New Jersey – Pittsburgh 1:6 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:6 (kon.) | Chicago – Detroit 4:1 (kon.)
Ottawa – Dallas 1:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (0:1, 1:2, 0:2) Stav série: 0:3
Piráti Chomutov
Pondělí 07.03.2016, 13:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

S konstatováním, že Piráti Chomutov vyhráli i třetí zápas osmifinále a postupují mezi nejlepší osmičku, se s Vámi loučí a hezké pondělí přeje Tomáš Lysý. (15:13:07)

Piráti tak na dálku oplácí Dukle porážku v osmifinále 2012/13, kdy Dukla vyřadila Chomutov 2:1 na zápasy a nakonec vybojovala bronzové medaile. Třeba se nyní Pirátům podaří to samé, jako třetí celek A-nadstavby určitě medailové ambice mají.

Zápas je u konce, stejně tak celá série. Chomutov si ve třetí třetině již výhru pohlídal a po dvou využitých přesilovkách zásluhou Tomáše Hajiče a druhého gólu Jana Svobody vítězí 5:1 a v celé sérii tak 3:0.

Jihlavě v tomto zápase chyběl zraněný kapitán Tomáš Mejzlík, po celou sezonu se navíc nemohla spolehnout na čtveřici hráčů kategorie staršího dorostu, jenž již nastupují v jihlavské juniorce, a gólmana A-týmu Jakuba Škarka.

59:24
    Čtvrté dvouminutové vyloučení ve třetí třetině kompletuje nepovedenou závěrečnou pasáž Dukly, ovšem nyní jde ven i hráč hostí. Domácí Aleš Krtek a hostující Jan Svoboda míří na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 8-10.
    Vyšší tresty: 1-0.

59:19
    Nebezpečnou střelou se prezentoval také Matyáš Svoboda, který ze středu pásma zamířil jen těsně nad branku Šťastného.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21
    Vladimír Oščádal si po pravé straně sjel mezi kruhy a z této pozice zamířil těsně vedle bližší tyče.

56:58
    Při pořádné tlačenici před brankou Šťastného skončil v brance jeden z důrazných chomutovských hráčů, nikoliv puk.

55:37
    Ofsajd je pískán také ne druhé straně, Vladimír Oščádal přejel trošku dříve modrou než puk.

54:43
    Ofsajd Chomutova.

54:28
    Vrátný s Jiřím Slabým zkusili prověřit pozornost Pavláta, obě střely gólman Pirátů s přehledem kryl.

53:18
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí se pomalu, ale jistě, blíží k nelichotivému výsledku z druhého vzájemného střetnutí, ve kterém prohrála 1:6. JAN SVOBODA byl před brankou zcela sám a po přihrávce Poláka pro něj nebyl problém zkompletovat hattrick. Asistence: Tom Polák, Matyáš Svoboda.

52:35
    Střelu Šilaře od modré bezpečně chytá Šťastný a schovává puk do své lapačky.

51:56
    Buchtela hledal před branku si sjíždějícího Kulicha, který těsně minul puk a nemohl tak zakončovat do téměř odkryté branky.

51:35
    Další přesilová hra pro Chomutov. Vladimír Oščádal dostává dvě minuty za krosček a spolu s ním usedá na trestnou lavici také Aleš Heinrich, jenž za nesportovní chování vyfasoval desítku.

Na vyloučení: 7-9.

50:45
    Piráti si v poklidu hlídají vedení, myslím si, že tady již není co řešit. Jihlavu asi hodně nalomil první zápas, kde měla v samostatných nájezdech dva mečboly, ale neuspěla. Poté již byl Chomutov na koni.

49:14
    Jihlavě se nedisciplinovanost vymstila a troufám si tvrdit, že Chomutov může slavit postup do čtvrtfinále. Od modré vystřelil TOMÁŠ HAJIČ, před brankou Šťastného projeli dva protihráči a gólman Dukly nemohl vůbec nic vidět – až puk pod víkem. Asistence: Ladislav Dejmek, Jaroslav Kulich.

