Montpellier – Lille 3:0 (kon.) | Guingamp – Angers 2:2 (kon.) | Troyes – Lorient 0:1 (kon.)
Remeš – Bordeaux 4:1 (kon.) | Toulouse – Rennes 1:2 (kon.)
Toulouse FC
1:2 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 27.02.2016, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:00:40)
    Hosté neskutečným závěrem vítězí v Toulouse 2:1!

Neuvěřitelný závěr mělo dnešní utkání, v němž ještě v devadesáté minutě vedli domácí zásluhou Ben Yeddera 1:0. Hosté ale v nastaveném čase dvěma góly dokonale zvrátili vývoj zápasu ve svůj prospěch a z Toulouse si odvážejí nakonec všechny body, v což již zřejmě nikdo nedoufal.

90+3
    90+2. Kamil GROSICKI - 1:2

90+2
    Rennes právě vstřelilo branku!
    To je šok! Další útok Rennes a další chyba defenzivy Toulouse a další gól v síti Bostana! Po přihrávce Dembélého se za obranu dostal KAMIL GROSICKI, který také střelou z pravé strany překonává bezmocného gólmana.

90+2
    To je zajímavý vývoj! Domácí byli blízko třem bodům, nyní je to opět nerozhodně, do konce zápasu zbývá již pouze minuta.
    90+1. Ousmane DEMBÈLÉ - 1:1

90+1
    Defenziva Toulouse chybuje, Spajić se sice snaží všechno zachránit, ale uklouzne, míč se tak dostává k OUSMANE DEMBÈLÉMU, který střelou z pravé strany překonává Bostana v brance domácího týmu.

90
    Je tu minuta poslední, tedy devadesátá, Braithwaite ztrácí míč na polovině Rennes, hosté tak mohou zaútočit.

88
    Znovu to byl nákop dopředu, který končí na hlavě obránce Toulouse.

87
    Nedaří se, hráčům Rennes se přestalo po obdržené brance dařit, hosté ztrácejí míče, uchylují se k nákopům na nikoho...

85
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci, domácí vedou a jsou nyní i aktivnější.

82
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Kamil Grosicki.

81
    Domácím se opět podařilo dopravit míč do branky Rennes, ale gól neplatí pro ofsajd.

80
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Adrien Regattin.
    78. Wissam Ben Yedder - 1:0