Bayern – Mohuč 1:2 (kon.) | Schalke – Hamburg 3:2 (kon.) | Leverkusen – W. Brémy 1:4 (kon.)
Mönchengladbach – Stuttgart 4:0 (kon.) | Hertha – Frankfurt 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Augsburg 2:1 (kon.)
Darmstadt – Dortmund 0:2 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:2 (0:1)
Borussia Dortmund
Středa 02.03.2016, 20:00 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Německá Bundesliga • 24. kolo

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek středečního večera. U Bundesligy zase někdy nashledanou. (21:56:52)

Už se nehrálo v takovém tempu, a tak rozhodčí ukončil druhý poločas dříve, než bylo plánováno. Dortmund o svém zisku rozhodl již osm minut po začátku druhého poločasu, kdy se prosadil Erik Durm. Následně hra nebyla taková, jakou bychom asi čekali. Dortmund už nebyl tak aktivní a svou výhru si hlídal. Navíc Bayern Mnichov doma prohrál, a tak je situace na hrotu ligové tabulky zase více napívanější! O víkendu totiž uvidíme souboj mezi Dortmundem a Bayernem!

90+2

90+1
    Hraje se první minuta nastavení z celkových dvou. Vhazuje se na polovině Borussie Dortmund, ale domácímu celku se nejspíše nepovede projít do zakončení.

90
    Adrian Ramos poslal míč po levé straně na Erika Durma, který se ale před bránícího hráče nedostal. Utkání se spíše jen dohrává.

88
    Borussia vybojovala standardní situaci z hloubi útočné poloviny. Zahrávat jí bude Mats Hummels, který s její rozehrou nebude moc spěchat.

87
    Loktem byl následně nepříjemně zasáhnut Julian Weigel. Sandro Wagner jej ve vzájemném střetu nepříjemně zasáhl.

86
    Dalším faulovaným hráčem je Adrian Ramos, který unikal po pravé straně, ale celou dobu jej držel jeden z bránících hráčů.

85
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Marcel Heller, přichází Sandro Sirigu.

84
    Po pravé útočil Mchitarjan, kde jej nedovoleně k zemi poslal Konstantin Rausch. Následovat tak bude standardní situace hostů.

Dnešní utkání sleduje 17 000 diváků.

83
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Ilkay Gündoğan, přichází Moritz Leitner.

82
    Tato standardka se ale hostům nepovedla a do útoku vyrazil Aubameyang. Toho ve vápně ovšem dokázal o míč obrat jeden z bránících hráčů.

82
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Peter Niemeyer, přichází Felix Platte.

81
    Míč do běhu dostával Sandro Wagner, ale všemu předcházel faul Nevena Subotiće, který obdržel první žlutou kartu utkání.

80
    Po levé straně unikl Erik Durm, který následným stříleným centrem hledal Adriana Rmose. Ten míč zasáhl, ale z blízkosti trefil brankáře jen do břicha!

78
    Po rychlém útoku dostával míč z pravé strany na střed Gündoğan. Ten si ovšem balon špatně zpracoval, a ten se mu odrazil až do ruky. Píská se proti žlutočerným.