Motor ČB – Šumperk 2:0 (kon.) | Ústí n/L – Přerov 2:3 (kon.) | Litoměřice – Kladno 3:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Prostějov 3:1 (kon.) | Most – Slavia 6:5 (2:1 po s.n.)
Třebíč – Kadaň 6:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 30.01.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 46. kolo

Dnešní zápas je u konce. Domácí si ve třetí třetině zkušeně pohlídali pětigólový náskok, a tak na domácím ledě s ledovým klidem porážejí nepříjemného soupeře z Kadaně. To je z mé strany dnes vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou! (19:47:44)

59:51
    Domácí si v závěrečných sekundách hry zahrají ještě jednu přesilovku. Na trestnou lavici míří Lukáš Bláha za podražení.

59:38
    Dominik Pokorný zavezl puk do útočné třetiny, ale tam akce domácích končí.

58:59
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč znovu utíká do pětibrankového vedení! Po nepřesné rozehrávce hostujícího obránce se dostal jednoduše k puku MARCEL JURÁŇ, který jel sám na Dvořáka a parádní ránou mezi betony hostujícího brankáře překonává! Bez asistence.

58:33
    Rychlý protiútok domácích končí za modrou čárou stejně rychle, tak jako začal.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:13
    Hráči bojují o kotouč v pravém rohu hřiště, za svatyní brankáře Dvořáka.

56:22
    Horáci si z inkasované branky zřejmě nic nedělají a opět po parádní akci málem přidali další gól. Musím podotknout, že měl teď hostující brankář obrovské štěstí, že se domácím útočníkům nepodařilo dostat puk za jeho záda.

55:14
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na 5:1. Jakub Trefný našel svoji rychlou přihrávkou ze středního pásma dobře najetého PETRA MACHÁČKA, kterému se následně podařilo poprvé překonat v dnešním utkání Martina Faltera! Asistence: Jakub Trefný, Robert Černý.

54:37
    Horáci ve třetí třetině skvěle napadají rozehrávku Kadaně, z čehož se snaží těžit rychlými protiútoky.
    Třebíčský brankář Martin Falter míří za čistým kontem...

Gólmanská výstroj #CCM Premier. #ccmpremier #madeofhockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech (@ccmhockeyczechrepublic),

54:03
    Ostrý zákrok Lukáše Bláhy hlavní sudí jako nedovolený neposoudil, a tak se bude pokračovat ve hře 5 na 5.

53:33
    Domácí drží puk ve své moci a operují s ním v jejich obranném pásmu.

52:36
    Daniel Lenhert se snažil prokličkovat sám přes obranu domácích, to se mu však nepovedlo, a tak je Třebíč znovu u puku.

51:51
    Vhazovat se bude po levici Tadeáše Dvořáka.

51:26
    Horáci se dostali k nebezpečné dorážce, ale hostující brankář i nadále ve třetí třetině odolává.

50:47
    Kadaň je v plném počtu.

50:37
    Hosté se znovu po delším tlaku domácích osvobozují.

50:08
    Tvrdou ránu Podlipnika tečoval těsně před Dvořákem Milan Přibyl, ale jeho velice nebezpečná teč gólem neskončila!

49:43
    Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se snaží rychlými přihrávkami rozhodit obranu soupeře.

49:18
    Hosté se osvobozují. Puk je až u brankoviště Martina Faltera.

48:47
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici za krosček míří Lukáš Bláha.

48:46
    Charles Baldwin parádně nahrával střílenou přihrávkou před branku, kotouč jen tak tak za zády brankáře Dvořáka, díky nešťastné dorážce jednoho z obránců hostů.

48:24
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

47:39
    Ve hře 4 na 4 se zatím ani jeden z celků nedostal do nějaké nebezpečnější příležitosti.

46:58
    Dnešní utkání sleduje 1120 diváků.

46:23
    Daniel Novák vypálil od modré čáry, ale jeho rána končí pouze potyčkou mezi Nikem a Deverim. Oba hráči si odpykají dvě minuty za hrubost.

45:58
    Silvester Kusko se snažil dorazit skákající puk za záda Dvořáka, ten si však s jeho dorážkou velice dobře poradil!

45:00
    Třebíč je v plném počtu.

