Kerkrade – Utrecht 1:0 (kon.) | Feyenoord – Heerenveen 1:2 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:0 (0:0)
FC Utrecht
Čtvrtek 28.01.2016, 18:30 • Parkstad Limburg Stadion (Kerkrade) • Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Je tu konec zápasu 20. kola nizozemské ligy mezi domácí Rodou Kerkrade a hostujícím Utrechtem. Sledovali jsme utrápené utkání bez šancí, které rozhodl deset minut před koncem střídající Ngombo, který perfektně zakončil rychlý protiútok domácího celku. Kerkrade tak vyhrálo 1:0 a do tabulky si připisuje tři velmi důležité body. (20:23:55)

90+3

90+3
    Domácí to dnes patrně dokážou a dotáhnou zápas do vítězného konce. Hrají se závěrečné vteřinky zápasu.

90+1
    Domácí Rutjes zastavil rodící se protiútok hostů a dostává žlutou kartu. Následuje standardka pro Utrecht.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Již běží poslední minuta normální hrací doby. Na obrazu hry se nic nemění.

89
    Čas pomalu ukrajuje poslední minutky zápasu, hraje se ve středu pole, což samozřejmě vyhovuje domácímu celku.

87
    Zápas spěje ke svému konci a zdá se, že domácí těžce získané vedení dokážou udržet.

85
    Teď to budou mít hráči Utrechtu již hodně složité. Domácí jsou zataženi do hluboké defenzivy a budou spoléhat na rychlé protiútoky.

84
    Domácím spadlo vedení z ničeho nic do klína. Teď mají hosté posledních několik málo minut na to, aby s výsledkem něco udělali.

82
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Georgij Žukov, přichází Ard van Peppen.
    81. Fred NGOMBO - 1:0

81
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Po rohu hostů se prosazují ale domácí. Kerkrade podniklo po centru do vlastního vápna rychlý protiútok, který založil a poté také zakončil střídající FRED NGOMBO. To bylo střídání domácího celku jako hrom, Ngombo byl na hřišti sotva dvě minuty!

80
    Hosté budou kopat roh, již pátý v utkání. Domácí naopak nekopali ještě ani jeden.

79
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Kristoffer Peterson, přichází Fred Ngombo.

77
    Hra je nadále plná nepřesností, která neumožňuje týmům dostat se do zakončení.
    75. Zakončení domácího Poepona

75
    Inceman poslal míč na Poepona. Ten se dobře uvolnil a pak levačkou vystřelil. Jeho přízemní ránu lapil pozorný Ruiter.

73
    V posledních minutách jsou to opět více domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Hosté jsou ale zformovaní v defenzivě a soupeře do zakončení nepouští.