Jihlava – Pardubice 2:1 (kon.) | Opava – Zlín 3:1 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 3:0 (kon.)
Slovácko – Slavia 1:1 (kon.) | Liberec – Olomouc 0:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (0:1)
FK Pardubice
Sobota 19.03.2016, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 24. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

FC Vysočina Jihlava: Pokorný – Kafoněk, Kolčava, Beseda, Svoboda, Ločárek, Sargsyan, Vitásek, Mašič, Vedral, Čermák.
    Náhradníci: Konrád – Malár, Vrzal, Novotný, Průša, Vašíček, Smejkal.

FK Pardubice: Hrnčíř – Spěvák, Gašpar, Slezák, Huf, Nikodem, Mužík, Jirka, Jedlička, Málek, Řehák.
    Náhradníci: Bartaloš – Dvořák, Jirásek Lněnička, Bulušek, Bydžovský.

Rozhodčí: Stehlík – Tomášek, Beneš.

1

8
    Zatím sledujeme utkání, které nenabízí moc šancí. Mírně aktivnější jsou hosté.

12
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Po rohovém kopu jdou hostující fotbalisté, kteří jsou aktivnější do vedení. Centr Mužíka uklidil do sítě MATOUŠ SPĚVÁK..
    12. SPĚVÁK - 0:1

17
    Domácí celek se probouzí a začíná svého soupeře zlobit. Nyní z pravé strany přilétl míč od Ločárka. Zakončit se snažil Kolčava, ale jeho pokus jen těsně minul branku!

19
    A je tu další šance Jihlavy! Sargsyan nacentroval míč po přímém kopu na Kafoňka, který ke smůle domácích trefuje pouze brankáře.

24
    Po dalším přímém kopu domácích Beseda přestřelil branku Pardubic.

30
    Domácí jsou po inkasované brance lepším týmem, ale k vyrovnání to zatím nevede.

40
    Domácí celek je stále aktivnější, ale vyrovnat se mu nedaří.

45

46

47
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vynikající vstup do druhého poločasu ze strany Jihlavy. JAKUB ČERMÁK dostal ideální pas za obranu, obhodil si brankáře a následně střelou do prázdné branky vyrovnává stav utkání.
    47. ČERMÁK - 1:1

52
    Přímý kop rozehrával Beseda a nedopadlo to špatně, když se k míči ve vápně dostal Svoboda, ale celou akci hatí ofsajd.

53
    Málek se uvolnil po rohu ke střele, ale domácí branku minul.

63
    AMIR MAŠIČ dostal míč za obranu a následným lobem překonal i vyběhnuvšího brankáře.
    63. MAŠIČ - 2:1

70
    Hra je rozkouskovaná častými fauly na obou stranách.

75
    Domácí celek si hlídá svůj náskok a hatí veškeré snahy hostů o vyrovnání.