44:40
    Kadaň se během své přesilovky dostala zatím pouze k jedné střele. Domácí opět vyhazují kotouč za modrou čáru.

44:13
    A další vyhození domácích. Oba týmy střídají své formace.

43:46
    Puk je znovu až u brankáře Dvořáka.

43:23
    Domácí se po buly osvobozují dlouhým vyhozením.

43:00
    Hosté si zahrají další přesilovou hru. Za sekání míří Matič Podlipnik na dvě minuty na trestnou lavici.

42:51
    Charles Baldwin nahrával naslepo před branku, ale jeho přihrávka nenašla nikoho z jeho spoluhráčů. U puku je tak Kadaň.

41:48
    Hosté operují s pukem ve svém obranném pásmu a vyčkávají na ten správný moment k založení útoku.

40:57
    Nebezpečná rána Huňady od modré čáry jen tak tak neskončila za zády Martina Faltera!

40:21
    Horáci se hned po vyhraném buly řítí do útočné třetiny, kde se snaží vymyslet nějakou nebezpečnou útočnou akci.

40:01

Druhá třetina je za námi. Druhá část utkání už byla mnohem klidnější, co se gólových tref týče. Jedinou branku druhé třetiny přidali opět domácí. Přesilovku 5 na 3 se podařilo využít Matičovi Podlipnikovi, který tak završil svoji třetí trefou v zápase hokejovou parádu v podobě Hattricku!
    Třetí třetina začne přibližně v 19:12. Zůstaňte s námi!

40:00

39:33
    Obránci Kadaně drží puk ve svém obranném pásmu a vypadá to, že už nic vážnějšího do konce třetiny nevymyslí.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:22
    Kadaň se snaží přibývajícím časem zvyšovat svoji aktivitu v útočné třetině, ale domácí obrana dnes zatím odvádí parádní výkon.

37:39
    Danko Deveri se dostal k nebezpečnému zakončení z mezikruží, ale i s jeho dělovkou si Martin Falter parádně poradil! Vhazovat se bude po jeho levici.

36:28
    Hosté teď delší dobu nepouštějí domácí k puku, avšak k nějakému nebezpečnému zakončení se nemohou dostat.

35:40
    Odpískaný ofsajd i na druhé straně středního pásma

35:14
    V ofsajdu se ocitla první útočná formace Třebíče.

34:53
    Vhazovat se bude po pravici Martina Faltera.

33:09
    Nahození Davida Dolníčka končí pouze na hokejkách hostujících obránců, ti se snaží ihned založit útočnou akci.

32:18
    Týmy teď bojují o kotouč ve středním pásmu.

31:38
    Petr Macháček se dostal k nebezpečnému zakončení, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla! Martin Falter měl teď veliké štěstí.

30:58
    Vhazování před Falterem se bude opakovat.

30:42
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se přesouvá před Faltera.

30:17
    Domácím se pokračující přesilová hra 5 na 4 už nepodařila využít. Hosté už jsou v plném počtu.

29:19
    Rozhozená obrana Kadaně se teď se štěstím dostala ke kotouči, a tak ho ihned vyhazuje.
    PODLIPNIK - 5:0

28:37
    Domácí navyšují jejich vedení o pět branek! Horákům se podařila využít přesilovka 5 na 3 a díky krásné přihrávce od Romana Erata se dostal k úspěšnému zakončení MATIČ PODLIPNIK, který si tak připisuje v dnešním utkání Hattrick! Asistence: Roman Erat, David Dolníček.

28:17
    Třebíč bude mít k dispozici přesilovku 5 na 3! Po jasném podražení, které zavinil Jakub Trefný, který už míří na trestnou lavici.

28:03
    Hostující obrana se dostala jednoduše k puku a ihned ho vyhazuje přes všechny čáry.

27:38
    Na trestnou lavici míří za podražení hostující hráč Martin Weinhold, a tak si Třebíč zahraje další přesilovou hru. Podaří se jim tentokrát využít?

27:26
    Po krásné průnikové přihrávce Erata se dostal k zakončení Radim Zohorna, ale hostující brankář si dokázal poradit s jeho důrazným zakončením!

26:32
    Čárový rozhodčí signalizuje svým hvizdem ofsajd třetí útočné formace hostů.

26:18
    Nahození Hlavy končí pouze na hokejkách domácích obránců.

