Ostrava – Plzeň 3:3 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:1 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 2:2 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Tak přecejenom ještě jedna branka. Zápas definitivně uzavírá LIBOR HOLÍK.

90
    Poslední minuta se hraje na hostující polovině.

86
    Zápas spěje ke svému konci, hosté už nekladou odpor.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Vavrouš, přichází Čermák.

82
    Odpor Znojma je pravděpodobně definitivně zlomen, Slavia kombinuje na polovině soupeře.

79
    Vše nasvědčuje tomu, že se nakonec žádné drama konat nebude. Sešívaní drží pohodlný dvoubrankový náskok.

79
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bělíček, přichází Hříbek.

78
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Krejdl.

75
    Zajímavé situace jsou v posledních minutách k vidění na obou stranách, po útoku Slavie bude odkopávat od brány Konvalina.

69
    Hosté jsou nadále aktivnější, ale Slavia je do větších příležitostí nepouští.

66
    Znojmo se snaží o kontaktní gól. K dispozici má rohový kop.

62
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    NJIRE STIJEPO snižuje na 1:3 a vlévá hostům ještě naději do žil.

58
    I přes zvýšenou aktivitu a snahu ve druhé půli už to po třetí inkasované brance nevypadá s hosty dobře.

55
    Na 3:0 zvyšuje DAVID ZOUBEK.

53
    Znojmo se víc a víc osměluje, další útok znamenal další zakončení. Tentokrát šlo o zakončení mimo tři tyče brankáře Slavie.