Trnava B – Nitra 1:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Nové Mesto n/V 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Sereď 1:0 (kon.)
Pohronie – Borčice 0:1 (kon.) | Šaľa – Senec 2:0 (kon.) | Lok. Košice – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – R. Sobota 2:1 (kon.) | Teplička n. Váhom – Bardejov 0:1 (kon.) | Haniska – MFK Zvolen 1:2 (kon.)
Poprad – Prešov 2:2 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
0:1 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 20.03.2016, 15:00MONACObet liga

Je za nami stretnutie medzi OFK Teplička nad Váhom – Partizán Bardejov. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu ,0:0. V druhej 45 minútovke boli aktívnejším celkom práve futbalisti Tepličky, ktorí si v závere zápasu vypracovali gólovú šancu, no dos Santos Oliveira odmietol skórovať. Toto potrestali futbalisti Bardejovu v 89. minúte zásluhou Milunovića, ktorý sa z bránkovej čiary nemohol pomýliť.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:50:05)

90+1

90+1
    V samom závere zápasu sa do lopty z priameho kopu oprel Róbert Petruš, ktorý len tak tak minul pravú tyč Gmitterovej bránky.

90+1
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Filo, prichádza Milec.

89
    Bardejov dal gól!

Teplička napokon v samom závere inkasuje gól. Čo sa pred minútkou nepodarilo Kuhajdíkovi sa teraz podarilo MARKOVI MILUNOVIĆOVI, ktorý si zbehol na center z pravej strany a napokon bez problémov zakončil do odkrytej bránky domácich.

88
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Ivanko Macej, prichádza Staško.

87
    Ďalší pokus Tepličky zo strednej vzdialenosti. Tentokrát lopta našla cestu cez obranu, o na čiare ju zastavil pripravený Richard Gmitter.

86
    Teplička v samom závere zápasu zvyšuje nátlak. Bardejov sa za poliacu čiaru nedostal ani nepamätám.

85
    Ďalšia pekná kombinácia Tepličky medzi Filom a Protsyshynom. Na konci tejto kombinácie stál Arsenii Protsyshyn, ktorý razantným centrom nenašiel adresáta v bielom drese.

84
    Loptu z priameho kopu posielal do vápna Bardejovu Petruš. Róbertov pokus však v 16-tke hostí nenašiel adresáta a dopredu sa tak rútia už hostia.

83
    Žltú kartu dostáva Staš (Partizán Bardejov).

82
    Tak toto bola azda najväčšia šanca Tepličky. Obrana Partizánu na malý moment zaspala čo ihneď využil Šmehíl. Tomu sa podarilo zakrútiť loptu až pred Gmittera. Na tento center skákal dos Santos Oliveira, no loptu z ideálnej pozície netrafil.

81
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Gagnon, prichádza Belunek.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 10 minút. na svetelnej tabuli nám svieti stav 0:0 a poriadnú strelu sme v tomto zápase ešte nevideli.

78
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Kabašta, prichádza Šmehíl.

77
    Nátlak Tepličky napokon zakončil Petruš centrom. Róbert poslal loptu priamo na biely bod, no žiaden z futbalistov v bielych dresoch sa k lopte jednoducho nedostal.

76
    Teplička v závere druhého polčasu ako tak zvyšuje nátlak. Bohužiaľ bez strely sa vyhrať jednoducho nedá.