Washington – NY Rangers 2:3 (kon.) | Columbus – Edmonton 6:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 4:2 (kon.)
Buffalo – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | Colorado – Nashville 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:4 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:3 (kon.)
Dallas Stars
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
New Jersey Devils
Sobota 05.03.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

59:27
    A šance New Jersey se ještě zvětšují! Hosté budou hrát 6 na 4! Dvě minuty za hákování dostává Oduya!

41:31
    Domácí si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává John Moore.

37:12
    V závěru druhé periody si New Jersey zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Goligoski.

28:30
    Ale nyní už si Dallas zahraje přesilovou hru! Moore vyhodil kotouč přes hrazení mezi diváky a dostává dvě minuty za zdržování hry!

28:04
    Ritchie si za svou vložku odpyká trest za hrubost. Pokračuje se v pěti hráčích na obou stranách.

19:58
    New Jersey zahájí druhou třetinu v početní převaze! Dvě minuty za hrubost dostává Roussel.

03:38
    Domácí si zahrají první přesilovou hru! Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Boucher.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 9. Ničuškin (Janmark), 27. Spezza (Janmark, Ničuškin), 32. Sceviour (Goligoski, Faksa), 60. Fiddler (Sceviour, Goligoski) – 26. Henrique (Larsson, Kalinin), 56. Smith-Pelly (Severson, Moore)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Russell, Demers, Oduya, Goligoski (A), Nemeth – Ja. Benn (C), Seguin, Ritchie – Janmark, Spezza, Ničuškin – Roussel, Eakin, Hemský – Faksa, Fiddler (A), Sceviour
    New Jersey Devils: Schneider (43. Kinkaid) – Larsson, Greene (C), Schlemko, Moore, Severson, Merrill – Smith-Pelly, Henrique (A), Boucher – Palmieri, Zajac (A), Kalinin – Kennedy, Jesefson, Blandisi – Tootoo, Gionta, Farnham

Rozhodčí: Peel, Kowal – Gawryletz, Mach

Diváci: 18 117