMÁŠ NOUZA a přesnou střelou k tyči vrací hostům vedení. Asistence: Josef Straka, Josef Mikyska.

31:25
    Květoň(CEB) sestřelil jednoho z domácích obránců a obdržel 2+10 za krosček. Dvouminutový trest odpyká Marek.

32:31
    Vráblík získal puk po vhazování, ale přišel o něj za vlastní brankou.

32:55
    A je znovu srovnáno. Domácí si rozebrali obranu Motoru a do odkryté klece zakončoval MARTIN KADLEC. Asistence: Robert Černý, Jakub Trefný.

33:57
    Szathmáry zakončoval únik tři na dva, ale trefil pouze břevno!

34:17
    Na druhé straně trefil z protiútoku tyč Kříž!

34:36
    Pajič se dostal do ofsajdu a hosté jsou vykázáni z útočného pásma.

35:29
    Kadlec zůstal úplně sám v prostoru levého kruhu, ale nezpracoval kotouč.

35:59
    Zíbova střela šla těsně vedle levé tyče.

36:31
    Bohunický na sebe natáhl oba obránce a poté poslal přihrávku volnému JOSEFU STRAKOVI, který si sjel do prostoru mezi kruhy a střelou nad beton vrací domácím vedení. Asistence: Lukáš Bohunický, Lukáš Žalčík

37:10
    S brankami se roztrhl pytel. Přečíslení tři na dva zakončoval přesnou střelou nad lapačku MARTIN ŠŤOVÍČEK. Asistence: Šimon Szathmáry.

37:58
    Hosté kombinuj v útočném pásmu, Strmeň zatím nemusel zasahovat.

38:30
    Kadlec se zjevil sám před brankou hostí, ale jeho prudká střela trefila pouze boční síť!

39:05
    Szathmáryho střela skončila na Bláhově hrudi.

39:25
    Bláha vyjel daleko z branky, aby přikryl kotouč před dotírajícím Vránou.

39:42
    Icing hostů.

40:00

Druhá třetina přinesla lepší podívanou než ta první. Hosté se dvakrát dostali do vedení, ale domácí pokaždé našli odpověď. Rozhodnutí tak přinese až třetí třetina. Ta začne přibližně v 19:44.

40:01

40:16
    Na vhazování byl úspěšnější domácí tým a okamžitě zamířil do útočného pásma.

40:43
    Rozhodčí přerušil hru pro posunutí branky.

40:57
    Suchánek projel mezi dvěma hráči domácích, jeho střela z ostrého úhlu skončila ve Strmeňově lapačce.

41:40
    Szathmáry nahodil puk do útočného pásma, ale tam se jej zmocnil Motor.

41:55

42:40
    Koblasova prudká střela skončila v náručí Bláhy.

43:28
    Chovan projel přes celé kluziště, ale k ohrožení Strmeně se nedostal.

44:06
    Slobodovo nahození skončilo v ochranné síti.

44:50
    Po sérii nepřesností puk končí za domácí brankou.

45:39
    Koblasa posunul puk na Vránu, jeho střelu zastavil Bláha ukázkovým semaforem.

46:25
    Deveri objel branku, ale na Bláhu nevyzrál.

46:25
    Rozhodčí si vytáhl Mikysku(CEB) ze střídačky a udělil mu dvouminutový trest za zdržování hry.

47:20
    Puk skončil na tribuně. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

47:40
    Szathmárymu sjel puk z čepele a jeho nahození skončilo v ochranné síti.