48:45
    Tohle jsou ale naprosto zbytečná vyloučení v podání domácího týmu. Jihlava potřebuje útočit, chce-li s výsledkem něco udělat a zabránit konci sezony, ovšem takhle to půjde jen těžko. Aleš Krtek dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Na vyloučení: 6-9.

48:23
    Lehká okénka se v Chomutovské obraně najdou. Vrátný získal kotouč na pravém kruhu, ovšem neměl již dostatek prostoru k zakončení. Zkusil tedy přihrát na Jiřího Slabého, který byl odzbrojen protihráčem.

47:25
    Chomutovští se v této třetině do útoku moc nevydávali. Nyní hrají v plném počtu, Šťastný se moc nezapotil.

46:47
    Ofsajd hostí, hra se stěhuje před Pavláta.

46:15
    V situaci dva na jednoho vypíchl Oščádalovi puk výborným zákrokem Buchtela. Jihlavský plejer ale nakonec stihl kotouč získat zpět, poslat jej na pravý kruh pro Strnada, který našel mezi kruhy Huňáčka a jeho dělovku srazil Pavlát.

45:25
    Josef Berka se z přemíry snahy dopustil v útočném pásmu sekání a oslabuje tak svůj tým. Jihlavě se čas na dramatizaci zápasu krátí, tím spíše, že bude hrát ve čtyřech.

Na vyloučení: 5-9.

44:32
    Ofsajd Jihlavy.

44:12
    Bukačovu střelu se jal před brankou Šťastného tečovat Dejmek, domácí gólman zneškodnil kotouč vyrážečkou.

43:01
    Hosté se osvobozují na zakázané uvolnění.

42:50
    Teď nepřeháním, tohle byl skutečně obří tlak domácích. Berka zblízka neprostřelil gólmana, Jiří Slabý vzápětí již poslal motýlkem puk přes Pavláta, ale na brankové čáře vyrazil puk jeden z obránců hostí. A to přesně mezi kruhy, kde si sjel pro puk Aleš Krtek. Zavřel oči, tvrdě vypálil, ale přestřelil branku.

42:08
    Kapitán Kulich se jal napadat Šťastného, který si lehce povyjel a vzápětí poslal kotouč zkušeně kolem napadajícího hráče.

40:58
    Hosté se druhé části přesilové hry ubránili a jsou v plném počtu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:32.

Hned na začátku druhého dějství se prosadil Tomáš Koblížek a po gólu Jana Svobody z dvaatřicáté minuty to již pro domácí vypadalo hodně špatně. Krátce poté sice v přesilovce pět na tři snížil Aleš Krtek, ale Piráti stále mají dvougólový náskok a od čtvrtfinále play-off je dělí dvacet minut.

40:00

39:39
    Jihlava hraje v pěti a začíná její zkrácená přesilovka, která asi bude přerušena druhou přestávkou.

39:32
    Po dalším rychlém kontru Chomutova raději Pavlát přidržel kotouč a přerušuje hru.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:58
    Ovšem nikoliv na dlouho, neboť na trestnou lavici míří Tomáš Hajič – držení a dvě minuty.

Na vyloučení: 4-9.

38:56
    Hosté hrají v plném počtu.

38:39
    V protiútoku dva na jednoho hledal Chlán před brankou Smutného, po jehož střele se kotouč svezl pod Šťastným a projel vedle jeho pravé tyčky.

38:29
    Jiří Slabý vypálil z levého kruhu na branku zrovna v momentě, kdy před Pavlátem projeli dva hráči. Gólman hostí si s obtížnou střelou poradil a vytěsnil jí nad branku.

37:48
    Zakázané uvolnění Dukly.

37:39
    Přesilovka domácího týmu rychle končí po tom co David Stark nedovoleně trefil u mantinelu soupeře a přišpendlil jej na plexi. Dostává tak dvě minuty – vražení na hrazení.

Na vyloučení: 4-8.

37:06
    Slavomír Kadleček se snažil, ale u levé tyče vší silou puk do branky přes beton Pavláta nedotlačil.

36:56
    Ondřej Buchtela je vyloučen na dvě minuty za podražení, Jihlavě se tak naskýtá další výhoda přesilové hry.

Na vyloučení: 3-8.

