Trnava B – Nitra 1:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Nové Mesto n/V 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Sereď 1:0 (kon.)
Pohronie – Borčice 0:1 (kon.) | Šaľa – Senec 2:0 (kon.) | Lok. Košice – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – R. Sobota 2:1 (kon.) | Teplička n. Váhom – Bardejov 0:1 (kon.) | Haniska – MFK Zvolen 1:2 (kon.)
Poprad – Prešov 2:2 (kon.)
Dunajská Lužná
1:2 (1:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Neděle 20.03.2016, 15:00MONACObet liga

Hostia po polčase prehrávali 0:1, ale dvomi gólmi Živčica po zmene strán strhli vedenie na svoju stranu a napokon si z Dunajskej Lužnej odvážajú plný trojbodový zisk. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok dňa. (17:12:37)

90

85
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Aleksandar Plavšič, prichádza Erik Vávra.

85
    Dnešné stretnutie sleduje 240 divákov.

81
    Žltú kartu dostáva Michal Ranko (Nové Mesto nad Váhom).

77
    Žltú kartu dostáva Róbert Močko (Dunajská Lužná).

70
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Juraj Vlado, prichádza Mário Lopušan.

70
    Žltú kartu dostáva Pavol Šupka (Nové Mesto nad Váhom).

63
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Mohamed Amer Aborig, prichádza Samo Brunovský.

59
    Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    MICHAL ŽIVČIC strieľa v rozpätí dvoch minút aj svoj druhý presný zásah, čím sa postaral o dokonalý obrat Nového Mesta!

58
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Martin Jackuliak, prichádza Tomáš Kolesár.

58
    Je vyrovnané a duel sa začína v podstate od začiatku! Presadil sa hosťujúci MICHAL ŽIVČIC.

53
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Marek Jastráb, prichádza Andrej Labuda.

52
    Žltú kartu dostáva Petr Kurtin (Nové Mesto nad Váhom).

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je minulosťou. Domáci futbalisti po ňom vyhrávajú najtesnejším jednogólovým náskokom.