Benátky n/J – Jihlava 3:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 3:4 (kon.) | Slavia – Třebíč 4:2 (kon.)
Prostějov – Most 2:1 (kon.) | Kladno – Havířov 5:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)

46:25
    Rozhodčí si vytáhl Mikysku(CEB) ze střídačky a udělil mu dvouminutový trest za zdržování hry.

31:25
    Květoň(CEB) sestřelil jednoho z domácích obránců a obdržel 2+10 za krosček. Dvouminutový trest odpyká Marek.

30:29
    Koblasa(KAD) obdržel menší trest za podražení

23:07
    Černý(KAD) dostává dvě minuty za vystřelení puku mimo hrací plochu a hosté si zahrají krátkou dvojnásobnou přesilovou hru.

21:18
    Macháček(KAD) si odsedí dvě minuty za hákování.

17:45
    Za podražení obdržel dvě minuty Novák(KAD)

14:08
    Švihálek(CEB) obdržel dvě minuty za podražení a domácí mají téměr 90 sekund dlouhou přesilovou hru 5 proti 3.

13:30
    Prní přesilová hra pro domácí tým. Za nedovolené bránění obdržel menší trest Straka.

01:20
    První vyloučení dnešního zápasu. Vrána(KAD) si odsedí dvě minuty za napadení.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 20. Koblasa, 33. Kadlec (Černý, Trefný), 38. Šťovíček (Szatmáry) – 3. Zíb (Květoň, Chovan), 31. Nouza (Straka, Mikyska), 37. Straka (Bohunický, Žalčík), 50. Květoň (Chovan, Pajič)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Trefný, Černý, Szathmáry, Novák, Weinhold, Drobný, Meliško – Kadlec, Kverka, Sloboda – Macháček, Šťovíček, Hlava – Koblasa, Vrána, Vaněk – Huňady, Deveri, Wágner
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kváča) – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Zíb, Klinecký – Chovan, Pajič, Květoň – Kuchejda, Straka, Nouza – Babka, Mikyska, Žalčík – Švihálek, Točík, Marek

Rozhodčí: Grech – Coubal, Rozlílek