Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | Novokuzněck – HC Slovan 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Záhřeb 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Ufa – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Toljatti – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Kazaň – Soči 2:6 (kon.) | CSKA Moskva – Jokerit 2:1 (kon.)
Minsk – Spartak Moskva 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Čerepovec 6:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Traktor Čeljabinsk
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pátek 29.01.2016, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (17:41:52)

Buly: 20-28.

Hosté nakonec nepříznivý vývoj utkání otočili ve svůj prospěch a odváží si dva body za výhru po samostatných nájezdech.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
    Autorem vítězné branky je DANIS ZARIPOV.

Pestunov se neprosadil. V utkání vítězí Metallurg Magnitogorsk.

Zaripov svůj nájezd proměňuje.

Ani Jakucenja nebyl úspěšný.

Naproti se rozjíždí Wolski, který je rovněž neúspěšný,

První na řadě je Glinkin, který ovšem neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme příliš šancí neviděli a tak jsou na řadě samostatné nájezdy.

Buly: 20-27.

Hosté nakonec dokázali srovnat utkání a díky tomu uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

56:42

54:42
    Další chyba na domácí straně. Traktor tak bude hrát oslabení, za příliš mnoho hráčů na ledě.

53:36
    Dnešní utkání sleduje 7500 diváků.
    46:29 Wojtek WOLSKI - 3:3

46:29
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Hosté využili tlaku, který pokračoval i po skončené přesilovce, když nahození na branku čekého hráče Filippiho tečoval za záda domácího brankáře WOJTEK WOLSKI. Asistence: Tomáš Filippi.

46:09

44:09
    Nyní mohou hosté opět srovnat. Vyloučen je Osnovin za držení.
    42:52 Alexej PETROV - 3:2

42:52
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    ALEXEJ PETROV urychleně odpovídá a vrací Traktoru vedení. Asistence: Maxim Jakucenja.
    41:44 Jaroslav KOSOV - 2:2

41:44
    JAROSLAV KOSOV, který v žádné z pěti sezón v KHL nevstřelil více než 2 branky dnes skóruje podruhé a srovnává stav na 2:2. Asistence: Jaroslav Kabarov.

Další třetina začne přibližně v 16:40.

Hosté se oklepaly z první třetiny a od začátku druhé části začli tlačit na pilu. Zhruba po deseti minutách domácí hru vyrovnali a začali hosty přehrávat. Jenže Metallurg se nenechal zatlačit a zásluhou Kosova dokázal snížit na 2:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:15

37:04
    Glinkin se nadvakrát neprosadil.

36:15
    Hrdina posledních okamžiků Kosov je vyloučen za nedovolené bránění.
    35:47 Jaroslav KOSOV - 2:1

35:47
    Druhý nejproduktivnější obránce KHL Lee našel přes půl kluziště na středu volně rozbrusleného JAROSLAVA KOSOVA, který samostatný únik zakončil gólem. Asistence: Chris Lee.

34:39
    Mozyakin nebyl úspěšný. Metallurg se probouzí z chvilkového útlumu.

32:39
    Traktor opět postupně přebírá iniciativu a začíná hostující tým přehrávat.

30:15
    Popovova rána do branky nezapadla.

28:20
    Domácí se nastoupenému tempu hostí pomalu vyrovnali a dokonce se dostávají i do střeleckých příležitostí. Náskok však nenavyšují.

26:40
    Třetí střelu sv utkání si připsal také plzeňský odchovanec Jan Kovář.

24:30
    Hosté opravdu přidali na obrátkách a na domácího brankáře vyslali již 4 neúspěšné střely.

22:50
    Hosté jsou nyní aktivnější, ale Mozjakin a ani třetí střela Semina, úspěšný nebyli.

20:01
    Do branky Metallurgu se dostal mladý Ilja Samsonov. Uvidíme, jak si povede ...

Magnitogorsk zatím vcelku překvapivě prohrává na ledě Traktoru 0:2. První třetinu nedochytal Vasilij Košečkin, kterého...

Další třetina začne přibližně v 15:55.

Traktor byl v prvních dvaceti minutách aktivnější a svoji převahu dokázal přetavit ve dvě branky. K tomu jim však dopomohl i nejistý výkon brankáře Košečkina, který byl po druhé brance vystřídán.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:28

18:50
    Alexandr Semin nedokázal nadvakrát překonat Demčenka.

17:28
    Hostujícím hráčům se nedaří a budou muset bránit dvě minuty v oslabení. Birjukov je vyloučen za vysokou hůl.

