Motor ČB – Šumperk 2:0 (kon.) | Ústí n/L – Přerov 2:3 (kon.) | Litoměřice – Kladno 3:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Prostějov 3:1 (kon.) | Most – Slavia 6:5 (2:1 po s.n.)
Třebíč – Kadaň 6:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 30.01.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 46. kolo

Dnešní zápas je u konce. Domácí si ve třetí třetině zkušeně pohlídali pětigólový náskok, a tak na domácím ledě s ledovým klidem porážejí nepříjemného soupeře z Kadaně. To je z mé strany dnes vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou! (19:47:44)

59:51
    Domácí si v závěrečných sekundách hry zahrají ještě jednu přesilovku. Na trestnou lavici míří Lukáš Bláha za podražení.

59:38
    Dominik Pokorný zavezl puk do útočné třetiny, ale tam akce domácích končí.

58:59
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč znovu utíká do pětibrankového vedení! Po nepřesné rozehrávce hostujícího obránce se dostal jednoduše k puku MARCEL JURÁŇ, který jel sám na Dvořáka a parádní ránou mezi betony hostujícího brankáře překonává! Bez asistence.

58:33
    Rychlý protiútok domácích končí za modrou čárou stejně rychle, tak jako začal.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:13
    Hráči bojují o kotouč v pravém rohu hřiště, za svatyní brankáře Dvořáka.

56:22
    Horáci si z inkasované branky zřejmě nic nedělají a opět po parádní akci málem přidali další gól. Musím podotknout, že měl teď hostující brankář obrovské štěstí, že se domácím útočníkům nepodařilo dostat puk za jeho záda.

55:14
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na 5:1. Jakub Trefný našel svoji rychlou přihrávkou ze středního pásma dobře najetého PETRA MACHÁČKA, kterému se následně podařilo poprvé překonat v dnešním utkání Martina Faltera! Asistence: Jakub Trefný, Robert Černý.

54:37
    Horáci ve třetí třetině skvěle napadají rozehrávku Kadaně, z čehož se snaží těžit rychlými protiútoky.
    Třebíčský brankář Martin Falter míří za čistým kontem...

Gólmanská výstroj #CCM Premier. #ccmpremier #madeofhockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech (@ccmhockeyczechrepublic),

54:03
    Ostrý zákrok Lukáše Bláhy hlavní sudí jako nedovolený neposoudil, a tak se bude pokračovat ve hře 5 na 5.

53:33
    Domácí drží puk ve své moci a operují s ním v jejich obranném pásmu.

52:36
    Daniel Lenhert se snažil prokličkovat sám přes obranu domácích, to se mu však nepovedlo, a tak je Třebíč znovu u puku.

51:51
    Vhazovat se bude po levici Tadeáše Dvořáka.

51:26
    Horáci se dostali k nebezpečné dorážce, ale hostující brankář i nadále ve třetí třetině odolává.

50:47
    Kadaň je v plném počtu.

50:37
    Hosté se znovu po delším tlaku domácích osvobozují.
    Branky a nahrávky: 6. Podlipnik, 17. Zohorna (Dolníček, Erat), 17. Psota (Malena), 19. Podlipnik (Erat), 29. Podlipnik (Erat, Dolníček), 59. Juráň – 56. Macháček (Trefný, Černý)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Schejbal, Štindl, Šaur, Niko, Bartoň – Erat, Dolníček ''C'', Zohorna – Kusko, Polodna, Psota – Švec, Juráň, Přibyl – Čech, Bladwin, Pokorný
    Sportovní klub Kadaň: Čech (17' Dvořák) – Trefný ''C'', Černý, Szathmáry, Novák, Weinhold, Kolařík, Bláha – Sloboda, Kverka, Chlouba – Hlava, Šťovíček, Macháček – Vaněk, Vrána, Huňady – Wágner, Deveri, Lehnert

Rozhodčí: Würtherle – Reich, Měkýš