Monaco – Bastia 2:0 (kon.) | Montpellier – Marseille 0:1 (kon.)
Montpellier HSC
0:1 (0:0)
Olympique Marseille
Úterý 02.02.2016, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:56:03)

Utkání končí vítězstvím Marseille, která tak potvrzuje zlepšenou formu a připisuje si veledůležité tři body. Ty se rozhodně nerodily snadno, zejména v první půli byli domácí jasně lepší, ale nic ze svého tlaku nevytěžili. Po změně stran se více do hry dostali hosté, kteří se nakonec i dočkali vytoužené branky a byť zápas dohrávali pouze o deseti, těsný náskok už udrželi až do konce.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Paolo De Ceglie (Olympique Marseille).

90+3
    Romain Alessandrini se pokusil sám podržet míč, ale to nemělo šanci na úspěch.

90+2
    Autové vhazování dává nyní hostům šanci pošetřit čas na útočné polovině.

90+1
    Sudí Chapron nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Mamadou N'Diaye je až příliš důrazný v souboji o míč na polovině soupeře.

88
    Mandanda má opět míč ve své moci a vykopává od své branky.

87
    Mezitím sledujeme rohový kop Montpellieru, Mandanda nyní nemohl zklamat když se vydal ven z branky, povedlo se, skvělým výskokem bere míč ze vzduchu!

86
    Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (Olympique Marseille) za zdržování při střídání, další zbytečná karta.

86
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Paolo De Ceglie.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází William Rémy, přichází Djamel Bakar.

85
    Po centru Yatabarého alespoň roh pro domácí, kteří nyní doslova drtí svého soupeře.

85
    Montpellier na polovině soupeře, Boudebouz zřejmě někoho tušil za svými zády na pravém křídle, měl ale špatné tušení, nikdo tam nebyl...

83
    Žlutou kartu dostává Jamel Saihi (Montpellier HSC), který je na trávníku také sotva pár minut a hned se svým faulem u půlící čáry zapisuje do análů zápasu.

83
    Montpellier rozehrával rohový kop z pravé strany, ale sudí Chapron hru přerušuje pro útočný faul.
    82. Mustahpa Yatabaré (MON) a jeho parádní střela z pravé strany, kterou musel Mandanda vyrážet nad břevno.

82
    Mustahpa Yatabaré zahrozil z pravé strany, byla to taková nenápadná střela, kdy ale míč pomalu klesal do branky, Mandanda skvěle míč vyráží nad branku!