Kladno – K. Vary 6:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:5 (kon.) | Havířov – HK MD Šumperk 2:3 (po pr.)
HC Plzeň – Slavia 2:3 (1:2 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 3:5 (kon.)
Ústí n/L – Písek 1:9 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 9:3 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 4:1 (kon.)
Kometa Brno – Žďár n/S 4:3 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 03.03.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

Toto je dnes ode mě vše, loučím se s Vámi a zase třeba někdy napočtenou. (19:00:29)

Ve třetí třetině jsme viděli jediný gól. Hosté se dokázali dostat na rozdíl jediné branky, když po přihrávce Lobodowkiho skóroval Michal Matyaško. Hrdinou domácího týmu se dnes stal brankář Machatý, který si ve třetí třetině připsal několik těžkých zákroků. Domácí tak ve skupině o udržení poprvé porazili soupeře ze Vsetína.

59:41
    Domácí v plném počtu. Vosátko se ihned zapojuje do hry.

59:25
    Ještě 17 vteřin zbývá z trestu Vosátka.

59:25
    Oddechový čas pro domácí tým.

59:25
    Neuvěřitelný zákrok domácího gólmana, který se dokázal přesunout přes celé brankoviště, aby lapil Půčkovu střelu!

59:02
    Střelu Půčka Machatý s problémy likviduje.

58:45
    Olomouci se podařilo vyvézt puk z pásma.

58:24
    Buly vyhráli Vsetínští.

58:18
    Vhazování po pravici Machatého. Horák zůstává na střídačce. Hosté to zkouší v šesti!

58:18
    Oddechový čas pro hostující tým.

58:18
    Individuální průnik Matiaška a jeho následnou střelu skryl Machatý v lapačce.

58:03
    Vsetínští kombinují v útočném pásmu.

57:45
    Hosté hrají v plném počtu.

57:42
    Další vyloučení pro domácí. Vosátko (OLO) na trestné lavici za faul loktem.

57:12
    Ve vlastním oslabení unikl Zetocha. Samostatný únik však neproměnil.

56:49
    Domácí kombinují v útočném pásmu, střela Kreta nepřesná.

56:21
    Horák propustil puk za svá záda, ale stihl jej lapit ještě před brankovou čárou. Skóre se tedy nemění.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 2. Tomajko, 21. Mader (Kret), 33. Kalač (Kret) – 39. Paroušek (Ondračka), 54. Matiaško (Lobodowski, Půček)

HC Olomouc: Machatý (Fajgl) – Klesla, Harabiš, D. Mader, Hladiš, Vosátko, Bahounek – Kalač, Tomajko, Vašenka, Tichý, Kret (C), Dvořák, Štefka, Smejkal, Skřivánek
    VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (21. Horák) – Kuboš, Ondračka (C) – Cabák, Zetocha, Weintritt, Paroušek, Jenáček, Stodůlka, Matiaško, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski

Rozhodčí: Vrba – Bernard, Mikoviny