Sevilla – Eibar 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Villarreal 0:0 (kon.) | Malaga – Valencia 1:2 (kon.)
Ath. Bilbao – La Coruňa 4:1 (kon.) | Levante – Real Madrid 1:3 (kon.)
Levante UD
1:3 (1:2)
Real Madrid
Středa 02.03.2016, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělská LaLiga • 27. kolo

Real Madrid dokázal ve druhém poločase zkušeně kontrolovat vedení 2:1 a svého soupeře k ničemu nepustil. Výsledek pak v nastavení vyšperkoval ještě po přihrávce od Ronalda střílející Isco a hosté tak vyhráli 3:1. Díky tomu se alespoň na jeden den o něco málo přiblížili Barceloně, tu ale čeká ještě zítřejší zápas 27. kola. (22:51:20)

90+4

90+4
    A ještě jednu šanci měl nyní Jesé, jeho ránu ale gólman domácího celku dokázal vyrazit.
    90+2. ISCO - 1:3

90+2
    Real právě vstřelil branku!
    Vázquez poslal na pravou stranu dobrý pas na Ronalda, který zpětnou přihrávkou vyzval ke skórování ISCA. Ten ranou bez přípravy překonal gólmana Mariña.

90+1
    Tak druhý poločas bude nakonec nastaven o dlouhé čtyři minuty.

90
    K další střele se dostal po dobrém uvolnění ve vápně Ronaldo, levačkou poslal ale míč jen do míst, kde byl Mariño.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby, moc se asi vzhledem k plynulosti hry nastavovat nebude.

89
    Jesé stříleným pasem do vápna hledal Ronalda, gólman Mariño s lehkými problémy balon zastavil.

89
    Z dálky pálil Rubén García, jeho rána byla ale nepovedená a Navas míč kontroloval pouze pohledem.

88
    Nyní jsou to hosté, kteří drží balon na polovině soupeře a zatím to nevypadá, že by se domácí dostali k nějakému velkému tlaku.

86
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Jesé.

85
    Problémy s křečí má Mayoral a bude střídat.

85
    Čas rychle plyne a domácí nemají už ani deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali.

83
    Po rohovém kopu zkusili domácí zakončit zajímavým signálem, hosté ale složité chvilky přežili bez úhony.

82
    Tvrdě zpoza vápna vypálil Rubén García a gólman Navas měl co dělat, aby balon vyrazil na roh!

81
    Zdá se, že se domácí začínají nadechovat k závěrečnému náporu. Hosté se ale nadále velmi pozorně brání.

80
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Isco.

79
    Rubén García nyní fauloval Nacha a dostává žlutou kartu.

Petr Bílek

Branky: 39. Deyverson – 34. Ronaldo (pen.), 38. Mariño (vla.), 90+2. Isco (Ronaldo)

Karty:   42. Simão (LVN), 79. Rubén García (LVN) – 39. L. Vázquez (REA)

Levante UD: Mariño – Iván López, Feddal, Medjani, Orbán – Simão (68. Verza) – Lerma, Morales, Camarasa (72. Rubén García) – Deyverson, Rossi (63. V. Casadesús).
    Náhradníci: Rubén – Verza, García Juanfran, V. Casadesús, Cuero, Rubén García, Verdú.

Real Madrid: Navas – Danilo, Pepe, Varane, Nacho Fernández – Casemiro (74. Kovačić), Kroos – L. Vázquez, James Rodríguez (80. Isco), Ronaldo – Mayoral (86. Jesé).
    Náhradníci: Casilla – Isco, Kovačić, Jesé, M. Llorente, Ødegaard, Tejero.

Rozhodčí: De Burgos – García, De Francisco