Washington – NY Rangers 2:3 (kon.) | Columbus – Edmonton 6:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 4:2 (kon.)
Buffalo – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | Colorado – Nashville 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:4 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:3 (kon.)
Dallas Stars
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
New Jersey Devils
Sobota 05.03.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z mé strany je to vše! Za pozornost Vám děkuje a u sledování dalších přenosů se těší Tomáš Kubečka. Pěkný den! (05:23:51)

Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 18 117 diváků!
    Radek Faksa si připsal asistenci u vítězného gólu Stars.

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:50
    Radek Faksa (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:11

1. Valerij Ničuškin (DAL) 1+1
    2. Mattias Janmark (DAL) 0+1
    3. Colton Sceviour (DAL) 1+1

Je dobojováno! Dallas Stars na svém ledě poráží New Jersey Devils výsledkem 4:2! V první třetině otevřel skóre utkání Valerij Ničuškin! Ďáblové dokázali srovnat, když se trefil Adam Henrique, jenže o minutu později vrátil Dallas do vedení Jason Spezza! Ve druhé třetině ještě přidal třetí branku týmu z Texasu Colton Sceviour! V závěrečné periodě se hostům zranil Schneider, kterého musel mezi třemi tyčemi nahradit Kinkaid! New Jersey tři minuty před koncem díky brance Smith-Pellyho vykřesalo naději na vyrovnání, ale v samotném závěru utkání pečetil výhru Dallasu gólem do prázdné branky Vernon Fiddler!

59:40 Vernon FIDDLER - 4:2

59:40
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas rozhoduje o svém vítězství! Domácím se po vhazování podařilo vyhodit kotouč a VERNON FIDDLER dopravil puk do prázdné branky! Pro New Jersey naděje na bodový zisk definitivně hasne! Asistence: Colton Sceviour, Alex Goligoski.

59:27
    A šance New Jersey se ještě zvětšují! Hosté budou hrát 6 na 4! Dvě minuty za hákování dostává Oduya!

59:25
    Trenér New Jersey si vzal oddechový čas, aby svým svěřencům udělil poslední pokyny!

59:25
    Po zakázaném uvolnění Dallasu se bude vhazovat před Lehtonenem. Hosté budou na ledě pochopitelně v šesti bruslařích.

59:05
    Kinkaid je znovu pryč! Hostům zbývá na vyrovnání necelá minuta!

58:57
    Hostující brankář se musel vrátit do své klece! Vhazovalo se totiž před brankou New Jersey. Dallas se k zakončení nedostal.

58:40
    Kinkaid je na střídačce! New Jersey zkouší štěstí bez brankáře!

58:32
    Larsson nahazoval kotouč od modré čáry. Lehtonen po zákroku obránce nemusí zasahovat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:40
    Další atak hostujícího celku zastavila obrana Dallasu už na modré čáře. New Jersey už moc času na vyrovnání nezbývá.

57:10
    Palmieri udržel pro hosty útočné pásmo. New Jersey však za brankou o kotouč přišlo a musí se vracet, kupředu jde Sceviour.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 9. Ničuškin (Janmark), 27. Spezza (Janmark, Ničuškin), 32. Sceviour (Goligoski, Faksa), 60. Fiddler (Sceviour, Goligoski) – 26. Henrique (Larsson, Kalinin), 56. Smith-Pelly (Severson, Moore)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Russell, Demers, Oduya, Goligoski (A), Nemeth – Ja. Benn (C), Seguin, Ritchie – Janmark, Spezza, Ničuškin – Roussel, Eakin, Hemský – Faksa, Fiddler (A), Sceviour
    New Jersey Devils: Schneider (43. Kinkaid) – Larsson, Greene (C), Schlemko, Moore, Severson, Merrill – Smith-Pelly, Henrique (A), Boucher – Palmieri, Zajac (A), Kalinin – Kennedy, Jesefson, Blandisi – Tootoo, Gionta, Farnham

Rozhodčí: Peel, Kowal – Gawryletz, Mach

Diváci: 18 117