0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:3
Sobota 26.03.2016, 15:00 • Ice Palace • Play-off KHL • Semifinále

Statistiky zápasu

SKA Petrohrad – CSKA Moskva

Střely: 52 – 51

Vyhraná vhazování: 52 – 60

Hráč s největším ice-time: Maxim Čudinov (Petrohrad) – 43:42, Denis Denisov (CSKA Moskva) – 40:39

Vyloučení: 12 – 20 (na minuty)

Dlouhý zápasový maratón ukončil hráč CSKA Moskva Geoff Platt, který trefil vítězství armádního celku 1:0. Ano dnes to vypadalo spíš jako fotbal, ale nakonec jsme se konce zápasu dočkali. Nejdelší zápas této sezóny skončil ve 112. minutě. CSKA díky dnešní výhře vede už 3:0 na série, ale pozor minulý rok vedlo také ve finále konference 3:0 na zápasy a pak prohrálo v rozhodujícím 7. duelu. Letos tuto zkušenost určitě nechce opakovat. Další zápas série SKA Petrohrad a CSKA Moskva je na programu v pondělí 28. března. CSKA vede v sérii 3:0 na zápasy. V pondělí bude mít na kontě první mečbol a příležitost ukončit sérii.

111:11
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Ve 112. minutě rozhoduje utkání CSKA Moskva. Autorem branky je GEOFF PLATT, který dorazil po brankovišti poskakující puk a ukázal zámořský důraz. Rozhodl tak zápas ve třetím prodloužení. Asistence: Simon Hjalmarsson

110:30
    52 – 49 na střely vedou domácí hokejisté.

109:12
    Icing to nebude. Hraje se dál.

106:35
    Síly ubývají. Je to vidět na obou stranách. Nyní Bělov pálil, ale trefil jen bránící těla hostů.

105:26
    Platt a jeho střela mimo! Z křídla se snažil zaskočit Koskinena. Nepochodil.

104:04
    Teď ale velký tlak domácích. Jakovlev a další měli příležitost ukončit utkání. Stále 0:0.

103:10
    Tělegin a jeho pěkná střela zápěstím. Mířila nad. Bohužel.

102:25
    Sorokin nebyl přehnaně aktivní a raději v klidu zastavil puk bekům. Ti ho převzali a rozjeli útok.

101:40
    Koskiranta hledal někoho v dobré pozici, ale hosté ho obrlai o kotouč.

101:10
    Stoljarov s Petrovem operují za bránou domácích.

100:01
    Začalo třetí prodloužení.

Gólmani zatím ne a ne pustit branku. Tak jak dlouhý bude tento zápas? Za chvíli začne třetí prodloužení.

100:00
    Konec druhého prodloužení.

99:46
    Hjalmarsson vyslal před branku pěknou střílenou přihrávku. Tu tečoval jeden z útočníků, ale gól to zase není!