Letňany – Zlín 2:6 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 2:3 (0:1 po s.n.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 1:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (kon.)
HC Letci Letňany
2:6 (0:2, 2:2, 0:2) Stav série: 0:2
Berani Zlín
Pátek 11.03.2016, 15:00 • Ice Arena Letňany • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Čtvrtfinále

Dnešní zápas ovládl, stejně jako ten minulý, Zlín, a zajistil si tak účast v semifinále play-off ELIOD Extraligy mladšího dorostu! Letňany ale určitě nemusí smutnit, protože úspěchem pro ně je i historicky první účast v play-off. Domácím se povedl vstup do sruhé třetiny, kdy si vytvářeli šance a dokázali se soupeři přiblížit na rozdíl jednoho gólu. Pak ale Zlín přidal 4 další branky a Letci pouze jednu, takže hosté zaslouženě zvítězili. Jak už jsem ale řekla, i účast v play-off byla pro Letňany malým vítězstvím. (17:12:34)

59:38
    Nárovcovu přihrávku Sklenář nezpracoval, takže šla až na zakázané uvolnění.

57:53
    Do kabin odchází jeden ze zlínských hráčů a bolestivě se při tom drží za pravou ruku.

57:53
    Na poslední dvě minuty se do hry bude moci zapojit i Sebera, kterému vypršel osobní trest.

56:40
    Šíbovo nahození si zlínský brankář pohlídal a raději přerušuje hru.

55:22
    Zlín obratně brání a Kubík tak nemá moc práce.

54:07
    Pařík postavil ze svých betonů zeď na brankové čáře a puk za sebe nepustil.

53:42
    Dobiášova dalekonosná střela doletěla až na mantinel za brankou.

52:36
    Jelínek tvrdě dohrál Mynáře, který ohnutý odjíždí na střídačku.

52:15
    Němcovu střelu Kubík zastavil betonem.

51:41
    Letci zakládají útok od Paříka.

50:47
    Domácí se nemůžou dostat ani do pásma, natož do přesilovkového postavení.

50:00
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (2 min. pro hráčskou lavici). Trest odpyká Sedláček.

49:18
    Zlín si vytváří šance a Letce k mnohému nepouští.

48:10
    Před domácí bránou vznikla malá potyčka, rozhodčí hráče uklidňují.

47:48
    Jelínek nohama zblokoval zlínskou ránu.

Alžběta Rychnovská

Branky a nahrávky: 21. Klikorka (Vlček), 40. Krutil (Lytvynov) – 1. Dobiáš (Pröschl), 5. Dluhoš (Sedláček, Dobiáš), 25. Kristek (Sebera), 26. Dobiáš (Sedláček), 43. Sebera, 44. Dobiáš (Sedláček, Pröschl)

HC Letci Letňany: Pařík (Brugioni) – Klikorka, Riley, Hlinka, Krutil, Lytvynov – Vrba, Sklenář, Nárovec, Navrátil, Němec, Šíba, Kalina, Štěbeták, Tzovairis, Homola, Vlček, Jelínek, Pinkas
    Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Tomáš Dřímal, Kowalczyk, Prchal, Dluhoš, Jaroněk – Leška, Suhrada, Luža, Mynář, Sebera, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Tadeáš Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

Rozhodčí: Knapík – Mašek, Sládek