36:28
    Buchtela vypálil od modré, ale trefil jen napadajícího Strnada. Ten se už už chystal do rychlého kontru, ale bek hostí stačil své pochybení napravit.

35:51
    Jihlavě nalila vstřelená branka trošku krve do žil, ovšem Piráti nyní hodně pozorně brání obrannou modrou a snaží se pouštět Duklu před svojí svatyni co nejméně.

34:38
    Zakázané uvolnění Pirátů.

34:15
    Současně při návratu druhého vyloučeného hráče hostí napřáhl z levého kruhu David Stark, ovšem střela mu vůbec nesedla.

34:08
    Čermák z mezikruží netrefil branku, střela projela vedle pravé tyče Pavláta.

33:44
    Útok Dukly je zastaven pro ofsajd.

33:26
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava střílí první gól a bude mít k dispozici ještě krátkou přesilovku pět na čtyři. Heinrich zpoza branky přihrál ALEŠI KRTKOVI, jenž číhal před Pavlátem a z první jej pohotově prostřelil. Asistence: Aleš Heinrich, David Čermák.

33:01
    Další střelou rozvlnil Krtek pouze boční síť.

32:35
    Domácí tým rozebral soupeře. Aby také ne, když má přesilu dvou hráčů v poli. Ovšem David Čermák svojí ranou z vrcholu levého kruhu trefil pouze gólmana, který vyráží puk od ochranné sítě.

32:15
    Jihlavě ještě svítá malé světélko naděje. Jakub Köver totiž ve středním pásmu fauloval kolenem a hned poté krosčekoval na své modré Tomáš Hajič.

Na vyloučení: 3-7.

31:35
    Tohle už je pro Duklu hodně hodně zlé. Polák dobrou přihrávkou poslal do brejku JANA SVOBODU, který si v rychlosti najel před branku a blafákem do bekhendu nedal gólmanovi šanci. Asistence: Tom Polák, Tomáš Koblížek.

31:09
    Oba týmy hrají v plném počtu.

30:58
    Hned po buly uzmul kotouč Jiří Slabý a sjel si mezi kruhy, kde si prudkou střelou znovu vylámal zuby na výborném Pavlátovi.

30:51
    Na druhé straně měla Dukla možnost protiútoku dva proti jednomu, ovšem Jindra dostal přihrávku na paty a puk ztečoval jeden z hráčů hostí ke svému gólmanovi.

30:11
    Hosté zahrozili v situaci čtyři na čtyři. Dělovka Kövera z levé strany modré prošla těsně vedle kolem pravé tyče Pavláta.

29:09
    Podruhé dnes vidíme dvojnásobné vyloučení. Josef Vrátný z domácí strany je vyloučen za krosček, hostující Tomáš Koblížek, autor druhé trefy, jde ven za sekání.

Na vyloučení: 3-5.

28:10
    Hosté hrají v plném počtu a vyloučený Bukač podnikl se spoluhráčem útok dvou proti dvěma. Kotouč se nakonec pozvolně doklouzal k brance Šťastného.

27:57
    Stejně tak jako nyní. Nevypadá to, že by přesilovka domácích měla být úspěšná.

27:15
    Chomutovští se osvobozují a vyhazují puk přes všechny čáry.

26:45
    Berka se snažil najít před brankou Jiřího Slabého, kterého vyzval na teč, ovšem těžký puk nebylo jednoduché trefit a jihlavskému forvardovi se to nepodařilo

26:10
    Domácí celek bude mít možnost vstřelit kontaktní gól po tom, co je ve vlastním obranném pásmu vyloučen Daniel Bukač (CHM) za krosček.

Na vyloučení: 2-4.

24:48
    Po nedorozumění v rozehrávce hostí byl zcela sám mezi kruhy Jiří Slabý, ovšem nedokázal prostřelit Pavláta, mířil vedle tří tyčí.

24:17
    Petr Slabý a Stanislav Huňáček si vzájemně pomohli proti napadajícímu hráči soupeře. Kotouč domácí celek rychle dostal k Pavlátovi, jenž raději kryje kotouč.

