New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:3 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Arizona 2:1 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 1:4 (kon.)
Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:1 (kon.)

Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:31
    Jiří Hudler (CGY) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:01 (07:31:21)

1. Luke Schenn (LAK) 1+0
    2. Joni Ortio (CGY) 35 zák., 2 góly, 94,6%
    3. Vincent Lecavalier (LAK) 0+0

Anze Kopitar ve druhé třetině bleskově odpověděl na vyrovnávací gól z hole Seana Monahana a po svém návratu do sestavy Los Angeles zaznamenal vítězný gól. Oba jmenovaní střelci se prosadili v přesilové hře a oba vstřelili svůj 18. gól v letošní sezóně NHL. Z vítězství se ovšem po fantastické práci Jonathana Quicka mohl radovat pouze jeden. Konečný výsledek. Los Angeles Kings 2 Calgary Flames 1.

59:58
    Sean Monahan se sice dostal na levém křídle ke střele, jeho pokus byl ale zablokován a v dnešním zápase už se nic nestane.

59:29
    Calgary po levém křídle vyráží do zřejmě posledního útoku, zatímco Joni Ortio ve stejné chvíli míří na střídačku!

59:05
    Jake Muzzin po vyhraném vhazování udržel útočné pásmo.

58:59
    Hlavní trenér Calgary Bob Hartley si vzal oddechový čas a brankář Joni Ortio se po zakázaném uvolnění vrátí do brány.

58:59
    Puk skončil na zakázaném uvolnění, které bylo odpískáno proti Flames.

58:12
    Joni Ortio už je na střídačce a Calgary to zkouší v šesti!

58:02
    Jiří Hudler vyhodil puk do zóny Kings, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a mohl se svými spoluhráči vystřídat.

57:35
    Kings jsou v útočném pásmu a Calgary nemůže odvolat brankáře, ačkoliv na tuhle chvíli už netrpělivě čeká.

57:05
    Do konce dnešního utkání, ve kterém padly tři góly, zbývají odehrát necelé tři minuty.

56:29
    Dougie Hamilton vypálil z levého křídla, Jonathan Quick ale celou dobu viděl puk a pohodě ho ukryl ve své výstroji.

56:08
    Dwight King se ocitl před bránou v obrovské šanci, Joni Ortio ale jeho střelu pravým betonem vyrazil a útočník Los Angeles do něj narazil, takže i kdyby puk skončil za čárou, tak by gól neplatil!

55:30
    Sean Monahan vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela těsně minula bližší tyč. Vzápětí se na opačné straně útočného pásma dostal ke střele T.J. Brodie, jeho střela ale našla pouze náruč připraveného Jonathana Quicka.

55:00
    Jonathan Quick si hravě poradil se střelou Calgary od modré čáry a po jeho zákroku přichází na řadu reklamní přestávka.

54:50
    Michael Frolík vypálil na levém křídle po vhazování od modré čáry, jeho střelu ale na přední tyči zablokoval Drew Doughty.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. Schenn (Pearson, Lewis), 38. Kopitar (Doughty, Muzzin) – 32. Monahan (Hudler, Gaudreau)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Muzzin, Doughty, Martinez, Schenn, McNabb, McBain – Lucic, Kopitar (A), Brown (C) – King, Carter (A), Toffoli – Pearson, Lecavalier, Lewis – Clifford, Shore, Andreoff. Hlavní trenér: Darryl Sutter.
    Calgary Flames: Ortio (Hiller – Giordano (C), Brodie (A), Engelland, Hamilton, Wotherspoon, Nakládal – Gaudreau, Monahan (A), Hudler – Colborne, Backlund, Frolík – Bollig, Bennett, Jooris – Bouma, Ferland, Jones. Hlavní trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Dave Jackson, Graham Skilliter – Derek Nansen, Mark Wheler

Diváci: 18230