Třinec – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Plzeň – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 2:5 (kon.) | | | Vladivostok – Viťaz | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Novokuzněck – HC Slovan | 2:3 (kon.) |
Novosibirsk – Záhřeb | 6:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Magnitogorsk | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Ufa – Nižněkamsk | 1:2 (po pr.) |
Toljatti – Jaroslavl | 2:4 (kon.) | | | Kazaň – Soči | 2:6 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jokerit | 2:1 (kon.) |
Minsk – Spartak Moskva | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Petrohrad – Čerepovec | 6:1 (kon.) |
Linz – Znojmo | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Slavia – Č. Budějovice | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kladno – Sparta | 8:6 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 3:6 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 6:1 (kon.) | | | Jihlava – Liberec | 0:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Kometa Brno | 2:9 (kon.) | | | Jihlava – K. Vary | 5:1 (kon.) |
Vsetín – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Třinec | 4:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – HC Litvínov | 7:4 (kon.) |
Poruba – Pardubice | 1:5 (kon.) | | | Opava – Letňany | 1:7 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 1:5 (kon.) |
Chomutov – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Havířov – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Česko – Švédsko | 8:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Skalica | 5:2 (kon.) | | | Košice – Poprad | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Žilina – Zvolen | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Nitra – Trenčín | 4:3 (kon.) | | | Piešťany – Martin | 2:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Prešov | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky | 2:9 (kon.) | | | Senica – Trnava | 7:4 (kon.) |
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves | 3:4 (po pr.) | | | Topoľčany – Detva | 5:4 (kon.) |
Uničov – Nový Jičín B | 9:4 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 5:10 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Poruba – Havířov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Vsetín – SK Karviná | 8:4 (kon.) |
po s.n. (0:1)
Traktor Čeljabinsk
3:4
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Otto Slabý
Branky a nahrávky:
11. Šarov, 15. Kručinin (Denisov), 43. Petrov (Jakucenja) – 36. Kosov (Lee), 42. Kosov (Kabarov), 47. Wolski (Filippi), rozh. náj. Zaripov
Rozhodčí: Anisimov, Odins – Gorděnko, Tomilov
Diváci: 7500
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Demčenko (Nazarov) – Novák, Quint, Borodkin, Denisov, Klimontov, Šinin, Petrov, Žuldikov – Kručinin, Popov, Jakucenja – Afonasjevskij, Pěstunov, Glinkin – Kokujov, Osnovin, Gubarev – Růžička M., Šarov, Zinovjev
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Birjukov, Antipin, Osipov, Lee, Těreščenko, Chabarov, Batyršin – Wolski, Kovář, Mozjakin – Zaripov, Filippi, Osala – Kosov, Kajgorodov, Semin – Timkin, Kaletnik, Železkov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Birjukov, Antipin, Osipov, Lee, Těreščenko, Chabarov, Batyršin – Wolski, Kovář, Mozjakin – Zaripov, Filippi, Osala – Kosov, Kajgorodov, Semin – Timkin, Kaletnik, Železkov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Anisimov, Odins – Gorděnko, Tomilov
Diváci: 7500
Střely na branku: 41:31
Úspěšnost střelby v %: 7,32-9,68
Zásahy brankářů: 28-38
Úspěšnost zásahů v %: 90,32-92,68
Vyloučení: 4-3
Trestné minuty: 8-6
Ubráněné oslabení v %: 100-100
Bodyčeky: 17-13
Buly: 20-28.
Autorem vítězné branky je DANIS ZARIPOV.
Střely na branku: 38:30
Úspěšnost střelby v %: 7,89-10
Zásahy brankářů: 27-35
Úspěšnost zásahů v %: 90-92,11
Vyloučení: 4-3
Trestné minuty: 8-6
Ubráněné oslabení v %: 100-100
Bodyčeky: 17-13
Buly: 20-27.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.