New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:3 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Arizona 2:1 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 1:4 (kon.)
Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Arizona Coyotes
Středa 24.02.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL
    Před pár dny to bylo 36 let, co se stal hokejový zázrak!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Do té doby se mějte hezky, na shledanou! (04:27:28)

3. Louis Domingue (ARI) 34 zák., 2 góly, 94,44%

Právě skončilo utkání mezi Tampou Bay Lightning a Arizonou Coyotes. Po dvou třetinách vedli domácí 2:0. Ve 45. minutě sice snížil Jordan Martinook, ale jeho branka nakonec body pro Arizonu nepřinesla. Další gól jsme totiž neviděli, a tak si Blesky připíší další vítězství do tabulky NHL.

59:30
    Ryan Callahan netrefil prázdnou bránu ze středního pásma a naděje pro Arizony ještě stále žije.

59:02
    Hosté jsou z kotoučem ve středním pásmu ale už s ním spěchají zase před bránu Vasilevskijho.

58:52
    Oddechový čas pro hosty.

58:52
    Zakázané uvolnění Tampy.

58:29
    Domingue pospíchá na střídačku a hosté to zkoušejí v šesti mužích v poli.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Ani tento pokus Paláta neskončil v brance. Český útočník totiž vůbec netrefil bránu a Domingue tak vůbec nemusel zasahovat.

56:25
    Vasilevskij se nenechal zaskočit nahozením z rohu kluziště a kotouč podržel ve své výstroji.

55:48
    Zakázané uvolnění hostů a vhazovat se bude před Domingueovou bránou.

55:16
    Proti nahození Ekmana-Larssona zasáhl Vasilevskij pravým betonem a kotouče se následně ujali hráči domácího celku.

54:22
    Paquette se natlačil až před brankáře hostů, ale nakonec nedokázal vůbec zakončit díky dobrému obrannému zákroku jednoho z beků Arizony.

52:38
    Ryan Callahan mohl vrátit Bleskům dvougólový náskok! To by však svou bekhendovou kličkou musel tváří v tvář překonat výtečného Dominguea.

52:14
    Postavení mimo hru na straně domácích. Vhazovat se tak bude ve střední třetině.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 13. Stamkos (Killorn, Šustr), 40. Paquette – 45. Martinook (Stone, Doan)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Šustr, Carle, Coburn, Nestěrov – Callahan (A), Stamkos (C), Killorn – Marchessault, Johnson, Palát (A) – Paquette, Filppula, Brown – Boyle, Naměstnikov, Condra
    Arizona Coyotes: Domingue (Treutle) – Murphy, Ekman-Larsson (A), Michálek, Dahlbeck, Stone, Connauton – Duclair, Hanzal (A), Domi – Boedker, Vermette, Rieder – Doan (C), Richardson, Martinook – Tichonov, Chipchura, Grossman

Rozhodčí: L´Ecuyer, Herbert – Gibbs, Berg