23:30
    Vála sebral puk za svojí klecí a založil rychlý protiútok, ovšem domácí tým pouze zavezl puk do pásma, kde o něj přišel.

22:25
    Hokej nabírá na tempu, hraje se nahoru dolu, gólmani se musí mít neustále na pozoru.

21:02
    Jihlava mohla rychle odpovědět. Čermák zakombinoval s Oščádalem, ale při zakončení jej gólman vychytal. Puk se odrazil mezi kruhy na Petra Slabého, který zavřel oči a vyslal na branku pořádnou dělovku, která prošla nad branku Pavláta.

20:12
    Hosté se bleskově po začátku druhé třetiny ujímají dvougólového vedení a přibližují se postupu do čtvrtfinále. Köver nahrál kotouč na TOMÁŠE KOBLÍŽKA, který si najel před branku a zblízka prostřelil gólmana. Asistence: Jakub Köver, Michal Smutný.

20:01

První třetina je u konce a dá se říct, že Chomutov asi trošku zaslouženě vede. Hosté měli na svém kontě více šancí a jednu z nich využili, když v sedmé minutě zamířil k levé tyči kolem lapačky gólmana Petr Chlán – 0:1.

20:00

19:30
    Hosté jsou v plném počtu.

18:36
    Znovu Daniel Šilař. Rychlík Chomutova převedl pár kmitavých kroků a už jel sám na branku Šťastného, jenže blafákem do bekhendu na domácího gólmana nevyzrál.

18:18
    Také Oščádal si vylámal zuby svým průnikem po levé straně na Pavlátovi, jenž zachránil svůj tým od vyrovnání.

17:58
    Po chybné rozehrávce Dukly se puku na pravém kruhu ujal Daniel Šilař, ovšem výborného Šťastného nepropálil.

17:47
    Hraje se pět proti čtyřem ve prospěch Jihlavy.

17:37
    Dělovku Oščádala z mezikruží dokázal vyrazit Pavlát, následná dorážka stejného hráče si z levého úhlu cíl mezi tři tyče nenašla.

17:30
    Jihlava bude mít výhodu zajímavé přesilovky čtyři na tři, když Tom Polák v útočném pásmu u levého kruhu poslal na led protihráče – nedovolené bránění.

16:58
    Nevypadá to, že by se při hře čtyř proti čtyřem mělo měnit skóre. Opatrnost vládne na hokejkách hráčů obou týmů.

15:47
    Současně jsou za nafilmovaný pád vyloučeni Daniel Šilař z týmu hostí a domácí Jiří Slabý za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

15:47
    Jen jsem to dořekl, tak se hezkou individuální akcí prosmýkl po pravé straně před branku Chlán a svým pokusem na vzdálenější tyč pořádně zaměstnal Šťastného, jenž se prezentoval výborným zákrokem pravým betonem.

15:40
    Ani jeden z týmů nyní nedokáže výrazněji udržet kotouč na svých hokejkách.

14:16
    Jihlava hraje v pěti, ani při první přesilovce hostí branka nepadla.

13:36
    Ve druhé části přesilovky již domácí nemají takové problémy, Piráti sice jsou v pásmu Dukly, ale bez výraznějšího nebezpečí.

13:16
    Jihlava se osvobozuje.

12:38
    Tohle byla obrovská rána Ondřeje Buchtely od modré. Na staršího dorostence šlo o pumelici jako když kopne kůň. Kotouč prošel jen těsně vedle pravé tyčky. Vzápětí vypálil z vrcholu levého kruhu Smutný a domácí gólman pravým betonem zachránil svůj tým od pohromy.

12:16
    Ve stejném čase vidíme první vyloučení i na straně Dukly, Lukáš Mareš (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Na ledě zůstal chvilku ležet s vyraženým dechem Jakub Navrátil, naštěstí je již v pořádku a může pokračovat ve hře.

Na vyloučení: 1-1.

12:16
    Köver hledal přihrávkou z levého kruhu mezi kruhy Chlána, který se sám připravil o puk nedobrým zpracováním.

11:33
    Zblokovaná střela Heinricha prošla kolem levé tyčky Pavláta, jenž nečekaný odraz kotouče mohl pouze sledovat.