16:09
    Střelecký pokus zaznamenal také Tomáš Filippi.

14:51
    Košečkina v brance nahradí Samsonov. Uvidíme, zda to Magnitogorsk nakopne.
    14:51 Alexej KRUČININ - 2:0

14:51
    Denisov vypálil tvrdou ránu od modré, kterou brankář vyrazil. Skákající puk ale nikdo z obránců nedokázal vyhodit a tak se puk dostal až k ALEXEJI KRUČININOVI, který střelou zakončil. Asistence: Vladimir Denisov.

13:36

12:04
    Kovář se dostal ke dvěma střeleckým pokusům. Neuspěl ale ani jednou.

11:36
    Deron Quint nyní nevyužil své letité zámořské zkušenosti a dopustil se podražení. Hosté budou mít dvě minuty přesilové hry a příležitost srovnat.
    10:48 Alexander ŠAROV - 1:0

10:48
    ALEXANDER ŠAROV po samostatné akci otevírá skóre dnešního utkání. Bez asistence.

9:39
    Yakutsenya vyslal již druhý střelecký pokus na branku soupeře. Ten oipět v síti nekončí.

07:40

06:06

05:40
    Nejen že hráči traktoru nevyužili přesilovou hru, ale navíc ji ani nedohrají, jelikož se podražením provinil Afonasyevskya jde si sednout na dvě trestné minuty.

04:06
    Domácí budou hrát zaslouženě první přesilovou hru. Na dvě minuty je potrestán Zaripov za hákování.

04:00
    Domácí jsou aktivnější a Kruchinin se dostal k další střele. Košečkin byl však ve střehu.

3:40
    Yakutsenya si připisuje první střelu utkání.

00:01

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Nazarov) – Novák, Quint, Borodkin, Denisov, Klimontov, Šinin, Petrov, Žuldikov – Kručinin, Popov, Jakucenja – Afonasjevskij, Pěstunov, Glinkin – Kokujov, Osnovin, Gubarev – Růžička M., Šarov, Zinovjev

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Birjukov, Antipin, Osipov, Lee, Těreščenko, Chabarov, Batyršin – Wolski, Kovář, Mozjakin – Zaripov, Filippi, Osala – Kosov, Kajgorodov, Semin – Timkin, Kaletnik, Železkov

Rozhodčí: Anisimov, Odins – Gorděnko, Tomilov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pro Magnitogorsk hovoří i vzájemné zápasy. Tyto týmy se v této sezóně potkaly již dvakrát. V prvním potřeboval Magnitogorsk k vítězství delší čas než základní dobu. Ve druhém případě už Magnitogorsku stačilo pouze 60 minut.

Vedoucí tým Kharlamovy divize a zároveň druhý tým Východní konference Metallurg Magnitogorsk má jiné starosti a zápas od zápasu jde za jistou vidinou play off. Nic na tom nemění ani středeční prohra v Jugře. V týmu Magnitogorsku se mj. můžeme těšit na nejproduktivnějšího hráče soutěže S. Mozyakina šestého nejproduktivnějšího hráče KHL D. Zaripova, který nasbíral už 50 kanadských bodů. Stejný kousek se však povedl i Janu Kovářovi, kterého v dresu Magnitogorsku můžeme rovněž vidět. V týmu Magnitogorsku figuruje i nejlepší polský hráč Wolski. Zajímavé útočné kousky nám bude moci ukázat i Kanaďan Lee.

Domácí tým vyhlásil v polovině ledna útok vzdalující se play off a od té doby dokázal bodovat ve všech zápasech. Z posledních pěti utkání odehrál čtyři na hřištích soupeřů a čtyřikrát vydoloval maximální bodový zisk a to i na ledech těch nejlepších týmů KHL. Vítězná šňůra Traktoru byla přerušena až ve středu, když po nájezdech neuspěl v Astaně. Čeljabinsk však aktuálně ztrácí na postup do play off stále ještě 9 bodů.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání hokejové KHL, ve kterém proti sobě nastoupí týmy Traktor Čeljabinsk a Metallurg Magnitogorsk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 11. Šarov, 15. Kručinin (Denisov), 43. Petrov (Jakucenja) – 36. Kosov (Lee), 42. Kosov (Kabarov), 47. Wolski (Filippi), rozh. náj. Zaripov

Rozhodčí: Anisimov, Odins – Gorděnko, Tomilov