Bardejov – Borčice 1:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom 1:2 (kon.) | Haniska – R. Sobota 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Trnava B 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Senec 2:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
1:2 (1:0)
FC Spartak Trnava B
sk Sobota 02.04.2016, 15:30MONACObet liga

90
    FC Spartak Trnava B dal gól! Tak toto je dokonalý obrat v podaní Trnavy. Hostia ešte 6 minút pred koncom prehrávali, v tejto chvíli ale vedú už 2:1. Postaral sa o to PEPE GUILAVOGUI.

84
    FC Spartak Trnava B dal gól! Šesť minút pred koncom máme vyrovnané! Trnava mala výhodu pokutového kopu, ktorý KOUAKOU PRIVAT YAO bezpečne premenil.