New Jersey – Boston 2:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Buffalo 5:4 (2:0 po s.n.)
Montreal – Detroit 4:3 (kon.) | Florida – Toronto 2:5 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:1 (kon.)
Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
Pittsburgh Penguins
5:4 (0:3, 4:0, 0:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
Středa 30.03.2016, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL
    Crosby se ani v tomto utkání neztratil.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. U dalších přenosů se na Vás budu těšit. Do té doby se mějte krásně! Na shledanou! (04:14:00)

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kris Letang (PIT) 1+1
    2. Tom Kühnhackl (PIT) 1+1
    3. Ryan O´Reilly (BUF) 1+1

Právě skončilo utkání mezi Pittsburghem Penguins a Buffalem Sabres. O vítězi utkání nerozhodlo 60 minut ani následné prodloužení, a tak musely přijít na scénu samostatné nájezdy. V něm byli úspěšní pouze hráči domácího celku. Kris Letang si připsal vítěznou branku, a rozhodl tak o vítězství svého týmu 5:4 na samostatné nájezdy.

65:00 Kris LETANG

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Pittsburgh Penguins.
    Autorem vítězného nájezdu je KRIS LETANG.

3. série
    2:0
    Phil Kessel proměňuje přesnou střelou nad levý beton a o osudu utkání je tedy rozhodnuto .

2. série
    1:0
    Murray vyráží pokus Jacka Eichela svou vyrážečkou.

2. série
    1:0
    Kris Letang proměňuje šikovnou střelou mezi betony.

1. série
    0:0
    Ryan O´Reilly střílel mezi betony, ale také neuspěl.

1. série
    0:0
    Sidney Crosby svižnou střelou na vyrážečku Johnsona nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám vítěze nepřineslo, přestože bylo k vidění hned několik gólových příležitostí. Na řadu tak přichází samostatné nájezdy, které nám konečně přinesou rozuzlení zápasu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Crosby zpětnou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů. Naopak vyslal do samostatného úniku Eichela, proti kterému Murray skvěle zasáhl svým betonem.

64:20
    Carl Hagelin je dalším, komu se nepodařilo rozhodnout toto utkání! Ve skvělé pozici na levé straně našel pouze připravenou lapačku Johnsona v bráně Buffala.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 22. Lovejoy (Rust, Kühnhackl), 26. Sheary (Crosby), 39. Kühnhackl (Cullen, Letang), 40. Bonino (Hagelin), rozh. náj. Kessel – 10. Moulson (Larsson, Nelson), 15. O´Reilly, 19. McCabe (O´Reilly, Bogosian), 43. Bogosian (Larsson, Nelson)