11:20
    Zakázané uvolnění vidíme také na druhé straně, bude se vhazovat poblíž Pavláta.

11:03
    Hosté se bez potíží ubránili a hrají v plném počtu.

10:30
    Což se jim příliš nepovedlo, neboť je pískáno zakázané uvolnění.

10:20
    A domácí tak musí začít znovu od svojí svatyně.

09:58
    Dukla je znovu před Pavlátem, ovšem její kombinace je poněkud kostrbatá.

09:38
    Hosté se osvobozují a posílají puk do středního pásma.

09:13
    Střelu Oščádala od modré Pavlát viděl, i když před ním projelo několik hráčů. Přesto jí udržel ve své moci.

09:03
    První přesilovou hru si v dnešním utkání vyzkouší Jihlava. Jaroslav Kulich (CHM) dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 0-1.

08:25
    Köver se hodně neohroženě prodral po levé straně až před branku, kde hledal ještě volného spoluhráče, ovšem vracející se obránci Dukly stihli kotouč uklidit do bezpečí.

07:11
    Hosté měli šanci v podobě situace dva na jednoho, ovšem nedokázali jí využít. Přihrávka na útočícího hráče šla bezprostředně před branku, kde byl připravený pozorný Šťastný.

06:41
    Ránu Vály od modré se snažil před brankou tečovat Strnad, leč neúspěšně.

06:13
    Chomutov jde asi zaslouženě do vedení. PETR CHLÁN dostal puk od Navrátila do jízdy, najel si mezi kruhy a trefil se k tyči nad lapačku Šťastného. Také potřetí v sérii Dukla inkasuje jako první. Asistence: Jakub Navrátil, Michal Smutný.

05:59
    Köver dojel na modré odražený puk a vystřelil. Šťastný jeho pokus dokázal zlikvidovat a poté ještě pokrýt dorážku Hajiče u levé tyčky.

04:29
    Berka se za brankou rval o puk, ale proti dvěma protihráčům byl téměř bez šance.

03:45
    Smutný si sjel s pukem k levému kruhu a vystřelil jen těsně vedle pravé tyče Šťastého. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil k druhé tyči, kde je překvapený Polák nedokázal trefit a usměrnit tam, kam by chtěl.

03:25
    Zakázané uvolnění také na straně Dukly.

03:06
    Ve slibné příležitosti se před brankou Štastného ocitl Petr Chlán. Křídlo první lajny Pirátů ale nemělo štěstí, puk mu zcela odskočil od hokejky a ohrožení domácí klece tak nevzniklo.

02:07
    Nahození Studeného tečoval před brankou Polák, ovšem příliš zvedl puk, který končí v ochranné síti. Vzahovat se tak bude ve středním pásmu.

01:47
    Vrátný si na obranné modré prohodil Hřebíčka, jenž mu následně ukázal tělo a zbrzdil jeho průnik za pukem do střednímo pásma.

01:15
    Stark se za brankou kličkou zbavil soupeře, ovšem dostat puk dál než kousek za obrannou modrou se Dukle nepodařilo.

00:40
    Bukač tvrdě přišpendlil na mantinel Čermáka a po chvíli si Piráti vzali puk do své moci.

00:23
    Jihlava se dostala před gólmana Pavláta, ovšem branku neohrozila. Akce Pirátů končí zakázaným uvolněním.

00:01

Domácím dnes chybí v sestavě vinou blíže nespecifikovaného zranění kapitán Tomáš Mejzlík. Druhý nejproduktivnější hráč týmu a nejlepší asistent si tak dnes místo třetího osmifinále střihne roli pomocného sudího při pátém čtvrtfinále A-týmu Dukly proti Havířovu.

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Chaloupek) – Huňáček, Vála, Stark, P. Slabý, Krtek, Mareš – Oščádal, Heinrich, Strnad – Jindra, Kadleček, Čermák – Berka, J. Slabý, Vrátný. Trenér: Štěpán Moravec

Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Studený, Hajič, Hřebíček, Bukač, Buchtela, Smutný, Seemann – Chlán, Köver, Navrátil – Dejmek, Kulich, Koblížek – J. Svoboda, Polák, M. Svoboda – Šilar. Trenér: Miroslav Buchal

Rozhodčí: Pokorný – Procházka, Čuňočka.

