N.Novgorod – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 0:4 (kon.)
CSKA Moskva
Pátek 11.03.2016, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Play-off KHL

Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů ze světa sportu se těším napočtenou! (19:37:49)

Stav série – 1:2 na zápasy.

Hokejisté CSKA Moskva vítězí v Nižnem Novgorodu 1:3 a v sérii se ujímají vedení 1:2 na zápasy! Hosty nasměroval za důležitým bodem obránce Denis Denisov, který byl u prvních dvou zásahů svého týmu a zařídil tak Armějcům dvoubrankový náskok. Torpedo ve 48. minutě snížilo zásluhou Alexandera Budkina a v závěru pak dostalo velkou šanci vyrovnat. V čase 54:25 byl na 5 minut + do konce utkání vyloučen Sergej Andronov. Nervózní domácí si však vážnější šanci nevytvořili ani při hře bez brankáře a 40 sekund před koncem tak definitivně rozhodl Jevgenij Korotkov, jenž dovezl kotouč až do opuštěné svatyně Novgorodu.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:5, celkem – 17:30.

Trenér ruské reprezentace, Oleg Znarok, pozorně sleduje semifinálové boje, neboť je zde několik hráčů, které by mohl vzít na domácí MS!

59:26
    Hosté v pěti. Proskurjakov už asi zůstane mezi tyčemi.
    59:20 Jevgenij KOROTKOV - 1:3

59:20
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Ještě v oslabení skóruje JEVGENIJ KOROTKOV, který jel sám na prázdnou branku a tohle nešlo neproměnit – 1:3.

59:00
    Hosté vyhazují, minuta do konce třetí třetiny!

58:25
    Domácí opět s prázdnou brankou, z přesilovky zbývá zhruba minuta.

57:55
    Proskurjakov se vrátil do branky a zatím v ní zůstává.

57:43
    Postavení mimo hru! Domácí přicházejí o pásmo. Torpedo má samozřejmě velkou šanci, ale nervy pracují.

57:11
    Hosté mají jednu malou výhodu. Mohou odpalovat puky, aniž by se museli bát zakázaného uvolnění.

56:38
    Branka Novgorodu je již prázdná! Domácí tedy aktuálně hrají v 6 proti 4!

56:27
    Domácí si berou oddechový čas!

56:27
    Přihrávka Galuzina byla sražena mimo hrací plochu. Vhazovat se bude v útočném pásmu Torpeda.

56:15
    Hosté vyhazují.

56:08
    Až nyní pálil z levé strany Pepeljajev. Puk je v moci Sorokina.

55:45
    Domácí soupeře dusí v útočném pásmu, chybí ale střelba.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 48. Budkin (Pepeljajev, Galuzin) – 9. Da Costa (Denisov, Ožiganov), 46. Denisov (Žarkov), 60. Korotkov

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Jegoršev, Aljajev, Sergijenko, Osipov, Pepeljajev, Budkin, Makarov – Videll, Kosticyn, Ashton – Sjomin (A), Sopin, Daugavinš – Kuljomin, Galuzin (A), Žerděv – Dvurečenskij, Klingberg, Iljin – Gizdatullin.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Denisov (C), Zajcev (A), Kutuzov, Blažijevskij, Ožiganov, Pivcakin, Sergejev – Da Costa, Tělegin, Radulov (A) – Platt, Muršak, Petrov – Pihlstrom, Andronov, Mamin – Korotkov, Stoljarov, Žarkov – Košelev.

Rozhodčí: Gusev, Bělov – Aljošin, Ivanov