Zvolen – Poprad 1:0 (po pr.) | Banská Bystrica – Trenčín 0:1 (kon.)
HKM Zvolen
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:0
HK Poprad
sk Pondělí 14.03.2016, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipsport Liga (SR) play-off • Čtvrtfinále

Po druhýkrát rozhoduje štvrťfinále medzi Zvolenom a Popradom gól v predĺžení, znovu ho dokázali streliť domáci hokejisti. Včera rozhodol český útočník Jan Semorád, dnes znovu Čech, no tentoraz Kamil Brabenec už po 14-tich sekundách uspel pred Kostúrom a dorážal Baginovu strelu do bránky. Druhé meranie síl pod Pustým hradom bolo vyrovnanejšie, opäť mali viac šťastia domáci hokejisti a do Popradu tak budú cestovať s kľudnými hlavami. Naopak Popradčania musia vyhrať doma oba zápasy.

Stav série – 2:0

Prajeme príjemný zvyšok dňa! (19:47:17)

60:14 BRABENEC - 1:0

60:14
    Zvolen dal gól!
    Emil Bagin vystrelil od modrej čiary, Kostúr len vyrazil puk pred seba, následne sa k puku dostal KAMIL BRABENEC, ktorý bol bránený, napriek tomu už ležiaceho Kostúra dokázal obísť a zakončuje do prázdnej bránky! Asistencie: Emil Bagin, Radovan Puliš.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Ani po 60-tich minútach sme gól nevideli, nasleduje tak ako vo včerajšom prvom zápase predĺženie, po úprave ľadovej plochy sa oba tímy pokúsia vyhrať tento zápas v 10-minútovom predĺžení, poprípade v následných samostatných nájazdoch.

Predĺženie začne približne o 19:40.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:26
    Bagin zachytil puk po nepresnej rozohrávke Popradčanov v strednom pásme, dopredu však neprechádza, zastavil ho vracajúci sa obranca Popradu.

59:00
    Krejčí nahrával z pravého kruhu na Brabenca, ktorý pred pravou tyčkou, Brabenec následne chcel zakončovať z prvej, netriafa puk ideálne.

58:25
    Po chybe hostí Mráz prihrával od mantinelu priamo pred bránku na Brendla, ten sa snažil tečovať jeho pokus, následne po neúspechu aspoň spracovať puk, nič z toho nedokázal.

57:58
    Semorádovi ušiel puk v rohu klziska, odovzdal ho tak Dindovi, Semorád už nemal čo stratiť a tak sa doslova hodil na Dindu, naozaj čudný zákrok.

57:14
    Poprad dlho čaká na rozohrávku spoza vlastnej bránky, následne rozohráva len nepresne, Zvolen zakladá útok z rovnakej pozície.

56:25
    Rapáč v čistej šanci nastreľuje ľavý betón Baroša! K dorážke sa našťastie pre domácich hostia nedostali.

55:44
    Heizer nahrával pred ľavý kruh na Krotáka, ten neváhal a vystreli z prvej, Baroš zastavuje jeho pokus len betónmi.

55:20
    Ďalogovi ušiel puk po prekorčuľovaní útočnej modrej, hrá sa zo strany na stranu.

54:29
    Oddychový čas hostí.
    54:27

54:27
    Obdržálek dostal puk do medzikružia, strielal z prvej, Kostúr mal problém sa zorientovať, na šťastie pre hostí Obržálek netriafa priestor bránky.