2. zápas: Chomutov – Dukla 6:1:
    Druhé osmifinále začali hráči Dukly špatně, po první třetině prohrávali 0:3. Ve druhé části hosté snížili zásluhou Slavomíra Kadlečka na 1:3. Domácí ale ve třetí třetině drama připustit nenechali a vstřelili svému soupeři tři branky. Chomutov porazil Jihlavu vysoko 6:1 a v osmifinále vede již 2:0 na zápasy. V pondělí čeká oba celky třetí duel, tentokráte bude mít výhodu domácího prostředí Dukla.

Branky a nahrávky: 7. Navrátil (Polák, J. Svoboda), 15. J. Svoboda (Navrátil, Buchtela), 20. Krivošík (Buchtela), 42. Kulich (Hřebíček, Krivošík), 44. Novák (M. Svoboda, Köver), 57. Kulich (Dejmek) – 36. Kadleček (Heinrich).

Chomutov: Pavlát – Buchtela, Seemann, D. Novák, Studený, Smutný, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Krivošík, Chlán, M. Svoboda, Navrátil, Hřebíček, Dejmek, J. Svoboda, Koblížek, Šilar

Dukla: Šťastný – Mareš, Stark, P. Slabý, Huňáček, Krtek, Vála – Kadleček, Jindra, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík, Berka, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal

1. zápas: Chomutov – Dukla 4:3 sn.:
    Ve čtvrtek 3. března začalo play-off i pro starší dorostence. Cesta je zavedla na daleký sever, do Chomutova. První třetina skončila nerozhodně 1:1, za hosty se prosadil Tomáš Mejzlík. Domácí ve druhé části zabrali a vedli 3:1. Mladí hráči Dukly ale nesložili zbraně a dokázali v téže části Vladímírem Oščádalem snížit na rozdíl jedné trefy. V 50. minutě se v přesilové hře prosadil Milan Strnad a bylo srovnáno. V nájezdech se Jihlavané ujali vedení zásluhou Jindry, domácí dokázali vyrovnat. O vítězi prvního duelu tak rozhodly samostatné nájezdy. Dukla měla ve třetí i ve čtvrté sérii mečbol, ovšem neproměnila jej. Naopak na gól Daniela Nováka v páté sérii nedokázali hosté odpovědět.

Branky a nahrávky: 4. Chlán (Köver, Hajič), 21. Krivošík (Dejmek, Kulich), 28. Krivošík (D. Novák, Kulich), rozh. náj. D. Novák – 4. Mejzlík (Huňáček, Vála), 35. Oščádal (Heinrich, Čermák), 50. Strnad (Heinrich, Čermák).

Dnešní utkání je tzv. předzápasem před play-off A-týmu Dukly, který od 17:30 hostí Havířov. Utkání osmifinále extraligy staršího dorostu začne od 13:00 a uvidíme, zda si na tento zápas najde cestu skupinka jihlavských fanoušků, která domácí celek v některých zápasech povzbuzuje.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u třetího zápasu osmifinálové série extraligy staršího dorostu, jenž proti sobě svedlo HC Duklu Jihlava a Piráty Chomutov. Vzhledem k tomu, že Piráti na svém ledě vyhráli oba zápasy – první po dramatickém průběhu až na nájezdy a druhý zaslouženě 6:1, budou mít v pondělí na Vysočině první mečbol. Pokud Dukla vyhraje, bude se případný čtvrtý zápas hrát opět na Vysočině, a to již v úterý. Jestliže se série protáhne na pět zápasů, odehraje se rozhodující duel ve čtvrtek na ledě Pirátů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 34. Krtek (Heinrich, Čermák) – 7. Chlán (Navrátil, Smutný), 21. Koblížek (Köver, Smutný), 32. J. Svoboda (Polák, Koblížek), 50. Hajič (Dejmek, Kulich), 54. J. Svoboda (Polák, M. Svoboda)

Rozhodčí: Pokorný – Procházka, Čuňočka