Boston – Tampa 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 3:1 (kon.)
Edmonton Oilers
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
New York Islanders
Pondělí 29.02.2016, 03:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL

Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů z NHL se opět těším napočtenou! (06:12:12)

Československá stopa

Jaroslav Halák(NYI) 57 minut, 23 zákroků, 3 góly, 88,5%

1. Cam Talbot (EDM) 36 zák., 1 gól, 97,3%
    2. Taylor Hall (EDM) 0+1
    3. Adam Lander (EDM) 1+0

Rexall Place dnes navštívilo 16839 diváků.

Je konec! Olejáři ve třetí třetině otočili skóre a po výhře 3:1 se mohou radovat z přerušení sedmizápasové série porážek. Domácí překlopili utkání na svou stranu až v poslední desetiminutovce, kdy vytěžili z minima naprosté maximum. Nejprve srovnal svým prvním gólem v sezóně Anton Lander a jen o 55 sekund později poslal Edmonton dokonce do vedení Leon Draisaitl. Definitivní pojistku pak přidal tři minuty před koncem Brandon Davidson.

Střely na branku ve 3. třetině – 6:18, celkem – 26:37.

59:56
    Talbot si ještě přidržel puk v náručí. Domácí se už mohou pomalu radovat.

59:37
    Domácí obrana srazila puk do hlediště. Ještě jedno buly před Talbotem.

59:33
    Okposova střela z levé strany byla sražena mimo.

59:10
    Svatyně Isles samozřejmě zůstává prázdná...

59:07
    Okposovu střelu chytil v rozkleku Talbot. Hosté si berou time-out.

58:20
    Obránce Hickey, který byl navíc bez hole, domácím zabránil ve vstřelení gólu do opuštěné klece!
    Carey Price se vrátil k tréninku!

58:10
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!
    56:57 Brandon DAVIDSON - 3:1

56:57
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Rychlá akce Oilers končí třetím gólem v síti Haláka! Puk putoval po ose McDavid, Eberle a BRANDON DAVIDSON a posledně jmenovaný z pravého kruhu z voleje prostřelil gólmana Isles – 3:1. Asistence: Jordan Eberle a Connor McDavid.

56:04
    Tentokrát zakončoval Hamonic bekhendem z mezikruží, prostor mezi tyčemi netrefil.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 51. Lander (Oesterle, Davidson), 52. Draisaitl (Hall, Kassian), 57. Davidson (Eberle, McDavid) – 38. Cizikas (Leddy, Clutterbuck)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Sekera, Fayne, Oesterle, Davidson, Nurse, Clendening – Kassian, Draisaitl, Hall (A) – Eberle (A), McDavid, Pouluot – Korpikoski, Letestu, Hendricks (A) – Jakupov, Lander, Khaira. Trenér: Todd McLellan
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, Hamonic, Hickey, Strait, Pulock – Strome, Tavares (C), Bailey – Okposo (A), Nielsen (A), Kuljomin – Clutterbuck, Nelson, Lee – Boulton, Cizikas, Martin. Trenér: Jack Capuano

Rozhodčí: O'Halloran, Kimmerly – Driscoll, Galloway

Diváci: 16839