25:40
    Hosté jsou v plném počtu.

25:22
    A další vyhození Kadaně. Puk je znovu až u Faltera.

24:52
    Domácím hráčům se zatím tato přesilovka vůbec nedaří, neboť se zatím dostali pouze k jedné střele od modré čary.

24:13
    Hosté se dostali po nepřesné přihrávce Horáků k puku a ihned ho vyhazují přes všechny čáry.

23:40
    Domácí si zahrají první přesilovku v utkání. Na trestnou lavici míří Robert Černý, kde si odpyká dvouminutový trest za držení.

23:32
    Domácí drží puk za svoji brankou, a snaží se tak uklidnit nervózní vstup do druhé třetiny.

23:21
    Po delším souboji o puk u mantinelu se bude vhazovat před Dvořákem.

22:48
    Hostující hráči už delší dobu nepouštějí Horáky ke kotouči a operují s pukem ve své útočné třetině.

22:19
    Martin Falter si dokázal poradit s nebezpečnou dorážkou Wágnera! Vhazovat se bude po jeho pravici.

21:29
    Třebíč už je v plném počtu.

21:19
    Další vyhození od třebíčské obrany. Zdá se, že toto oslabení domácí už přežijí.

20:49
    Kusko zkušeně obral útočníka Kadaně o kotouč, a dlouhým vyhozením tak osvobozuje svůj tým.

20:12
    Hosté vyhráli úvodní buly ve druhé třetině a navíc budou dohrávat zbytek své přesilové hry na začátku druhé části.

20:01

První třetina právě skončila. V úvodní části hry se dostali domácí jednoznačně do čtyřbrankového vedení. Dvakrát se za Horáky trefil Matič Podlipnik a další dvě gólové trefy přidal Zohorna s Psotou. Podaří se v druhé třetině Kadani s nepříznivým vývojem zápasu něco udělat, nebo domácí budou pokračovat v gólové smršti? Druhá třetina začne přibližně v 18:23.

20:00

19:54
    S tvrdou ránou Roberta Černého si domácí brankář bravůrně poradil! Vhazovat se bude po jeho levici.

19:29
    Hosté budou mít k dispozici přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Rostislav Malena, na dvě minuty za podražení.
    PODLIPNIK - 4:0

18:13
    Gólová smršť domácích pokračuje! Ihned po vyhraném vhazování domácích se k puku dostal MATIČ PODLIPNIK, který nic nevymýšlel a ihned kotouč vypálil na branku! Bezmocný střídající brankář hostů si s jeho dělovkou pod víko neporadil! Asistence: Roman Erat.

16:54
    Střídaní brankářů na hostující straně. Tadeáš Dvořák nahradí Jakuba Čecha.
    PSOTA - 3:0

16:54
    Horáci přidávají další branku! Po dlouhém nahození a následném odrazu kotouče od mantinelu se dostal k dorážce MATĚJ PSOTA, který svým důrazem v brankovišti dotlačil kotouč za záda brankáře Čecha! Asistence: Rostislav Malena.
    ZOHORNA - 2:0

16:25
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! RADIM ZOHORNA se dostal do samostatného úniku po parádní přihrávce od Davida Dolníčka a rychlým blafákem překonává brankáře Čecha! Asistence: David Dolníček, Roman Erat.

15:49
    Domácí se teď delší dobu nemohou dostat ze svého obranného pásma. Podaří se Kadani vstřelit vyrovnávací branku?

14:34
    Ve výborné pozici se objevil Petr Polodna po ideální přihrávce od Psoty, avšak jeho zakončení se mezi tři tyče nevešlo!

13:45
    Falter znovu raději puk podržel pod svoji lapačkou. Vhazovat se bude opět po jeho levé ruce.

13:20
    Vhazování před Falterovou brankou.

12:46
    Petr Polodna se snažil najít někoho ze svých spoluhráčů přihrávkou zpoza branky, tam však kotouč našel pouze dobře postavené beky Kadaně.

12:19
    Horáci teď parádně napadají rozehrávku soupeře, díky čemuž se dostávají do rychlých protiútoku.

11:37
    Kadaň delší dobu kombinuje ve svém obranném pásmu. Zřejmě hledají recept, jak se znovu dostat do útočné třetiny.

