Rusko – Litva 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 5:0 (kon.) | Rakousko – Albánie 2:1 (kon.)
Maďarsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Německo – Anglie 2:3 (kon.)
Rusko
3:0 (1:0)
Litva
Sobota 26.03.2016, 17:00 • Otkryťje Arena, Moskva • Reprezentační zápasy

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:56)

Utkání končí jasným vítězstvím domácího Ruska, které hlavně po změně strany diktovalo tempo hry. Litevci byli horší i v první půli, ale rozdíl to nebyl tak markantní, jako ve druhém poločase.

90+3

90+2
    K dispozici měli domácí dva rohové kopy, ani z jednoho se nedokázali střelecky prosadit.

90+1
    Rusové zvládli ubránit standardku soupeře a sami nyní útočí.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Litva získává volný kop na polovině soupeře.

89
    Litevci kombinují na polovině soupeře, míč ale létá až příliš vzduchem, kombinace se hostům nedaří.