Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)

Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:55
    Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:14 (05:00:35)

1. Mark Arcobello (TOR) 2+0
    2. Brendan Leipsic (TOR) 1+0
    3. Ryan Miller (VAN) 33 zák., 3 góly, 91,7%

Debutující Brendan Leipsic předvedl ve třetí třetině pěkný baseballový úder a vstřelil svůj první gól v NHL, který se nakonec ukázal být vítězný. Sven Baertschi totiž necelé dvě minuty před koncem zápasu skóroval při hře bez brankáře, jenže na opačné straně během poslední minuty poslali puk do prázdné brány Brad Boyes a Leo Komarov a Canucks se utkání zdramatizovat nepodařilo. Konečný výsledek. Vancouver Canucks 2 Toronto Maple Leafs 5.

60:00
    V dnešním zápase se už nic nestane a Toronto vítězí na ledě Vancouveru 5:2!
    59:30 Leo KOMAROV - 2:5

59:30
    Toronto právě vstřelilo branku!
    LEO KOMAROV chtěl na pravém křídle přihrát bekhendem svému spoluhráčovi a jeho přihrávka nakonec skončila v prázdné bráně. Bez asistence.

59:25
    Ryan Miller už zůstává v bráně a Toronto v dnešním zápase určitě zvítězí.
    59:02 Brad BOYES - 2:4

59:02
    BRAD BOYES uklízí puk do prázdné brány a zvyšuje na 4:2 pro Maple Leafs!! Daniel Winnik vysunul dopředu Brada Boyese, který poté střelou po ledě zamířil do prázdné brány. Asistence: Daniel Winnig, Nick Spaling.

58:47
    Ryan Miller je opět na střídačce a brána Canucks zůstává prázdná.
    58:13 Sven BAERTSCHI - 2:3

58:13
    Vancouver právě vstřelil branku!
    SVEN BAERTSCHI střílí gól při hře bez brankáře a snižuje na rozdíl jedné branky!! Sven Baertschi se dostal u levé tyče k odraženému puku a poslal ho do prázdné brány.

57:47
    Maple Leafs vyhodili puk do středního pásma o mantinel a Vancouver zakládá další útok ve své obranné třetině.

57:26
    Ben Hutton tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela zamířila vedle levé tyče.

57:03
    Ryan Miller odjel na střídačku a Vancouver to zkouší necelé tři minuty před koncem při hře bez brankáře!

57:03
    Hra byla přerušena po ofsajdu Vancouveru a na řadu přichází poslední reklamní přestávka.

56:34
    Dan Hamhuis na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a jeho následná rána byla sražena těsně vedle levé tyče!

56:01
    Leo Komarov nabral na pravém křídle rychlost, v zóně Vancouveru se ale poté ke střele nedostal.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. D. Sedin (Hansen, H. Sedin), 59. Baertschi – 25. Arcobello, 25. Arcobello (Gardiner, Parenteau), 44. Leipsic (Clune, Gardiner), 60. Boyes (Winnik, Spaling), 60. Komarov

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Hutton, Tanev, Hamhuis (A), Weber, Bartkowski, Sbisa – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Hansen – Baertschi, Horvat, Vrbata – Burrows, Vey, Etem – Dorsett, McCann, Virtanen. Hlavní trenér: Willie Desjardins.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Hunwick (A), Rielly, Gardiner, Polák (A), Marinčin, Corrado – Holland, Leipsic, Komarov (A) – Grabner, Arcobello, Parenteau – Winnik, Spaling, Greening – Clune, Froese, Boyes. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Jean Hebert – Kiel Murchison, Vaughan Rody

Diváci: 18570