New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:3 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Arizona 2:1 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 1:4 (kon.)
Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
3:5 (0:1, 2:1, 1:3)
Dallas Stars
Středa 24.02.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL
    Před pár dny to bylo 36 let, co se stal hokejový zázrak!

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný středeční den. (04:50:20)

3. Jamie Benn (DAL) 2+0

Vyrovnané utkání nakonec na svoji stranu dokázali urvat hokejisté Dallasu, kteří se v posledních deseti minutách třetí třetiny dokázali prosadit hned třikrát. Winnipeg však podal dobrý výkon a rozhodně se nemusí stydět.

59:45 Jamie BENN - 3:5

59:45
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars si dnes dva body vzít nenechají. JAMIE BENN totiž z obranného pásma dokázal přesně zamířit a trefil prázdnou branku Jets. Bez asistence.

58:36
    Winnipeg má silný tlak a snaží se vyrovnat! Branka Jets je znovu prázdná.
    57:54 Mark SCHEIFELE - 3:4

57:54
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Závěr utkání ještě bude zajímavý! MARK SCHEIFELE se dostal ve skrumáži k odraženému kotouči a pohotově ho uklidil do branky. Asistence: Toby Enström, Blake Wheeler.

57:23
    Winnipeg kombinuje v útočném pásmu, ale střela na branku nepřichází.

56:55
    Pavelec po přerušení zůstává na střídačce! Jets to zkouší v šesti hráčích.

56:12
    Dallas zkušeně kombinuje v útočném pásmu a nikam se netlačí. Winnipegu se čas na zdramatizování či vyrovnání rychle krátí.

55:09
    Winnipeg však své zbraně neskládá a snaží se utkání zdramatizovat. Bude úspěšný?
    54:07 Jamie BENN - 2:4

54:07
    Hosté využívají druhou přesilovou hru v utkání a výrazně se přiblížili k vítězství. JAMIE BENN využil odrazu od zadního mantinelu a z úhlu doklepl kotouč do branky. Asistence: Patrick Sharp, John Klingberg.

53:47
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Wheeler – 2 min., krosček).

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 24. Burmistrov (Stafford, Chiarot), 37. Ladd (Byfuglien, Armia), 58. Scheifele (Enström, Wheeler) – 8. Spezza (Seguin, Klingberg), 29. Ničuškin (Janmark), 53. Sceviour (Klingberg), 55. Ja. Benn (Sharp, Klingberg), 60. Benn

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Enström, Myers, Trouba, Postma, Chiarot – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Armia, Lowry, Ladd – Stafford, Perreault, Burmistrov – Peluso, Copp, Thorburn
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Jo. Benn, Jokipakka – Spezza, Seguin, Ja. Benn – Sharp, Eakin, Roussel – Hemský, Janmark, Ničuškin – Sceviour, Faksa, Fiddler

Rozhodčí: Joannette, Rehman – Alphonso, Galloway

Diváci: 15 294