Úterý 02.02.2016, 20:45 • Cristal Arena, Genk • Belgický pohár • Semifinále

Střely mimo: 3:3.
    Rohy: 6:5.
    Ofsajdy: 4:2.
    Fauly: 13:12.

Je dobojováno! I přes pasivitu v druhém poločase postupují do finále hráči Standardu Lutych, kteří v součtu obou utkání porážejí Genk 3:1 a ve finále se mohou těšit na vítěze duelu Club Bruggy a Gent, který vede po prvním odehraném zápase 2:1.

V dnešním zápase byli jednoznačně lepší domácí hráči, kteří také šli do vedení po brance Karelise z jednadvacáté minuty. O chvíli později však vyrovnal hostující Trebel a tím i udal konečný výsledek dnešního střetnutí. Domácí si další větší šanci na zvrat nevypracovali a tak musí sklonit hlavu před Lutychem.

90+4

90+3
    V poslední nastavené minutě se dostal k míči Heynen, ale jeho pas na Kebana zůstal nepochopen a míč tak končí znovu u hostujícího brankáře.

90+2
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.

90+1
    Bailey tentokrát zkusil přímo vypálit, ale Valdése nepřekvapil. Ten jeho pokus vyráží na rohový kop, který sám také chytá.

90
    Ještě jedna příležitost pro domácí po faulu v blízkosti vápna hostů. K míči se znovu staví Bailey.

89
    V předposlední minutě řádné hrací doby se dostal k míči znovu na pravé straně Heynen, ale ani jeho centr do vápna nenašel domácího hráče.

88
    Na pravém kraji byl volný Kebano, ale při přihrávce byl v ofsajdovém postavení a tak rozhodčí přerušuje hru.

86
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Karelis, přichází de Camargo.
    85. Tetteh v úniku zakončuje vedle branky.

85
    Do samostatného úniku šel Tetteh, ale po kličce na pravou stranu poslal míč jen vedle branky.

84
    Hosté již šetří čas a posouvají se čím dál více do obraného bloku před své pokutové území.

83
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Dossevi, přichází Dompé.

82
    Hamalainen předvedl rychlé nohy na levé straně. Nepřidal k tomu již přesný centr a míč tak končí daleko od spoluhráčů.

81
    Posledních zhruba deset minut pro domácí Genk, aby vstřelením branky alespoň zdramatizovali závěr zápasu a tím i konečný postup do finále.