10:48
    V dobré šanci se ocitl Milan Přibyl, ale nepodařilo se mu ideálně zakončit. Puk tak mají ve své moci hosté.

10:24
    Ihned po vhazování se snažil vypálit Chlouba, ale jeho rána mířila hodně mimo!

10:15
    Nahození Vaňka domácí brankář raději přidržel. Opět se bude vhazovat po jeho levici.

09:39
    Domácí jsou v plném počtu, a tak se jim podařilo první oslabení přežít bez inkasované branky.

09:26
    Tvrdě pálil z pravé strany Šťovíček, ale i s jeho ostrou ránou si Martin Falter opět poradil a puk raději přidržel. Vhazovat se bude po jeho levici.

08:41
    Po obětavém zákroku Kuska se Horáci opět osvobozují. Kadani se zatím tato přesilovka moc nedaří.

08:12
    Domácím se podařilo po kratším tlaku Kadaně vysvobodit dlouhým vyhozením.

07:39
    První přesilovou hru budou mít k dispozici hosté, po tom co Roman Erat hákoval svého protihráče.

06:49
    František Wágner se dostal do velké příležitosti, avšak se mu nepodařilo připraveného Martina Faltera jeho kličkou překvapit! Ke gólové radosti nepomohla ani dorážka Lehnerta, neboť domácí brankář předvádí i druhý famózní zákrok!

06:15
    Vhazovat se bude po pravici brankáře Jakuba Čecha.

05:45
    Domácí se ujímají vedení! MATIČ PODLIPNIK měl k dispozici samostatný nájezd, který suveréně jeho povedeným blafákem proměňuje!

05:45
    Matič Podlipnik se dostal do samostatného úniku, ve kterém byl faulovaný! Uvidíme samostatný nájezd.

05:09
    Rostislav Malena se rozhodl nahodit puk na Čechovu svatyni, avšak s jeho nahozením hostující brankář neměl sebemenší problém. Vhazovat se bude po jeho pravici.

04:06
    Hosté drží kotouč za svoji brankou a vyčkávají, až oba týmy vystřídají.

03:12
    Ofsajd i na druhé straně kluziště. Vhazovat se bude ve středu hřiště blíže k Čechově bráně.

02:48
    Hráči teď delší dobu bojují o puk v levém rohu kluziště za Falterovou svatyní, rozhodčí však hru nepřerušují.

02:15
    Čárový rozhodčí signalizuje svým hvizdem ofasjd, do kterého se dostala druhá formace Kadaně.

01:18
    O první střelecký pokus se postaral Petr Polodna, avšak jeho ráně chyběla přesnost. U puku jsou nyní hosté.

00:09
    Úvodní buly získali hosté, kteří se ihned snaží vymyslet nebezpečnou útočnou akci.

00:01

Oba týmy už se řadí na modrých čárách. Zápas začne za malou chvíli.

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Schejbal, Štindl, Šaur, Niko, Bartoň – Erat, Dolníček ''C'', Zohorna – Kusko, Polodna, Psota – Švec, Juráň, Přibyl – Čech, Bladwin, Pokorný

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Trefný ''C'', Černý, Szathmáry, Novák, Weinhold, Kolařík, Bláha – Sloboda, Kverka, Chlouba – Hlava, Šťovíček, Macháček – Vaněk, Vrána, Huňady – Wágner, Deveri, Lehnert

Rozhodčí: Würtherle – Reich, Měkýš.

Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu z hokejové WSM ligy! Na programu je zápas, ve kterém změří síly SK Horácká Slavia Třebíč a SK Kadaň. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
    Branky a nahrávky: 6. Podlipnik, 17. Zohorna (Dolníček, Erat), 17. Psota (Malena), 19. Podlipnik (Erat), 29. Podlipnik (Erat, Dolníček), 59. Juráň – 56. Macháček (Trefný, Černý)

Sportovní klub Kadaň: Čech (17' Dvořák) – Trefný ''C'', Černý, Szathmáry, Novák, Weinhold, Kolařík, Bláha – Sloboda, Kverka, Chlouba – Hlava, Šťovíček, Macháček – Vaněk, Vrána, Huňady – Wágner, Deveri, Lehnert

Rozhodčí: Würtherle – Reich, Měkýš