Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:1 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 6:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Sparta – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
HC Sparta Praha
6:4 (1:2, 3:2, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 04.03.2016, 18:20 • O2 arena • Tipsport extraliga • 52. kolo

59:16
    Sparťan Švrček dostává dvě minuty za hákování.

47:52
    Piskáček dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka hostů.

44:23
    Přesilovka Boleslavi končí. Stříteský dostává dvě minuty za sekání. Hraje se čtyři na čtyři.

43:12
    Kapitán domácích Hlinka dostává dvě minuty za hákování.

37:13
    Sparta si zvýšenou aktivitou vynutila faul. Za hákování je vyloučen Ovčačík.

28:16
    Hrbas v útočném pásmu fauloval a dostane dvě minuty za krosček.

18:10
    Je tu další přesilovka, ze které je zdá se překvapen i sám faulovaný hráč. Rozhodčí posílá na dvě minuty znovu Netíka, tentokrát za nedovolené bránění.

09:02
    A hosté jdou znovu do čtyř. Kučný vyhodil puk mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

07:19
    Přesilovku si po reklamní pauze zahrají i domácí. Slovinec Robar se provinil podražením a odchází na dvě minuty.

04:30
    V týmu domácích se bude vylučovat. Netík dostává dvě minuty za podražení.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 8. Hlaváč (Dragoun, Přibyl), 35. Kumstát (Pech, Forman), 36. Klimek (Netík), 39. Forman (Pech), 46. Klimek (Přibyl), 54. Dragoun (Čajkovský, Přibyl) – 7. Kubica (Hyka), 20. Hyka (Stříteský), 25. Lenc (Hyka, Ovčačík), 25. Bárta (Jarůšek, Pabiška)

HC Sparta Praha: Taylor (od 25. Pöpperle) – Eminger, Polášek, Čajkovský, Švrček, Hrbas, Mikuš, Piskáček, Kalina – Přibyl, Hlinka (C), Dragoun – Netík (A), Klimek, Hlaváč – Forman, Pech, Kumstát (A) – Černoch. Trenér: Josef Jandač.
    BK Mladá Boleslav: Rittich – Voráček, Stříteský, Holub, Robar, Rýgl, Ovčačík, Kučný (A) – Pacovský (C), Urban (A), Klimenta – Lenc, Musil, Hyka – Pabiška, Bárta, Ďurač – Kubica, Hruška, Jarůšek. Trenér: František Výborný.

Rozhodčí: Polák, Úlehla – Lhotský, Svoboda