Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (0:0, 4:0, 0:3)
Washington Capitals
Neděle 14.02.2016, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Za pozornost Vám děkuje a u sledování dalších přenosů se těší Tomáš Kubečka. Přeji Vám krásně stráveného Valentýna. (04:51:02)

Ještě doplním, že utkání sledovalo 18 532 diváků!

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 12:25
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:15

1. Tyler Seguin (DAL) 2+0
    2. Patrik Nemeth (DAL) 0+2
    3. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 0+2

Je dobojováno! Nádherné a dramatické utkání je u konce! První třetina nabídla z obou stran hodně opatrný hokej. Poté však přišly brankové hody! Gólový účet otevřel dvě minuty po začátku druhé třetiny Janmark! Na jeho zásah navázal o pět minut později po krásné akci Jamie Benn! Závěr druhé třetiny patřil Seguinovi, který dvěma brankami dostal Dallas do čtyřbrankového vedení! Washington si přichystal svůj nejlepší hokej na třetí třetinu! Nejprve se v početní převaze prosadil hvězdný Ovečkin! O další tři minuty později posílil naděje Capitals na zvrat Williams a šest minut před koncem snížil na rozdíl jediné branky Burakovsky! Hosté to v závěru ještě vyzkoušeli bez brankáře, ale skvělý Lehtonen a branková konstrukce byli proti vyrovnání! Dallas tedy ve šlágru porazil Washington 4:3!

59:28
    Wilson byl hodně blízko! Po krásné přihrávce do mezikruží se v kleče opřel do kotouče a tvrdou střelou orazítkoval tyč!

59:14
    Alexander Ovečkin se prokličkoval středem kluziště až do útočného pásma. Domácí obrana srazila ránu ruského bohatýra do ochranné sítě.

58:40
    Jamie Benn nabral směr opuštěná klec Capitals, ale fantastický Ovečkin zabral do defenzívy a připravil jej o kotouč.

58:26
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!

58:21
    Málem bylo vyrovnáno! Burakovsky nasměroval kotouč ze vzduchu k tyči, jenže fantastický Lehtonen měl beton na správném místě!

58:19
    Grubauer odjíždí na střídačku, Washington zkouší štěstí v šesti bruslařích na ledě!

57:39
    Goligoski zkusil překvapit brankáře Capitals střelou od modré čáry. Gólman Grubauer nakonec proti nepřesné střele nemusel vůbec zasahovat.

57:06
    Jordie Benn okamžitě po vhazování poslal kotouč obloučkem do středního pásma. Uvidíme, kdy Grubauer vyrazí na střídačku.

56:52
    Burakovsky je nažhavený vstřelenou brankou a nyní znovu prohnal obránce Dallasu. Ti se ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Lehtonenem.

55:52
    Na druhé straně doráželi hosté před Lehtonenem, ale nikdo z hráčů Washingtonu kotouč nad beton ležícího brankáře nenadzvedl!

55:20
    Do šance se naopak dostali domácí hokejisté! Grubauer si musel dát dobrý pozor na bekhendové zakončení, ale nakonec udržel beton u tyče.

54:43
    Dallas se zatáhl do obrany a nechává hrát soupeře. Hráčů Washingtonu je nyní plný led. Podaří se jim vyrovnat?
    53:54 Andre BURAKOVSKY - 4:3

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 22. Janmark (Hemský), 27. Jamie Benn (Eaves, Nemeth), 35. Seguin (Nemeth), 40. Seguin (Klingberg, Sharp) – 45. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 48. Williams (Schmidt, Kuzněcov), 54. Burakovsky (Kuzněcov, Orlov)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Goligoski (A), Demers, Oduya, Jordie Benn, Nemeth – Eaves, Seguin, Jamie Benn (C) – Sharp, Eakin, Roussel – Hemský, Janmark, Ničuškin – Sceviour, Faksa, Fiddler (A)
    Washington Capitals: Holtby (40.Grubauer) – Carlson, Schmidt, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Burakovsky – Wilson, Johansson, Chimera – Galijev, Richards, Laich

Rozhodčí: Kozari, Skilliter – McElman, Brisebois

Diváci: 18 532