Hr. Králové – Jihlava 3:1 (kon.) | Slavia – Teplice 4:0 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:0 (kon.)
Olomouc – Příbram 2:1 (kon.) | Jablonec – Slovácko 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Opava 0:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (0:1)
FK Příbram
Sobota 26.03.2016, 14:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Celostátní liga staršího dorostu • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Zdravím všechny příznivce mládežnického fotbalu. Svým komentářem v rámci Celostátní ligy staršího dorostu vás provedu utkáním mezi celky SK Sigma Olomouc a 1.FK Příbram.

SK Sigma Olomouc: Gröger – Schlimbach, Markovič, Surzyn, Antl, Vasiljev, Vychodil, Kiška, Krayzel "C", Látal, Voleský.
    Náhradníci: Zlámal – Brázdil, Smékal, Socha, Juráš, Zifčák, Neuer.

1.FK Příbram: Jedlička – Makoš, Břížďala, Hlavatý, Maršík, Bouček, Matoušek, Ayong, Rataj, Květ, Šrain "C".
    Náhradníci: Šedivý – Polák, Polidar, Bělohlávek.

Rozhodčí: Slota – Krpec, Piták.

1

3
    Hosté z Příbrami mohou poprvé v utkání ohrozit branku Olomouce, neboť mají výhodu rohového kopu.

3
    Domácí brankář nyní zadělal na pořádné komplikace svému týmu. Gröger ve snaze zachytit míč podklouzl a následné zmatky v obraně řešila olomoucká defenzíva až odkopem do zámezí, který však přišel na poslední chvíli!

5
    Hra se nyní odehrává ve středu hřiště a oba celky se střídají v držení míče.

7
    Po volném přímém kopu se ve vápně dostal k míči Krayzel, ale z výhodně pozice nedokázal zakončit do odkryté brány.

8
    Hosté vyrazili na zteč, ale jejich útok měl jepičí život a hrát mohou opět domácí.

10
    Hosté se po rozvážné kombinaci na vlastní polovině hřiště odhodlali k útoku.

11
    Ten však domácí rychle přerušují a mohou tak spřádat útočné plány.

13
    Fotbalisté Sigmy budou po odkopu hostující obrany vhazovat aut z poloviny hřiště.

13
    Sigma mohla jít do vedení, avšak po centru z levé strany hřiště orazítkoval Voleský svou hlavičkou pouze tyč Jedličkovy brány.

17
    Mladíci z Příbrami mají po nedovoleném zákroku domácí obrany výhodu standardní situace pár metrů za olomouckým pokutovým územím.

20
    Příbramští podnikají jeden z rychlých brejků do domácí obrany. Dočkáme se úvodní branky v utkání?

21
    Rohový kop Příbrami dokázala pozorná domácí obrana zneškodnit.

25
    Ani tento rychlý protiútok hostujícího celku nekončí brankou.

27
    Fotbalisté Sigmy drží míč na své polovině hřiště a snaží se zklidnit hru.

29
    Ani domácí mladíci nedokázali zužitkovat výhodu rohového kopu a Jedlička bude rozehrávat.

29
    Rychlý protiútok Příbrami zakončoval po odražené přihrávce Hlavatý pouze do míst, kde stál připravený Gröger.

32
    Ani z tohoto rohu nezaprší. Příbram s ním naložila nevalně a domácí se v poklidu ubránili.

39
    Hosté zkusili své štěstí střelou z dálky, ale ta končí pouze v zámezí.

41
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté využívají čtvrtý rohový kop v utkání a ujímají se vedení! Svým pohotovým zakončením se o to postaral JAN MATOUŠEK.
    41. MATOUŠEK - 0:1

44
    V samotném závěru prvního poločasu mají domácí šanci na vyrovnání, a to sice z rohového kopu.

45
    Podobně úspěšní jako jejich soupeř však mladíci z Olomouce nebyli a hosté tedy zůstávají i nadále v těsném vedení.

45+1

První poločas vyrovnaného utkání je za námi a spokojenější po něm mohou být mladíci z Příbrami, kteří se ve 41. minutě dostali po rohovém kopu zásluhou Jana Matouška do vedení 1:0.

46

47
    Domácí mohou vyrovnat, neboť mají výhodu volného přímého kopu.

50
    Po nepřesnosti v rozehrávce Příbrami končí míč v zámezí a domácí budou vhazovat aut.

52
    Fotbalisté Sigmy, vědomi si své ztráty jednoho gólu, se okamžitě po zisku míče snaží o rychlé protiútoky.

54
    Skvělou práci u brankové čáry odvedl Šrain, který následnou přihrávkou vyzval ke skórování Hlavatého, jehož střela jen těsně minula tyč domácí brány.

56
    Po faulu skluzem vidí žlutou kartu příbramský Květ.

58
    Domácí se snaží atakovat hostující rozehrávku již v jejím samotném zárodku, ale velké úspěchy prozatím neslaví.

59
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Vychodil, přichází Smékal.

62
    To Středočeši se soustředí především na rychlé brejky do otevřené domácí obrany, ale ani oni nejsou s prozatímní taktikou nikterak úspěšní.

65
    Sigma se usídlila před příbramským pokutovým územím a postupnou kombinací se snaží překonat hostující obranný blok.

65
    Bravurní zákrok brankáře Jedličky po střele Krayzela! Domácí kapitán zkusil své štěstí střelou zpoza vápna, ale Jedlička míč mířící k pravé tyči skvěle vytlačil do zámezí.

67
    Domácí se i nadále snaží o vyrovnání a jsou v posledních minutách aktivnějším týmem.

68
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Polidar.

69
    Střelecký pokus Sigmy zastavuje ve spolupráci s defenzívou brankář Jedlička.

71
    Hosté mohou navýšit své vedení z rohového kopu.

72
    Co se nepovedlo před chvílí, může se povést nyní, neboť Středočeši budou rozehrávat další rohový kop.

73
    Domácí Látal se provinil proti pravidlům a je zcela po zásluze odměněn žlutou kartou.

76
    Žlutý kartónek si pěkně zblízka prohlédl i hostující Makoš.

76
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Schlimbach, přichází Brázdil.

80
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po faulu na pronikajícího Markoviče ve vápně Příbrami sudí odpískali pokutový kop. K jeho rozehrání se postavil PATRIK VOLESKÝ, který bezpečně proměňuje.
    80. VOLESKÝ - 1:1

82
    Další žlutou kartu v utkání inkasoval hostující brankář Jedlička.

83
    Tak to je neuvěřitelné! Mladíci z Olomouce se prosadili dvakrát během tří minut a otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. Domácí měli výhodu volného přímého kopu a tu dokázali zužitkovat po střele RADKA LÁTALA, který uklidil míč do pravého horního rohu branky.
    83. LÁTAL - 2:1

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Voleský, přichází Juráš.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Makoš, přichází Bělohlávek.

90
    Po chybě hostující celku při rozehrávce budou domácí vhazovat aut z poloviny hřiště.

90+2

Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují mladíci z Olomouce! Ti sice ještě v 80. minutě prohrávali 0:1, ale dvěma slepenými brankami dokázali vývoj utkání otočit a následně jej i dovézt do vítězného konce.

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a budu se na těšit u dalších onlajn přenosů z mládežnického fotbalu. (16:01:16)